Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 46
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Технологија на процесор
- Сите -
Дијагонала
- Сите -
RAM капацитет
- Сите -
Бренд на графичка картичка
- Сите -
HDD
- Сите -
SSD
- Сите -
SSHD
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

720

дена

LENOVO Ideacentre A340-22IWL,BLACK, 21.5" FHD IPS AntiGlare 250Nits, I3-8145U, 8GB D...

Part number: F0EB0045RI

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HP 22-C0073 ALL-IN-ONE /Windows 10 - Intel® Celeron® Processor G4900T (2M Cache, u...

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HP 22-C0083 ALL-IN-ONE /Windows 10 - Intel® Celeron® Processor G4900T (2M Cache, u...

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Lenovo 520-22ICB ALL-IN-ONE TOUCHSCREEN/Win 10 - Intel Core™ i3-8100T ( 3.1GHz, 6MB...

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

HP 22-C0023 ALL-IN-ONE TOUCHSCREEN, - Intel® Core™ i3-8100T, Intel® HD Grap...

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

HP Pavilion 24-XA0053 ALL-IN-ONE TOUCHSCREEN, - Intel® Core™ i5-8400T (9MB Cach...

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

Asus Vivo ALL-IN-ONE V230IC/Windows 10/Touchscreen (Black) - Intel® Core™ i5-640...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HP Pavilion 24-B229 ALL-IN-ONE/TOUCHSMART/Windows 10 Home 64 Bit - Intel® Core™ ...

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HP Pavilion 24-R014 ALL-IN-ONE/TOUCHSMART/Windows 10 Home 64 Bit - Intel® Core™...

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HP 22-B009 ALL-IN-ONE/Windows 10 Home 64 Bit - Intel Pentium® Quad-Core J3710 (2M Cac...

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

HP PC 200 G3 AIO G3, 21.5" FHD AG NonTouch, Intel Core i3-8130U, 4GB DDR4, 1TB SATA 3...

Part number: HP

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 7450 AIO, 23.8" FHD Non-Touch with cam., i5-7500, 4GB DDR4, 500GB, DVD+...

Part number: N003O7450AIO2

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

HP 200G3 AiO 21.5" Intel® Core™ i5-8250U 4GB/ 1TB PC Black

Part number: 3VA38EA

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

MSI PRO 16 FLEX-028XEU, 15,6"HD,Glare,Multi touch,N3710 1.6Ghz, RAM 4GB, HDD 500GB, w...

Part number: PRO 16 FLEX-028XEU

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

HP 200G3 AiO Intel® Core™ i3-8130U/ 4GB RAM/ 1TB HDD PC Black

Part number: 3VA37EA

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

MSI PRO 16T 7M-005XEU, White, 15,6"Single touch, Intel 3865U 1.8Ghz, RAM 4GB, HDD 500...

Part number: PRO 16T 7M-005XEU

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

MSI PRO 20EXTS 8GL, 19.5" Glare(1600x900) Single-Touch, Celeron N4000, UHD Graphics 6...

Part number: PRO 20EXTS 8GL

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

MSI PRO 20EX 7M-036EU, 19.5'' HD+ Non-glare, non-touch, i3-7100,HD Graphics , 8G...

Part number: PRO 20EX 7M-036EU

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 5260 AIO, 21.5" FHD Non-touch with cam., i5-8500, 8GB DDR4, M.2 256GB S...

Part number: N037O5260AIO

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HP 24-A210 ALL-IN-ONE Core™ - Intel® Core™ i5-7400T (2.4 GHz, up to 3 GHz ...

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Lenovo™ ideacentre All-in-One 300-23ISU/DOS, CPU Intel i3 6003U (3M Cache, 2GHz), RA...

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback