Ценовник Последна промена: 02.03.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 1
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Цена
- Сите -
Тип на промоција
- Гејмер -

Попуст

GigaByte PCI-E 3.0, 4GB, GeForce GTX 1050 Ti, OC edition, 128bit, WINDFORCE 2X, 7008MHz, GDDR5, HDMIx1, DPx1, Dual-Link DVI-Dx1
Бесплатна достава Гејминг

Цена

12.601  ден.

Редовна цена:

13.264 ден.

Гаранција

990

дена

GigaByte PCI-E 3.0, 4GB, GeForce GTX 1050 Ti, OC edition, 128bit, WINDFORCE 2X, 7008MHz, G...

Part number: GV-N105TOC-4GD 1.0

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback