Ценовник Последна промена: 12.05.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHost

Total products: 166
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -
Заштеда: 2.000 ден.
DELL PowerEdge R720 2U 2x Xeon® E5-2680/ 64GB RAM ECC/ 2xSAS 2000GB/ Perc H710mini /2 x psu
Бесплатна достава

Цена

79.000  ден.

Редовна цена:

81.000 ден.

Гаранција

365

денови

DELL PowerEdge R720 2U 2x Xeon® E5-2680/ 64GB RAM ECC/ 2xSAS 2000GB/ Perc H710mini /2 ...

Part number: Poweredge R720

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 270 ден.
DELL OptiPlex 7010 USFF - Mini PC Core™ i5-2400s/ 8GB DDR3/ 120GB SSD/ DVD
Бесплатна достава

Цена

9.900  ден.

Редовна цена:

10.170 ден.

Гаранција

365

денови

DELL OptiPlex 7010 USFF - Mini PC Core™ i5-2400s/ 8GB DDR3/ 120GB SSD/ DVD

Part number: 7011 USFF

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 386 ден.
Corsair Professional Platinum Series HX1200, EU version, CP-9020140-EU
Бесплатна достава

Цена

11.900  ден.

Редовна цена:

12.286 ден.

Гаранција

1050

денови

Corsair Professional Platinum Series HX1200, EU version, CP-9020140-EU

Производител: Corsair

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 585 ден.
DD-64, Intel® Core™ i3-8100, 4GB RAM, Intel HD 630, 120GB SSD
Бесплатна достава

Цена

16.400  ден.

Редовна цена:

16.985 ден.

Гаранција

1080

денови

DD-64, Intel® Core™ i3-8100, 4GB RAM, Intel HD 630, 120GB SSD

Part number: DD-64

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 3.000 ден.
DELL PowerEdge R720 2U 2x Xeon® E5-2660 v2/64GB RAM ECC /2xSAS 2000Gb /Perc H710mini /2 x psu
Бесплатна достава

Цена

74.000  ден.

Редовна цена:

77.000 ден.

Гаранција

365

денови

DELL PowerEdge R720 2U 2x Xeon® E5-2660 v2/64GB RAM ECC /2xSAS 2000Gb /Perc H710mini /...

Part number: Poweredge R720

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 467 ден.
DD-Office Intel® Celeron® G4930, 4GB, Intel HD 610, 120GB SSD
Бесплатна достава

Цена

11.500  ден.

Редовна цена:

11.967 ден.

Гаранција

1080

денови

DD-Office Intel® Celeron® G4930, 4GB, Intel HD 610, 120GB SSD

Part number: DD-Office

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 1.205 ден.
DD-Gamer AMD  Ryzen™ 5 2600, 8GB RAM, Radeon RX 560 4GB, 240GB SSD
Бесплатна достава Гејминг

Цена

28.600  ден.

Редовна цена:

29.805 ден.

Гаранција

1080

денови

DD-Gamer AMD Ryzen™ 5 2600, 8GB RAM, Radeon RX 560 4GB, 240GB SSD

Part number: DD-Gamer AMD

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 836 ден.
DD-Gamer Basic Intel® Core™ i3-9100F, 8GB, GeForce GT1030, 120GB SSD
Бесплатна достава Гејминг

Цена

19.500  ден.

Редовна цена:

20.336 ден.

Гаранција

1080

денови

DD-Gamer Basic Intel® Core™ i3-9100F, 8GB, GeForce GT1030, 120GB SSD

Part number: DD-Gamer Basic

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 1.134 ден.
DD-Gamer Lite Intel® Core™ i3-9100F, 8GB RAM, GTX 1050 OC, 1TB HDD + 120GB SSD
Бесплатна достава Гејминг

Цена

25.600  ден.

Редовна цена:

26.734 ден.

Гаранција

1080

денови

DD-Gamer Lite Intel® Core™ i3-9100F, 8GB RAM, GTX 1050 OC, 1TB HDD + 120GB SSD

Part number: DD-Gamer Lite

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 1.500 ден.
DD-Gamer Gen.9, Intel® Core™ i5-9400F, 8GB RAM, GTX 1650 4GB, 240GB SSD
Бесплатна достава Гејминг

Цена

33.000  ден.

Редовна цена:

34.500 ден.

Гаранција

1080

денови

DD-Gamer Gen.9, Intel® Core™ i5-9400F, 8GB RAM, GTX 1650 4GB, 240GB SSD

Part number: DD-Gamer Gen.9

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 2.028 ден.
DD-Gamer Pro Gen.9, Core™ i5-9400F, 2x8GB RAM, nVidia GTX1660 6GB, 1TB HDD, 120GB SSD
Бесплатна достава Гејминг

Цена

43.900  ден.

Редовна цена:

45.928 ден.

Гаранција

1080

денови

DD-Gamer Pro Gen.9, Core™ i5-9400F, 2x8GB RAM, nVidia GTX1660 6GB, 1TB HDD, 120GB SS...

Part number: DD-Gamer Pro Gen.8

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 879 ден.
DD-Gamer Basic AMD Ryzen™3 3200G, 8GB RAM, Radeon Vega 8, 240GB SSD
Бесплатна достава Гејминг

Цена

19.000  ден.

Редовна цена:

19.879 ден.

Гаранција

1080

денови

DD-Gamer Basic AMD Ryzen™3 3200G, 8GB RAM, Radeon Vega 8, 240GB SSD

Part number: DD-Gamer Basic AMD

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 2.787 ден.
DD-Overclock Gen.9 Core™ i5-9600KF, 2x8GB RAM, RTX 2060 6GB, 1TB HDD, 240GB SSD
Бесплатна достава

Цена

59.500  ден.

Редовна цена:

62.287 ден.

Гаранција

1080

денови

DD-Overclock Gen.9 Core™ i5-9600KF, 2x8GB RAM, RTX 2060 6GB, 1TB HDD, 240GB SSD

Part number: DD-Overclock Gen.9

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 553 ден.
DD-Home, Pentium® G5400, 4GB RAM, Intel HD 610, 120GB SSD
Бесплатна достава

Цена

11.800  ден.

Редовна цена:

12.353 ден.

Гаранција

1080

денови

DD-Home, Pentium® G5400, 4GB RAM, Intel HD 610, 120GB SSD

Part number: DD-Home

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 4.507 ден.
DD-Extreme i9 Core i9-9900K, 32GB RAM, 1TB HDD, 240GB SSD, RTX 2070 OC 8GB GDDR5
Бесплатна достава Гејминг

Цена

95.500  ден.

Редовна цена:

100.007 ден.

Гаранција

1080

денови

DD-Extreme i9 Core i9-9900K, 32GB RAM, 1TB HDD, 240GB SSD, RTX 2070 OC 8GB GDDR5

Part number: DD-Extreme i9

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 602 ден.
DD-Office AMD, Ryzen 3 2200G, 4GB DDR4 RAM, Radeon Vega 8, 120GB SSD
Бесплатна достава

Цена

12.600  ден.

Редовна цена:

13.202 ден.

Гаранција

1080

денови

DD-Office AMD, Ryzen 3 2200G, 4GB DDR4 RAM, Radeon Vega 8, 120GB SSD

Part number: DD-Office AMD

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 2.767 ден.
DD-Overclock AMD Ryzen 5 3600, 2x8GB RAM, RTX 2060 6GB, 1TB HDD, 240GB SSD
Бесплатна достава

Цена

56.900  ден.

Редовна цена:

59.667 ден.

Гаранција

1080

денови

DD-Overclock AMD Ryzen 5 3600, 2x8GB RAM, RTX 2060 6GB, 1TB HDD, 240GB SSD

Part number: DD-Overclock AMD

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 4.205 ден.
DD-Extreme Gen.8, i7-8700K, 2x16GB DDR4 RAM, RTX 2070 8GB, 1TB HDD, 240GB SSD
Бесплатна достава

Цена

85.900  ден.

Редовна цена:

90.105 ден.

Гаранција

1080

денови

DD-Extreme Gen.8, i7-8700K, 2x16GB DDR4 RAM, RTX 2070 8GB, 1TB HDD, 240GB SSD

Part number: DD-Extreme Gen.8

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 4.205 ден.
DD-Extreme Gen.9 Intel® Core™ i7-9700KF, 2x16GB RAM, RTX 2070 OC 8GB, 1TB HDD, 240GB SSD
Бесплатна достава

Цена

85.900  ден.

Редовна цена:

90.105 ден.

Гаранција

1080

денови

DD-Extreme Gen.9 Intel® Core™ i7-9700KF, 2x16GB RAM, RTX 2070 OC 8GB, 1TB HDD, 2...

Part number: DD-Extreme Gen.9

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 7.963 ден.
DD Threadripper™ 1950X TR4, 4x16GB DDR4 RAM, nVidia RTX 2080 8GB, 1TB HDD, 500GB SSD
Бесплатна достава

Цена

160.746  ден.

Редовна цена:

168.709 ден.

Гаранција

1080

денови

DD Threadripper™ 1950X TR4, 4x16GB DDR4 RAM, nVidia RTX 2080 8GB, 1TB HDD, 500GB SSD...

Part number: DD Threadripper

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 4.844 ден.
DD-Ultra AMD Ryzen 7 3900X, 32GB RAM, 1TB HDD, 240GB SSD, RTX 2070 OC 8GB GDDR5
Бесплатна достава Гејминг

Цена

97.600  ден.

Редовна цена:

102.444 ден.

Гаранција

1080

денови

DD-Ultra AMD Ryzen 7 3900X, 32GB RAM, 1TB HDD, 240GB SSD, RTX 2070 OC 8GB GDDR5

Part number: DD-Ultra AMD Ryzen

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 4.215 ден.
DD-Extreme AMD Ryzen 7 3700X, 2x16GB DDR4 RAM, RTX 2070 OC 8GB, 1TB HDD, 240GB SSD
Бесплатна достава

Цена

84.900  ден.

Редовна цена:

89.115 ден.

Гаранција

1080

денови

DD-Extreme AMD Ryzen 7 3700X, 2x16GB DDR4 RAM, RTX 2070 OC 8GB, 1TB HDD, 240GB SSD

Part number: DD-Extreme AMD Ryzen

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 2.105 ден.
DD-Gamer Pro AMD Ryzen ™ 5 3600, 2x8GB RAM, Radeon RX 580 8G, 1TB HDD, 120GB SSD
Бесплатна достава Гејминг

Цена

42.300  ден.

Редовна цена:

44.405 ден.

Гаранција

1080

денови

DD-Gamer Pro AMD Ryzen ™ 5 3600, 2x8GB RAM, Radeon RX 580 8G, 1TB HDD, 120GB SSD

Part number: DD-Gamer Pro AMD Ryzen

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

Dell OptiPlex 3020 Tower Gaming Core™ i5-4570 4th gen/ 16GB DDR3/240GB SSD + 500GB H...

Part number: OPTIPLEX 302 GTX

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 1.758 ден.
DD-Gamer Gen.8 Core™ i5-8400, 8GB RAM, GeForce GTX 1650 4GB, 240GB SSD
Бесплатна достава Гејминг

Цена

34.500  ден.

Редовна цена:

36.258 ден.

Гаранција

1080

денови

DD-Gamer Gen.8 Core™ i5-8400, 8GB RAM, GeForce GTX 1650 4GB, 240GB SSD

Part number: DD-Gamer Gen.8

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 1.500 ден.
DD-Gamer Delux Intel® Core™ i5-4590/ 8 GB DDR3/ 120 GB SSD/ GeForce 1050 2GB/ DVD-RW
Бесплатна достава Гејминг

Цена

28.500  ден.

Редовна цена:

30.000 ден.

Гаранција

365

денови

DD-Gamer Delux Intel® Core™ i5-4590/ 8 GB DDR3/ 120 GB SSD/ GeForce 1050 2GB/ DV...

Part number: DDGamer Delux

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 749 ден.
MSI GeForce™ GTX 1060, 3GB, GDDR5, DL-DVI-D, HDMI, DP, 192bit., Dual Fan
Бесплатна достава Гејминг

Цена

14.240  ден.

Редовна цена:

14.990 ден.

Гаранција

690

денови

MSI GeForce™ GTX 1060, 3GB, GDDR5, DL-DVI-D, HDMI, DP, 192bit., Dual Fan

Part number: GEFORCE GTX 1060 3GT OC

Производител: MSI

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 92 ден.
NJOY STORM 650W Active PFC
Бесплатна достава Гејминг

Цена

1.753  ден.

Редовна цена:

1.845 ден.

Гаранција

1080

денови

NJOY STORM 650W Active PFC

Part number: PWPS-065A0AM-CE01B

Производител: nJoy

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 1.100 ден.
DELL Latitude E6430 14" Core™ i7-3720QM/ 8GB DDR3/ 320GB/ DVD RW/ Win10
Бесплатна достава

Цена

19.900  ден.

Редовна цена:

21.000 ден.

Гаранција

365

денови

DELL Latitude E6430 14" Core™ i7-3720QM/ 8GB DDR3/ 320GB/ DVD RW/ Win10

Part number: Latitude E6430

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

HP EliteBook 840 G2 14" Full HD Core™ i5-5300U/ 8GB RAM/ SSD 180GB/ No optic/ w...

Part number: Elitebook 840 g2

Производител: Hp

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 1.000 ден.
HP EliteDesk 800 G1 SFF Core™ i5-4570/ 4GB DDR3/ 120GB SSD NEW + 500GB HDD/ DVD/ Win10Home
Бесплатна достава Распродажба

Цена

16.900  ден.

Редовна цена:

17.900 ден.

Гаранција

365

денови

HP EliteDesk 800 G1 SFF Core™ i5-4570/ 4GB DDR3/ 120GB SSD NEW + 500GB HDD/ DVD/ Win...

Part number: EliteOne 800 G1 i5 sff

Производител: Hp

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

Dell OptiPlex 9010 Tower Gaming Core™ i5-3470/ 16GB DDR3 /240 GB SSD + 500GB HDD/ DV...

Part number: OPTIPLEX 9010 GTX

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 1.700 ден.
Bundle Dell OptiPlex 9010 Tower Gaming Core™ i5-3470/ 16GB DDR3 /240 GB SSD + 500GB HDD/ DVD /GeForce GTX 1650 4GB New + Dell P2314h 23"
Бесплатна достава Подарок Пакет Гејминг

Цена

28.300  ден.

Редовна цена:

30.000 ден.

Гаранција

365

денови

Bundle Dell OptiPlex 9010 Tower Gaming Core™ i5-3470/ 16GB DDR3 /240 GB SSD + 500GB ...

Part number: Dell 9010 + Dell 23

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 334 ден.
NZXT Aer RGB & HUE+ 140mm, RF-AR140-C1
Бесплатна достава Гејминг

Цена

5.555  ден.

Редовна цена:

5.889 ден.

Гаранција

720

денови

NZXT Aer RGB & HUE+ 140mm, RF-AR140-C1

Part number: RF-AR140-C1

Производител: NZXT

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 1.000 ден.
HP EliteDesk 800 G1 Mini PC Core™ i5-4570T/ 8GB RAM/ 240 GB SSD/ Win10 Home
Бесплатна достава

Цена

15.900  ден.

Редовна цена:

16.900 ден.

Гаранција

365

денови

HP EliteDesk 800 G1 Mini PC Core™ i5-4570T/ 8GB RAM/ 240 GB SSD/ Win10 Home

Part number: Elitedesk 800 G1 SSD

Производител: Hp

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 2.000 ден.
Bundle Dell OptiPlex 3020 Tower Gaming Core™ i5-4570 4th gen/ 16GB DDR3/240GB SSD + 500GB HDD/ DVD/ GeForce GTX 1650 4GB New + Samsung SyncMaster BX2440 24"
Бесплатна достава Подарок Пакет Гејминг

Цена

31.700  ден.

Редовна цена:

33.700 ден.

Гаранција

365

денови

Bundle Dell OptiPlex 3020 Tower Gaming Core™ i5-4570 4th gen/ 16GB DDR3/240GB SSD + ...

Part number: Dell 3020 + Dell 24

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 2.500 ден.
DD-GamerPro Delux Core™ i7-3770 3th gen/ 8GB DDR3/ 120GB SSD NEW + 1TB /DVD /GeForce GTX 1650 4GB DDR5 New
Бесплатна достава Гејминг

Цена

37.500  ден.

Редовна цена:

40.000 ден.

Гаранција

365

денови

DD-GamerPro Delux Core™ i7-3770 3th gen/ 8GB DDR3/ 120GB SSD NEW + 1TB /DVD /GeForce...

Part number: DDGamerPro Delux

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

DELL Latitude E7440 14" IPS Core™ i5-4310U/ 8GB RAM/ 256GB SSD/ Win10Home

Part number: Latitude E7440

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 1.000 ден.
HP EliteDesk 800 G1 Mini PC Core™ i5-4570T/ 8GB RAM/ 240 GB SSD
Бесплатна достава

Цена

13.900  ден.

Редовна цена:

14.900 ден.

Гаранција

365

денови

HP EliteDesk 800 G1 Mini PC Core™ i5-4570T/ 8GB RAM/ 240 GB SSD

Part number: Elitedesk 800 G1 SSD

Производител: Hp

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

Dell Professional P190ST 19" LCD Monitor Full HD 1280 X 1024

Part number: P190ST

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

Fujitsu 19" B19-6 black LED 1280 x 1024

Part number: B19-6

Производител: FUJITSU

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 54 ден.
Spire Notebook Cooler, Compatible with 12" - 15.6",  2 USB, 2.0 Ports and Silent, One Powerful 160mm DC fan, Black
Бесплатна достава

Цена

719  ден.

Редовна цена:

773 ден.

Гаранција

360

денови

Spire Notebook Cooler, Compatible with 12" - 15.6", 2 USB, 2.0 Ports and Silent...

Part number: SP-NC357-BK

Производител: Spire

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 3.200 ден.
DD-GamerPro Delux Core™ i7-3770 3th gen/ 8GB DDR3/ 120GB SSD NEW + 1TB /DVD /GeForce GTX 1650 4GB DDR5 New + BENQ 24"
Бесплатна достава Подарок Пакет Гејминг

Цена

42.000  ден.

Редовна цена:

45.200 ден.

Гаранција

364

денови

DD-GamerPro Delux Core™ i7-3770 3th gen/ 8GB DDR3/ 120GB SSD NEW + 1TB /DVD /GeForce...

Part number: Pro Delux+SSD+1650+BENQ

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 1.000 ден.
Bundle DELL OptiPlex 790 Desktop Core™ i3-2100/ 8GB DDR3/ 120GB SSD/ DVD/ Win10Home + Lenovo 22" ThinkVision LT2252PWA
Бесплатна достава Подарок Пакет

Цена

12.900  ден.

Редовна цена:

13.900 ден.

Гаранција

365

денови

Bundle DELL OptiPlex 790 Desktop Core™ i3-2100/ 8GB DDR3/ 120GB SSD/ DVD/ Win10Home ...

Part number: Dell 790 + Lenovo 22

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

Acer B193 19" LCD 1280 x 1024, VGA, DVI

Part number: Acer B193

Производител: ACER

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

Acer Veriton M4610G Tower GamerCore™i5-2400/ 8GB DDR3 / 128GB SSD + 500GB HDD/ GTX 1...

Part number: Veriton M4610G Gamer

Производител: ACER

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 76 ден.
NZXT LED CABLE 2M CB-LED20-BU blue
Бесплатна достава

Цена

915  ден.

Редовна цена:

991 ден.

Гаранција

720

денови

NZXT LED CABLE 2M CB-LED20-BU blue

Part number: CB-LED20-BU

Производител: NZXT

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 76 ден.
NZXT LED CABLE 2M CB-LED20-GR green
Бесплатна достава

Цена

915  ден.

Редовна цена:

991 ден.

Гаранција

720

денови

NZXT LED CABLE 2M CB-LED20-GR green

Part number: CB-LED20-GR

Производител: NZXT

Преглед
Во кошничка

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

продолжи
Наплата


Feedback