Ценовник Последна промена: 01.12.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 253
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Попуст

DD-Cancelаrea Intel® Celeron® G3900, 4GB, HD2000, 500GB HDD
Бесплатна достава

Цена

13.300  ден.

Редовна цена:

13.897 ден.

Гаранција

1080

дена

DD-Cancelаrea Intel® Celeron® G3900, 4GB, HD2000, 500GB HDD

Part number: DD-Cancelаrea

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DD-Gamer Lite Intel® Core™ i3-8100, 8GB RAM, GTX 1050 OC, 1TB HDD
Бесплатна достава Подарок

Цена

32.500  ден.

Редовна цена:

33.971 ден.

Гаранција

1080

дена

DD-Gamer Lite Intel® Core™ i3-8100, 8GB RAM, GTX 1050 OC, 1TB HDD

Part number: DD-Gamer Lite

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HDD External 2.5" 500GB USB 3.0 Verbatim Black
Бесплатна достава

Цена

2.471  ден.

Редовна цена:

2.657 ден.

Гаранција

720

дена

HDD External 2.5" 500GB USB 3.0 Verbatim Black

Part number: 53029

Производител: VERBATIM

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Genius HS-G550, gaming headset, volume control, adjustable headband, mic., GOLD PLATED 3.5mm connector
Бесплатна достава Гејминг

Цена

1.582  ден.

Редовна цена:

1.719 ден.

Гаранција

360

дена

Genius HS-G550, gaming headset, volume control, adjustable headband, mic., GOLD PLATED 3.5...

Part number: 31710040101

Производител: GENIUS

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Power Tree UPS 650 VA / 390 Watts, Line-Interactive, Outlets: 3x C13, Input: 140 - 275V, Output: 230V, Tower, AVR

Цена

2.350  ден.

Редовна цена:

2.427 ден.

Гаранција

360

дена

Power Tree UPS 650 VA / 390 Watts, Line-Interactive, Outlets: 3x C13, Input: 140 - 275V, O...

Part number: S650BX

Производител: Power Tree

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Monitor 22" GL2250 BenQ LED 5ms Full HD 1000:1 VGA , DVI
Бесплатна достава

Цена

4.765  ден.

Редовна цена:

4.964 ден.

Гаранција

1080

дена

Monitor 22" GL2250 BenQ LED 5ms Full HD 1000:1 VGA , DVI

Part number: 9HL6VLATPE

Производител: BENQ

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Genius Headset, Virtual 7.1 Channel Gaming, Vibration, USB, HS-G700V.
Бесплатна достава Гејминг

Цена

3.668  ден.

Редовна цена:

3.987 ден.

Гаранција

360

дена

Genius Headset, Virtual 7.1 Channel Gaming, Vibration, USB, HS-G700V.

Part number: 31710043101

Производител: GENIUS

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP LaserJet Pro MFP M426fdn

Цена

22.185  ден.

Редовна цена:

23.110 ден.

Гаранција

360

дена

HP LaserJet Pro MFP M426fdn

Part number: F6W14A

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP LaserJet Pro MFP M426fdw
Бесплатна достава

Цена

23.147  ден.

Редовна цена:

24.111 ден.

Гаранција

360

дена

HP LaserJet Pro MFP M426fdw

Part number: F6W15A

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Fabriano Copy Paper Copy3 A3 80gr.   500/1
Бесплатна достава

Цена

380  ден.

Редовна цена:

473 ден.

Гаранција

0

дена

Fabriano Copy Paper Copy3 A3 80gr. 500/1

Part number: 40029742

Производител: FABRIANO

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DD Ultimate Core™ i7-8700K, 2x16GB RAM, RTX 2070 8GB, 1TB HDD, 250GB-SSD
Бесплатна достава Подарок SSD

Цена

107.437  ден.

Редовна цена:

112.499 ден.

Гаранција

1080

дена

DD Ultimate Core™ i7-8700K, 2x16GB RAM, RTX 2070 8GB, 1TB HDD, 250GB-SSD

Part number: DD Ultimate

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Corsair Gaming™ KATAR Gaming Mouse, Ambidextrous, Pro Player Modes, 8000 DPI, Backlit Red (EU version), CH-9000095-EU
Бесплатна достава

Цена

2.200  ден.

Редовна цена:

2.591 ден.

Гаранција

360

дена

Corsair Gaming™ KATAR Gaming Mouse, Ambidextrous, Pro Player Modes, 8000 DPI, Backli...

Производител: Corsair

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Monitor 28" GC2870H BenQ VA LED  Full HD 1920x1080, VGA, 2xHDMI, 5ms, Black
Бесплатна достава

Цена

9.167  ден.

Редовна цена:

9.549 ден.

Гаранција

1080

дена

Monitor 28" GC2870H BenQ VA LED Full HD 1920x1080, VGA, 2xHDMI, 5ms, Black

Part number: 9HLEKLATBE

Производител: BENQ

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Monitor 27" RL2755 BenQ Zowie LED Gaming 1ms Wide Full HD,2xHDMI,Speakers, DVI, DarkGrey-Red
Бесплатна достава

Цена

12.995  ден.

Редовна цена:

13.536 ден.

Гаранција

1080

дена

Monitor 27" RL2755 BenQ Zowie LED Gaming 1ms Wide Full HD,2xHDMI,Speakers, DVI, DarkG...

Part number: 9HLF2LBQBE

Производител: BENQ

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

180

дена

Custom Build Intel Tower/80GB - 500GB/2GB - 8GB RAM/NoODD

Part number: Custom Build

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP Compaq Elite 8200 SFF A class Refurbished Intel® Core™ i5-2400/ 4GB DDR3/ 250GB HDD/ DVD-RW/ Win10 Home
Бесплатна достава Распродажба

Цена

11.900  ден.

Редовна цена:

14.900 ден.

Гаранција

365

дена

HP Compaq Elite 8200 SFF A class Refurbished Intel® Core™ i5-2400/ 4GB DDR3/ 250...

Part number: HP8200

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Fujitsu Celsius H710 15.6" A class Refurbished Intel® Core™ i7-2720QM/ 8GB DDR3 RAM/ 128GB SSD/ Nvidia Quadro/ Finger Print/ Windows 10 Home
Бесплатна достава Подарок

Цена

31.900  ден.

Редовна цена:

33.000 ден.

Гаранција

365

дена

Fujitsu Celsius H710 15.6" A class Refurbished Intel® Core™ i7-2720QM/ 8GB ...

Part number: Celsius H710

Производител: FUJITSU

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Hard Disc 3.5" 160GB Used, Various brands Toshiba, Seagate. Class A tested
Бесплатна достава Распродажба

Цена

700  ден.

Редовна цена:

1.000 ден.

Гаранција

30

дена

Hard Disc 3.5" 160GB Used, Various brands Toshiba, Seagate. Class A tested

Part number: 160gb Used

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP Monitor EliteDisplay E190i
Бесплатна достава

Цена

9.100  ден.

Редовна цена:

9.638 ден.

Гаранција

360

дена

HP Monitor EliteDisplay E190i

Part number: E4U30AA

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP Color LaserJet Pro MFP M377dw

Цена

22.251  ден.

Редовна цена:

23.178 ден.

Гаранција

360

дена

HP Color LaserJet Pro MFP M377dw

Part number: M5H23A

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Genius KB-G265 LED Backlight Gaming Keyboard
Бесплатна достава Гејминг

Цена

1.488  ден.

Редовна цена:

1.618 ден.

Гаранција

360

дена

Genius KB-G265 LED Backlight Gaming Keyboard

Part number: 31310056101

Производител: GENIUS

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Verbatim External HDD 2.5" 1TB USB 3.0 Store n Go, Silver
Бесплатна достава

Цена

2.793  ден.

Редовна цена:

3.003 ден.

Гаранција

720

дена

Verbatim External HDD 2.5" 1TB USB 3.0 Store n Go, Silver

Part number: 53071

Производител: VERBATIM

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Verbatim External HDD 2.5" 2TB USB 3.0 Store n Go, Silver
Бесплатна достава

Цена

4.226  ден.

Редовна цена:

4.448 ден.

Гаранција

720

дена

Verbatim External HDD 2.5" 2TB USB 3.0 Store n Go, Silver

Part number: 53189

Производител: VERBATIM

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Monitor 24" XL2430 BenQ LED Gaming 1ms, 144Hz,USBx3,HDMIx2,DVI Dual,DP,Height Adjustment
Бесплатна достава

Цена

20.076  ден.

Редовна цена:

20.913 ден.

Гаранција

1080

дена

Monitor 24" XL2430 BenQ LED Gaming 1ms, 144Hz,USBx3,HDMIx2,DVI Dual,DP,Height Adjustm...

Part number: 9HLF1LBQBE

Производител: BENQ

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DD-Gamer Basic Intel® Core™ i3-8100, 8GB, GeForce GT1030, 500GB HDD
Бесплатна достава

Цена

26.200  ден.

Редовна цена:

27.497 ден.

Гаранција

1080

дена

DD-Gamer Basic Intel® Core™ i3-8100, 8GB, GeForce GT1030, 500GB HDD

Part number: DD-Gamer Basic

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DD-Home Skylake, Pentium G4400, 4GB RAM, Intel HD, 500GB HDD
Бесплатна достава

Цена

14.400  ден.

Редовна цена:

15.056 ден.

Гаранција

1080

дена

DD-Home Skylake, Pentium G4400, 4GB RAM, Intel HD, 500GB HDD

Part number: DD-Home Skylake

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Попуст

SILICON POWER Mobile X21 16GB Black, USB 2.0

Цена

480  ден.

Редовна цена:

521 ден.

Гаранција

690

дена

SILICON POWER Mobile X21 16GB Black, USB 2.0

Part number: SP016GBUF2X21V1K

Производител: Silicon Power

Прегледај
Во кошничка

Попуст

SILICON POWER Slim S55 120 GB 2.5", SATA III 7mm
Бесплатна достава

Цена

1.299  ден.

Редовна цена:

1.531 ден.

Гаранција

720

дена

SILICON POWER Slim S55 120 GB 2.5", SATA III 7mm

Part number: S55

Производител: Silicon Power

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

HP Docking Station EliteBook

Part number: Docking

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP Z420 Workstation A class Refurbished Intel® Xeon® Quad Core E5 1603 2,8GHz/ 8G...

Part number: Z420

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Hard Disc 3.5" 80GB Used, Various brands Toshiba, Seagate. Class A tested
Бесплатна достава Распродажба

Цена

500  ден.

Редовна цена:

800 ден.

Гаранција

30

дена

Hard Disc 3.5" 80GB Used, Various brands Toshiba, Seagate. Class A tested

Part number: 80gb Used

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Hard Disc 3.5" 250GB Used, Various brands Toshiba, Seagate. Class A tested
Бесплатна достава Распродажба

Цена

850  ден.

Редовна цена:

1.200 ден.

Гаранција

30

дена

Hard Disc 3.5" 250GB Used, Various brands Toshiba, Seagate. Class A tested

Part number: 250gb Used

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Quadro NVS 285 P383
Бесплатна достава Распродажба

Цена

1.000  ден.

Редовна цена:

1.500 ден.

Гаранција

180

дена

Quadro NVS 285 P383

Part number: NVS 285

Производител: nVidia Quadro

Прегледај
Во кошничка

Попуст

A-Data HDD External HV620, 500GB 2.5", USB3.0, Black
Бесплатна достава

Цена

2.822  ден.

Редовна цена:

2.970 ден.

Гаранција

990

дена

A-Data HDD External HV620, 500GB 2.5", USB3.0, Black

Part number: AHV620-500GU3-CBK

Производител: A DATA

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Spire Case S1506B X2 ATX, 650W, 20+4pin, 1xUSB 3.0, 1xUSB 2.0, HD Audio
Бесплатна достава

Цена

3.490  ден.

Редовна цена:

3.583 ден.

Гаранција

360

дена

Spire Case S1506B X2 ATX, 650W, 20+4pin, 1xUSB 3.0, 1xUSB 2.0, HD Audio

Part number: S1506B-650Z-APFC-U3

Производител: Spire

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Spire Case SPC1410B Micro  ATX, 650W, 20+4pin, 2xUSB 2.0, Audio
Бесплатна достава

Цена

2.430  ден.

Редовна цена:

2.658 ден.

Гаранција

360

дена

Spire Case SPC1410B Micro ATX, 650W, 20+4pin, 2xUSB 2.0, Audio

Part number: SPC1410B-650Z-APFC

Производител: Spire

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP Compaq Elite 8200 USDT A class Refurbished Intel® Core™ i5-2400S/ 4GB DDR3/ 2...

Part number: 8200 USDT

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

DELL U2412M 24" UltraSharp Series 1920x1200 WUXGA 16:10 Silver/Black TCO 5.0 USB Hub ...

Part number: U2412M

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Genius Mouse Ammox X-400, Optical, Gaming, 4-Button,400-3200 dpi
Бесплатна достава Гејминг

Цена

1.102  ден.

Редовна цена:

1.198 ден.

Гаранција

360

дена

Genius Mouse Ammox X-400, Optical, Gaming, 4-Button,400-3200 dpi

Part number: 31040033104

Производител: GENIUS

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Genius Mouse Scorpion M6-600, Optical, Gaming, 6-Buttons, 800-5000Dpi, 7-color LED backlight, with counter weight, Black
Бесплатна достава Гејминг

Цена

1.961  ден.

Редовна цена:

2.132 ден.

Гаранција

360

дена

Genius Mouse Scorpion M6-600, Optical, Gaming, 6-Buttons, 800-5000Dpi, 7-color LED backlig...

Part number: 31040063101

Производител: GENIUS

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Genius Mouse Scorpion M8-610, Optical, Gaming, 6-Buttons, 800-8200Dpi, with counter weight, Black
Бесплатна достава Гејминг

Цена

2.009  ден.

Редовна цена:

2.184 ден.

Гаранција

360

дена

Genius Mouse Scorpion M8-610, Optical, Gaming, 6-Buttons, 800-8200Dpi, with counter weight...

Part number: 31040064101

Производител: GENIUS

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Genius Mouse Scorpion M8-610, Optical, Gaming, 6-Buttons, 800-8200Dpi, with counter weight, White+Orange
Бесплатна достава Гејминг

Цена

2.147  ден.

Редовна цена:

2.334 ден.

Гаранција

360

дена

Genius Mouse Scorpion M8-610, Optical, Gaming, 6-Buttons, 800-8200Dpi, with counter weight...

Part number: 31040064103

Производител: GENIUS

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback