Ценовник Последна промена: 12.05.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

15.1.2018

Супер сте само продолжете така!

Hosted By DDHost

Total products: 267
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Дијагонала
- Сите -
Технологија на процесор
- Сите -
Max Turbo Frequency:
- Сите -
RAM капацитет
- Сите -
Капацитет на диск
- Сите -
SSD Capacity
- Сите -
Бренд на графичка картичка
- Сите -
Type Of Operating System
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -
ASUS TUF Gaming A15 FA506II-AL010 15.6" AMD Ryzen™7-4800H, 16GB DDR4, 512GB SSD, GTX 1650Ti 4GB DDR6, DOS
Гејминг

Цена

54.822  ден.

Гаранција

720

денови

ASUS TUF Gaming A15 FA506II-AL010 15.6" AMD Ryzen™7-4800H, 16GB DDR4, 512GB SSD...

Производител: ASUS

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

ThinkPad T495 AMD Ryzen 7 PRO 3700U (4C/8T, 2.3/ 4.0GHz, 2MB/4MB L3)/ 16GB DDR4 2666/ 512G...

Part number: 20NJ0010RI

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

ThinkPad T495 AMD Ryzen 5 PRO 3500U (4C / 8T, 2.1 / 3.7GHz, 2MB L2 / 4MB L3)/ 8GB DDR4 266...

Part number: 20NJ0011RI

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

ThinkPad E495 AMD Ryzen 7 3700U (4C / 8T, 2.3 / 4.0GHz, 2MB L2 / 4MB L3)/ 16GB SO-DIMM DDR...

Part number: 20NE000BRI

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

ThinkPad E595 AMD Ryzen 7 3700U (4C / 8T, 2.3 / 4.0GHz, 2MB L2 / 4MB L3)/ 8GB SO-DIMM DDR4...

Part number: 20NF0002RI

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

720

денови

ThinkBook 15-IIL Intel® Core™ i3-1005G1 Processor (4M Cache, up to 3.40GHz/ 8GB ...

Part number: 20SM0040RM

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

720

денови

ThinkBook 14-IIL Intel Core i7-1065G7 (4C / 8T, 1.3 / 3.9GHz, 8MB)/ 16GB SO-DIMM DDR4/ 512...

Part number: 20SL000LRM

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

ThinkPad E495 AMD Ryzen 5 3500U (4C / 8T, 2.1 / 3.7GHz, 2MB L2 / 4MB L3)/ 16GB SO-DIMM DDR...

Part number: 20NE001GRI

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

ThinkPad E495 AMD Ryzen 5 3500U (4C / 8T, 2.1 / 3.7GHz, 2MB L2 / 4MB L3)/ 8GB SO-DIMM DDR4...

Part number: 20NE000FRI

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

ThinkPad E14 Intel Core i7-10510U (4C / 8T, 1.8 / 4.9GHz, 8MB)/ 16GB SO-DIMM DDR4/ 512GB S...

Part number: 20RA002URI

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

ThinkPad E14 Intel Core i5-10210U (4C / 8T, 1.6 / 4.2GHz, 6MB)/ 8GB DDR4 2666/ 256GB SSD M...

Part number: 20RA0016RI

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

ThinkPad E14 Intel Core i5-10210U (4C / 8T, 1.6 / 4.2GHz, 6MB)/ 16GB DDR4 2666/ 512GB SSD ...

Part number: 20RA001MRI

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

0

денови

ThinkPad E15 Intel Core i5-10210U (4C / 8T, 1.6 / 4.2GHz, 6MB)/ 16GB DDR4 2666/ 512GB SSD ...

Part number: 20RD003JRI

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

ThinkPad E15 Intel Core i7-10510U (4C / 8T, 1.8 / 4.9GHz, 8MB)/ 16GB DDR4 2666/ 512GB SSD ...

Part number: 20RD0016RI

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

720

денови

IdeaPad S145-15API AMD Ryzen 3 3200U (2C / 4T, 2.6 / 3.5GHz, 1MB L2 / 4MB L3)/ (4+4)8GB SO...

Part number: 81UT009ERM

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

720

денови

IdeaPad S145-15IIL Intel Core i3-1005G1 (2C / 4T, 1.2 / 3.4GHz, 4MB)/ (4+4)8GB SO-DIMM DDR...

Part number: 81W80036RM

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

720

денови

IdeaPad S145-15IIL Intel Core i5-1035G1 (4C / 8T, 1.0 / 3.6GHz, 6MB)/ (4+4)8GB SO-DIMM DDR...

Part number: 81W800NPRM

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

720

денови

IdeaPad 3 15IML05 Intel Core i7-10510U (4C / 8T, 1.8 / 4.9GHz, 8MB)/ (4+4)8GB SO-DIMM DDR4...

Part number: 81WB006JRM

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

720

денови

IdeaPad 3 15IML05 Intel Core i7-10510U (4C / 8T, 1.8 / 4.9GHz, 8MB)/ (4+4)8GB SO-DIMM DDR4...

Part number: 81WB00EFRM

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка
Lenovo IdeaPad L340-17IRH Gaming 17.3" FHD IPS, Core i7-9750HF, 8GB DDR4, 512GB SSD, GTX 1650 4GB GDDR5
Гејминг

Цена

50.500  ден.

Гаранција

720

денови

Lenovo IdeaPad L340-17IRH Gaming 17.3" FHD IPS, Core i7-9750HF, 8GB DDR4, 512GB SSD, ...

Part number: 81LL00FHRM

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

0

денови

ThinkPad E15 Intel Core i5-10210U (4C / 8T, 1.6 / 4.2GHz, 6MB)/ 8GB DDR4 2666/ 256GB SSD M...

Part number: 20RD001FRI

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

DELL NB G5 15 5590,Intel Core i5-9300H(8MB Cache,up to 4.1 GHz,4 cores), 15.6" FHD(19...

Part number: N/A

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

DELL NB G3 15 3590, Intel Core i7-9750H(12MB Cache,up to 4.5 GHz,6 cores), 15.6" FHD(...

Part number: N/A

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

HP NB OMEN, 15-dc1051nm, Core i7-9750H hexa (12M Cache, up to 4.50 GHz), 15.6” FHD A...

Part number: 7SF82EA

Производител: Hp

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

DELL NB G3 15 3590,Intel Core i7-9750H(12MB Cache,up to 4.5 GHz,6 cores),15.6" FHD(19...

Part number: N/A

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

HP NB OMEN 15-dc1065nia, Core i7-9750H hexa, 15.6 FHD Antiglare ultraslim IPS 144Hz Narrow...

Part number: 8AY33EA

Производител: Hp

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

DELL NB G7 17 7790,Intel Core i7-9750H (12MB Cache, up to 4.5 GHz, 6 cores), 17.3" FH...

Part number: N/A

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

HP NB OMEN 15-dc1066nia, Core i7-8750H hexa, 15.6 FHD Antiglare ultraslim IPS 144Hz Narrow...

Part number: 8AY65EA

Производител: Hp

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

ThinkPad T495s AMD Ryzen 7 PRO 3700U (4C/8T, 2.3/ 4.0GHz, 2MB/4MB L3)/ 16GB DDR4 2666/ 1TB...

Part number: 20QJ000ERI

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

720

денови

ASUS X543MA-WBC13 15.6" FHD Celeron® N4000, 4GB DDR4, 256GB SSD, Intel HD (Transp...

Производител: ASUS

Преглед
Во кошничка

Гаранција

720

денови

ASUS X543MA-WBC13C 15.6" FHD Celeron® N4000, 4GB DDR4, 256GB SSD, (Chocolate Blac...

Производител: ASUS

Преглед
Во кошничка

Гаранција

720

денови

ASUS M509DA-WB30S 15.6" FHD, AMD Ryzen™ 3 3200U, 4GB DDR4, 256GB SSD, Radeon&tr...

Производител: ASUS

Преглед
Во кошничка

Гаранција

720

денови

ASUS X509JA-WB301 15.6", Core™i3-1005G1, 4GB DDR4, 256GB SSD, Intel UHD (Transp...

Производител: ASUS

Преглед
Во кошничка

Гаранција

720

денови

ASUS VivoBook X509JB-WB301 15.6" FHD, Core™ i3-1005G1, 4GB DDR4, 256GB SSD, GeF...

Производител: ASUS

Преглед
Во кошничка

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

продолжи
Наплата


Feedback