Ценовник Последна промена: 26.06.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 534
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Технологија на процесор
- Сите -
RAM капацитет
- Сите -
Оперативен систем
- Сите -
Бренд на графичка картичка
- Сите -
HDD
- Сите -
SSD
- Сите -
SSHD
- Сите -
Дијагонала
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

1080

дена

DELL Vostro 3568, 15.6”HD, i3-7130U, Intel HD, 4GB DDR4 2400MHz, 1TB HDD, DVDRW,Cam ...

Part number: N058VN3568EMEA01_1901

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

LENOVO Thinkpad E480, 14.0 HD AG, I3-8130U, 4GB DDR4 2400, 1TB SATA3, 720p Camera, 3CELL 4...

Part number: 20KN0075RI

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

LENOVO Thinkpad E580,15.6 HD, I3-8130U, 4GB DDR4 2400, 1TB SATA 3, 720P Camera, 3CELL 45W...

Part number: 20KS007FRI

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

LENOVO 320-15IKBN, Gray, 15.6 FHD TN AG(SLIM), i5-7200U, 8G DDR4 2133, 256GB SSD, NVIDIA 9...

Part number: 80XL03NJRI

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DELL NB Inspiron 5570, Intel Core i5-8250U, 15.6", 8GB DDR4, 2TB HDD, AMD Radeon 530 2GB GDDR5, DVD+/-RW, Wireless, BT, Ubuntu, Silver
Бесплатна достава

Цена

36.228  ден.

Редовна цена:

38.135 ден.

Гаранција

1080

дена

DELL NB Inspiron 5570, Intel Core i5-8250U, 15.6", 8GB DDR4, 2TB HDD, AMD Radeon 530 ...

Part number: N/A

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DELL NB Inspiron 5570, Intel Core i5-8250U, 15.6" FHD, 8GB DDR4, 2TB HDD, AMD Radeon 530 2GB GDDR5, DVD+/-RW, Wireless, BT, Ubuntu, 3-cell, Blue, 3Y
Бесплатна достава

Цена

36.544  ден.

Редовна цена:

38.467 ден.

Гаранција

1080

дена

DELL NB Inspiron 5570, Intel Core i5-8250U, 15.6" FHD, 8GB DDR4, 2TB HDD, AMD Radeon ...

Part number: N/A

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DELL NB Inspiron 5570, Intel Core i5-8250U, 15.6" FHD, 8GB DDR4, 2TB HDD, AMD Radeon 530 2GB GDDR5, DVD+/-RW, Wireless, BT, Ubuntu, 3-cell, White, 3Y
Бесплатна достава

Цена

36.544  ден.

Редовна цена:

38.467 ден.

Гаранција

1080

дена

DELL NB Inspiron 5570, Intel Core i5-8250U, 15.6" FHD, 8GB DDR4, 2TB HDD, AMD Radeon ...

Part number: N/A

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DELL NB Inspiron 5570, Intel Core i5-8250U, 15.6" FHD, 8GB DDR4, 2TB HDD, AMD Radeon 530 2GB GDDR5, DVD+/-RW, Wireless, BT, Ubuntu, 3-cell, Rose Gold, 3Y
Бесплатна достава

Цена

36.544  ден.

Редовна цена:

38.467 ден.

Гаранција

1080

дена

DELL NB Inspiron 5570, Intel Core i5-8250U, 15.6" FHD, 8GB DDR4, 2TB HDD, AMD Radeon ...

Part number: N/A

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

LENOVO Thinkpad E480,14.0 FHD IPS AG, I5-8250U, 8GB_DDR4 2400, 1TB, 720P Camera, 3CELL 45W...

Part number: 20KN005CRI

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

LENOVO 330-15IKBR, PLATINUM GREY, 15.6" FHD TN AG 200N, Intel® Core™ i7-85...

Part number: 81DE014ERM

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DELL NB Inspiron 3567, Intel Core i7-7500U (up to 3.5 GHz,4MB Cache) ,15.6" FHD (1920x1080) AG, 8GB (1x8GB) DDR4, 256GB SSD , AMD R5 M430 2GB, DVD+/-RW, Wireless, BT, Ubuntu 16.04, 4-cell, Black, 3Y
Бесплатна достава

Цена

39.400  ден.

Редовна цена:

41.783 ден.

Гаранција

1080

дена

DELL NB Inspiron 3567, Intel Core i7-7500U (up to 3.5 GHz,4MB Cache) ,15.6" FHD (1920...

Part number: N/A

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

LENOVO Thinkpad E480, 14.0 FHD IPS AG, I5-8250U, 8GB DDR4 2400, 256GB SSD, 720p Camera, Fi...

Part number: 20KN0061RI

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL Latitude 3590, 15.6" FHD, i5-7200U,HD Graphics 620, 4GB DDR4,M.2 256GB SSD, Cam ...

Part number: 210-ANYK

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL Vostro 3578, 15.6”FHD, i7-8550U, Intel HD, 8GB DDR4 2400MHz, 1TB HDD, DVDRW,AMD...

Part number: N067VN3578EMEA01_1901

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

LENOVO Legion Y530-15ICH, 15.6 FHD IPS AG 250N 60, I5-8300H, 8G(1X8GBDDR4 2666), 1TB, GTX ...

Part number: 81FV00EDRM

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL Vostro 5471, 14”FHD, i5-8250U, 8GB DDR4 2400MHz, 1TB HDD+128GB SSD, AMD Radeon ...

Part number: N203VN5471EMEA01_1805

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

LENOVO YOGA 520-14IKBR, MINERAL GREY, 14.0 FHD IPS AG TOUCH(SLIM), ACTIVE PEN, I5-8250U, 8...

Part number: 81C8006ERI

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DELL NB Inspiron 5767, Intel Core i7-7500U (up to 3.50 GHz, 4M Cache), 17.3" full HD (1920x1080) AG, 8GB (1 x 8gb) DDR4, 1TB Sata HDD, AMD R7 M445 GDDR5 4GB, DVD+/-RW, Wireless, BT, Ubuntu 16.04, 3-cell, Black, 3Y
Бесплатна достава

Цена

48.000  ден.

Редовна цена:

49.852 ден.

Гаранција

1080

дена

DELL NB Inspiron 5767, Intel Core i7-7500U (up to 3.50 GHz, 4M Cache), 17.3" full HD ...

Part number: N/A

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

LENOVO Legion Y530-15ICH, I7-8750H, 8G(1X8GBDDR4 2666), 1TB, GTX 1050 Ti 4GB GDDR5, Backli...

Part number: 81FV00ECRM

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

LENOVO Legion Y520-15IKBN, 15.6 FHD IPS AG(SLIM), /I7-7700HQ, 8G(1X8GBDDR4 2400), 1TB 7MM ...

Part number: 80WK01GTRI

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

LENOVO Thinkpad E480, 14.0 FHD IPS AG, I7-8550U, 8GB DDR4 2400, 256GB SSD, 720P Camera, Fi...

Part number: 20KN004TRI

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL NB G3 15 3579, Intel Core i7-8750H / 15.6" FHD/ 8GB DDR4/ 128 GB SSD + 1TB HDD, ...

Part number: N/A

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL NB G5 15 5587,Intel Core i7-8750H/ 15.6" FHD/ 16GB DDR4 / 256GB SSD + 1TB HDD/ N...

Part number: N/A

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback