Ценовник Последна промена: 22.02.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 279
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Роденденски Попуст

DELL NB Inspiron 5770, Intel Core i5-8250U (6M Cache, up to 3.40 GHz), 17.3" FHD (1920x1080) AG, 8GB DDR4, 128 GB SSD + 1TB HDD, AMD Radeon 530 4GB GDDR5, DVD+/-RW, Wireless, BT, Ubuntu 16.04, 3-cell, Silver, 3Y
Бесплатна достава

Цена

45.700  ден.

Редовна цена:

46.182 ден.

Гаранција

1080

дена

DELL NB Inspiron 5770, Intel Core i5-8250U (6M Cache, up to 3.40 GHz), 17.3" FHD (192...

Part number: N/A

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Роденденски Попуст

Kingston 240GB A400 SSD SATA3

Цена

1.990  ден.

Редовна цена:

2.042 ден.

Гаранција

720

дена

Kingston 240GB A400 SSD SATA3

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Роденденски Попуст

BlackWidow Chroma V2 - Mechanical Gaming Keyboard Orange Switch
Бесплатна достава

Цена

7.995  ден.

Редовна цена:

8.218 ден.

Гаранција

720

дена

BlackWidow Chroma V2 - Mechanical Gaming Keyboard Orange Switch

Part number: RZ03-02031600-R3M1

Производител: RAZER

Прегледај
Во кошничка

Роденденски Попуст

HEADPHONES RAZER Electra V2 Analog Gaming
Бесплатна достава

Цена

3.530  ден.

Редовна цена:

3.629 ден.

Гаранција

720

дена

HEADPHONES RAZER Electra V2 Analog Gaming

Part number: RZ04-02210100-R3U1

Производител: RAZER

Прегледај
Во кошничка

Роденденски Попуст

MOUSE WIRED USB RAZER DeathAdder Elite
Бесплатна достава

Цена

3.585  ден.

Редовна цена:

3.688 ден.

Гаранција

720

дена

MOUSE WIRED USB RAZER DeathAdder Elite

Part number: RZ01-02010100-R3U1

Производител: RAZER

Прегледај
Во кошничка

Роденденски Попуст

HEADPHONES RAZER Electra V2 USB
Бесплатна достава

Цена

4.110  ден.

Редовна цена:

4.233 ден.

Гаранција

720

дена

HEADPHONES RAZER Electra V2 USB

Part number: RZ04-02220100-R3M1

Производител: RAZER

Прегледај
Во кошничка

Роденденски Попуст

MOUSE WIRED USB RAZER Basilisk-Multi-color FPS Gaming Mouse
Бесплатна достава

Цена

2.945  ден.

Редовна цена:

3.033 ден.

Гаранција

720

дена

MOUSE WIRED USB RAZER Basilisk-Multi-color FPS Gaming Mouse

Part number: RZ01-02330100-R3U1

Производител: RAZER

Прегледај
Во кошничка

Роденденски Попуст

MOUSEPAD RAZER Firefly CUSTOMIZABLE RAZER CHROMA LIGHTING 355 mm x 255 mm x 4 mm
Бесплатна достава

Цена

4.100  ден.

Редовна цена:

4.233 ден.

Гаранција

720

дена

MOUSEPAD RAZER Firefly CUSTOMIZABLE RAZER CHROMA LIGHTING 355 mm x 255 mm x 4 mm

Part number: RZ02-01350100-R3M1

Производител: RAZER

Прегледај
Во кошничка

Роденденски Попуст

HEADPHONES RAZER Kraken Pro V2 Oval Gaming Black
Бесплатна достава

Цена

5.780  ден.

Редовна цена:

5.969 ден.

Гаранција

720

дена

HEADPHONES RAZER Kraken Pro V2 Oval Gaming Black

Part number: RZ04-02050400-R3U1

Производител: RAZER

Прегледај
Во кошничка

Роденденски Попуст

MOUSE WIRED USB RAZER Mamba Tournament Edition RZ01-01370100-R3G1
Бесплатна достава

Цена

4.250  ден.

Редовна цена:

4.392 ден.

Гаранција

720

дена

MOUSE WIRED USB RAZER Mamba Tournament Edition RZ01-01370100-R3G1

Part number: RZ01-01370100-R3G1

Производител: RAZER

Прегледај
Во кошничка

Роденденски Попуст

Fujitsu Celsius H710 15.6" A class Refurbished Intel® Core™ i7-2720QM/ 8GB DDR3 RAM/ 128GB SSD/ Nvidia Quadro/ Finger Print/ Windows 10 Home
Бесплатна достава Подарок

Цена

31.900  ден.

Редовна цена:

33.000 ден.

Гаранција

365

дена

Fujitsu Celsius H710 15.6" A class Refurbished Intel® Core™ i7-2720QM/ 8GB ...

Part number: Celsius H710

Производител: FUJITSU

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

All in One DELL OPTIPLEX 9020 AIO 23" A class Refurbished Intel® Core™ i5-4...

Part number: OPTIPLEX 9020

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

DELL OPTIPLEX 9020 AIO 23" A class Refurbished Intel® Core™ i5-4570S / 8GB ...

Part number: OPTIPLEX 9020

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Роденденски Попуст

MOUSEPAD RAZER Goliathus Speed Cosmic Medium 254 mm x 355 mm x 3 mm
Бесплатна достава

Цена

1.090  ден.

Редовна цена:

1.131 ден.

Гаранција

720

дена

MOUSEPAD RAZER Goliathus Speed Cosmic Medium 254 mm x 355 mm x 3 mm

Part number: RZ02-01910200-R3M1

Производител: RAZER

Прегледај
Во кошничка

Роденденски Попуст

Logitech® USB Speakers S150 - BLACK
Бесплатна достава

Цена

1.070  ден.

Редовна цена:

1.111 ден.

Гаранција

720

дена

Logitech® USB Speakers S150 - BLACK

Part number: 980-000029

Производител: Logitech

Прегледај
Во кошничка

Роденденски Попуст

MOUSE WIRED USB RAZER Lancehead Ambidextrous Gaming Tournament Edition
Бесплатна достава

Цена

3.750  ден.

Редовна цена:

3.896 ден.

Гаранција

720

дена

MOUSE WIRED USB RAZER Lancehead Ambidextrous Gaming Tournament Edition

Part number: RZ01-02130100-R3G1

Производител: RAZER

Прегледај
Во кошничка

Роденденски Попуст

MOUSEPAD RAZER Goliathus Control Fissure Edition Extended  294 mm x 920 mm x 3 mm
Бесплатна достава

Цена

2.170  ден.

Редовна цена:

2.260 ден.

Гаранција

720

дена

MOUSEPAD RAZER Goliathus Control Fissure Edition Extended 294 mm x 920 mm x 3 mm

Part number: RZ02-01070800-R3M2

Производител: RAZER

Прегледај
Во кошничка

Роденденски Попуст

Monitor 24" Philips 243V5LHSB LED Slim V-Line, Full HD, VGA, DVI,HDMI,5ms, Black

Цена

6.797  ден.

Редовна цена:

7.080 ден.

Гаранција

720

дена

Monitor 24" Philips 243V5LHSB LED Slim V-Line, Full HD, VGA, DVI,HDMI,5ms, Black

Part number: 243V5LHSB00

Производител: Philips

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

HP MFP LaserJet Pro M477fdw Color Printer

Part number: CF379A

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

HP MFP LaserJet Pro M477fdn Color Printer

Part number: CF378A

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Роденденски Попуст

HP EliteBook 840 G1 14" A class Refurbished IPS 1920x1080 Intel® Core™ i5-4300U/ 4GB DDR3/ 320 GB/ Win 10 Pro
Бесплатна достава

Цена

23.900  ден.

Редовна цена:

24.900 ден.

Гаранција

365

дена

HP EliteBook 840 G1 14" A class Refurbished IPS 1920x1080 Intel® Core™ i5-4...

Part number: EliteBook 840

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP Z600 Workstation A Class Refurbished 2 x Xeon® X5670 / 8GB ECC RAM / 500GB/ DVD-RW/...

Part number: Z600

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Роденденски Попуст

CASE NZXT ATX Mid-Tower H500i w/WINDOW 2xAer F120, Black Red CA-H500W-BR
Бесплатна достава

Цена

5.790  ден.

Редовна цена:

6.038 ден.

Гаранција

720

дена

CASE NZXT ATX Mid-Tower H500i w/WINDOW 2xAer F120, Black Red CA-H500W-BR

Part number: CA-H500W-BR

Производител: NZXT

Прегледај
Во кошничка

Роденденски Попуст

MOUSE WIRED USB RAZER Abyssus V2
Бесплатна достава

Цена

2.100  ден.

Редовна цена:

2.191 ден.

Гаранција

720

дена

MOUSE WIRED USB RAZER Abyssus V2

Part number: RZ01-01900100-R3G1

Производител: RAZER

Прегледај
Во кошничка

Роденденски Попуст

DD-64, Intel® Pentium® Gold G5400, 4GB RAM, Intel HD Integrated, 500GB HDD
Бесплатна достава

Цена

15.900  ден.

Редовна цена:

16.600 ден.

Гаранција

1080

дена

DD-64, Intel® Pentium® Gold G5400, 4GB RAM, Intel HD Integrated, 500GB HDD

Part number: DD-64 Kabylake

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Bundle 24" Monitor HP LED + HP Elitedesk 800 G1 Mini PC A Class Refurbished Intel®...

Part number: HP800G1 + Monitor

Производител: FUJITSU

Прегледај
Во кошничка

Роденденски Попуст

DD-Cancelаrea Intel® Celeron® G3900, 4GB, HD2000, 500GB HDD
Бесплатна достава

Цена

13.300  ден.

Редовна цена:

13.897 ден.

Гаранција

1080

дена

DD-Cancelаrea Intel® Celeron® G3900, 4GB, HD2000, 500GB HDD

Part number: DD-Cancelаrea

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Роденденски Попуст

DD-Gamer Lite Intel® Core™ i3-8100, 8GB RAM, GTX 1050 OC, 1TB HDD
Бесплатна достава Подарок

Цена

32.500  ден.

Редовна цена:

33.971 ден.

Гаранција

1080

дена

DD-Gamer Lite Intel® Core™ i3-8100, 8GB RAM, GTX 1050 OC, 1TB HDD

Part number: DD-Gamer Lite

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Роденденски Попуст

DD-Home Skylake, Pentium G4400, 4GB RAM, Intel HD, 500GB HDD
Бесплатна достава

Цена

14.400  ден.

Редовна цена:

15.056 ден.

Гаранција

1080

дена

DD-Home Skylake, Pentium G4400, 4GB RAM, Intel HD, 500GB HDD

Part number: DD-Home Skylake

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Роденденски Попуст

DD-Gamer CoffeeLake Core™ i5-8400, 8GB RAM, GeForce GTX 1050 Ti Gaming 4GB, 1TB HDD
Бесплатна достава Подарок

Цена

43.200  ден.

Редовна цена:

45.169 ден.

Гаранција

1080

дена

DD-Gamer CoffeeLake Core™ i5-8400, 8GB RAM, GeForce GTX 1050 Ti Gaming 4GB, 1TB HDD

Part number: DD-Gamer CoffeeLake

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Роденденски Попуст

DD-Gamer Lite AMD Ryzen™3 2200G, 8GB RAM, GTX 1050 2GB, 1TB HDD
Бесплатна достава Подарок

Цена

30.300  ден.

Редовна цена:

31.685 ден.

Гаранција

1080

дена

DD-Gamer Lite AMD Ryzen™3 2200G, 8GB RAM, GTX 1050 2GB, 1TB HDD

Part number: DD-Gamer Lite AMD Ryzen

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Роденденски Попуст

DD Ultimate Core™ i7-8700K, 2x16GB RAM, RTX 2070 8GB, 1TB HDD, 250GB-SSD
Бесплатна достава Подарок SSD

Цена

107.437  ден.

Редовна цена:

112.499 ден.

Гаранција

1080

дена

DD Ultimate Core™ i7-8700K, 2x16GB RAM, RTX 2070 8GB, 1TB HDD, 250GB-SSD

Part number: DD Ultimate

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Роденденски Попуст

DD-Extreme Kabylake, i7-7700K KabyLake, 32GB RAM, GTX1060 6GB, 1TB HDD, 240GB SSD
Бесплатна достава Подарок SSD

Цена

82.900  ден.

Редовна цена:

86.830 ден.

Гаранција

1080

дена

DD-Extreme Kabylake, i7-7700K KabyLake, 32GB RAM, GTX1060 6GB, 1TB HDD, 240GB SSD

Part number: DD-Extreme Kabylake

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Роденденски Попуст

DD-Gamer Pro CoffeeLake, Core™ i5-8400, 2x8GB RAM, nVidia GTX1060 3GB, 1TB HDD, 120GB SSD
Бесплатна достава Подарок SSD

Цена

54.900  ден.

Редовна цена:

57.506 ден.

Гаранција

1080

дена

DD-Gamer Pro CoffeeLake, Core™ i5-8400, 2x8GB RAM, nVidia GTX1060 3GB, 1TB HDD, 120G...

Part number: DD-Gamer Pro CoffeeLake

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Роденденски Попуст

DD-Gamer Pro AMD Ryzen ™ 5 2600, 2x8GB RAM, nVidia GTX1060 3GB, 1TB HDD, 120GB SSD
Бесплатна достава Подарок SSD

Цена

48.200  ден.

Редовна цена:

50.499 ден.

Гаранција

1080

дена

DD-Gamer Pro AMD Ryzen ™ 5 2600, 2x8GB RAM, nVidia GTX1060 3GB, 1TB HDD, 120GB SSD

Part number: DD-Gamer Pro AMD Ryzen

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Роденденски Попуст

DD-Extreme AMD Ryzen 7 2700X, 32GB  RAM, GTX1060 6GB, 1TB HDD, 240GB SSD
Бесплатна достава Подарок SSD

Цена

82.600  ден.

Редовна цена:

86.678 ден.

Гаранција

1080

дена

DD-Extreme AMD Ryzen 7 2700X, 32GB RAM, GTX1060 6GB, 1TB HDD, 240GB SSD

Part number: DD-Extreme AMD Ryzen

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Роденденски Попуст

DD-Gamer Basic Intel® Core™ i3-8100, 8GB, GeForce GT1030, 500GB HDD
Бесплатна достава

Цена

26.200  ден.

Редовна цена:

27.497 ден.

Гаранција

1080

дена

DD-Gamer Basic Intel® Core™ i3-8100, 8GB, GeForce GT1030, 500GB HDD

Part number: DD-Gamer Basic

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Роденденски Попуст

DD-Gamer, Intel® Core™ i5-7400 KabyLake, 8GB RAM, GTX1050Ti Gaming, 1TB HDD
Бесплатна достава Подарок

Цена

40.400  ден.

Редовна цена:

42.403 ден.

Гаранција

1080

дена

DD-Gamer, Intel® Core™ i5-7400 KabyLake, 8GB RAM, GTX1050Ti Gaming, 1TB HDD

Part number: DD-Gamer Expert Kabylake

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback