Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 25
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
RAM капацитет
- Сите -
Технологија на процесор
- Сите -
Бренд на графичка картичка
- Сите -
HDD
- Сите -
SSD
- Сите -
Цена
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

1080

дена

Клиент. конфиг. №46 Gigabyte Z170X Ultra Gaming

Part number: Custom Build No46

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Клиент. конфиг. №34 со Z170X Gaming 7

Part number: Custom Build No34

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Клиент. конфиг. №48 Gigabyte GTX 1080 XTREME

Part number: Custom Build No48

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Клиент. конфиг. №33 со i7 4790K

Part number: Custom Build No33

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Клиент. конфиг. №47 Gigabyte GTX 1080 G1 Gaming

Part number: Custom Build No47

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Клиент. конфиг. №38 со Noctua NH D15

Part number: Custom Build No38

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Клиент. конфиг. №44 Cooler Master Cosmos SE

Part number: Custom Build No44

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент. конфиг. №32 со AMD ѕвер

Part number: Custom Build No32

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент. конфиг. №45 Deep Cool Gabriel

Part number: Custom Build No45

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент конфиг. бр.43 PSU Cooler Master Ultimate

Part number: Custom Build No43

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Клиент конфиг. №37 со Asus B85 Pro Gamer

Part number: Custom Build No37

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент конфиг. №31 во Cooler Master K350

Part number: Custom Build No31

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент конфиг. №35 со GTX 1070 референтна

Part number: Custom Build No35

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент конфиг. №36 сo GTX 950 Xtreme

Part number: Custom Build No36

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент конфиг. бр.42 Maelstorm 240T

Part number: Custom Build No42

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент конфиг. №29 во Sama Tenk

Part number: Custom Build No29

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент конфиг. №39 со Deep Cool Lucifer K2

Part number: Custom Build No39

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент конфиг. №40 со Asus SaberTooth Z170 Mark 1

Part number: Custom Build No40

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент конфиг. №28 со i7 6700K

Part number: Custom Build No28

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент конфиг. №27 со GTX 970 XTREME

Part number: Custom Build No27

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент конфиг. №30 во Sama Kassadin бел

Part number: Custom Build No30

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент конфиг. №26 со Nitro 390 8GB

Part number: Custom Build No26

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент конфиг. №25 со GTX 960 G1 Gaming

Part number: Custom Build No25

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент конфиг. №24 со GTX 970 Twin Turbo

Part number: Custom Build No24

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент конфиг. бр.41 Sabertooth & V8 GTS

Part number: Custom Build No41

Производител: DDCom

Прегледај

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback