Ценовник Последна промена: 15.12.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 37
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Технологија на процесор
- Сите -
Дијагонала
- Сите -
RAM капацитет
- Сите -
Бренд на графичка картичка
- Сите -
HDD
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

360

дена

HP 20-C210 ALL-IN-ONE/Windows 10 Home 64 Bit - Intel® Celeron® Dual-Core J3355 (2M...

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HP 24-G132 ALL-IN-ONE/TOUCHSMART/Windows 10 Home 64 Bit - Intel Pentium® Quad-Core J37...

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HP 24-G142 ALL-IN-ONE/TOUCHSMART/Windows 10 Home 64 Bit - Intel Pentium® Quad-Core J37...

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

HP Pavilion 24-B229 ALL-IN-ONE/TOUCHSMART/Windows 10 Home 64 Bit - Intel® Core™ ...

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

HP 24-A210 ALL-IN-ONE Core™ - Intel® Core™ i5-7400T (2.4 GHz, up to 3 GHz ...

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

MSI PRO 16T 7M-002XEU, Black, 15,6"Single touch, Intel 3865U 1.8Ghz, RAM 4GB, HDD 500GB, w/o ODD, 802.11AC and BT4.2, no OS, no kb&mouse
Бесплатна достава

Цена

25.090  ден.

Редовна цена:

26.410 ден.

Гаранција

720

дена

MSI PRO 16T 7M-002XEU, Black, 15,6"Single touch, Intel 3865U 1.8Ghz, RAM 4GB, HDD 500...

Part number: PRO 16T 7M-002XEU

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

MSI PRO 16T 7M-005XEU, White, 15,6"Single touch, Intel 3865U 1.8Ghz, RAM 4GB, HDD 500...

Part number: PRO 16T 7M-005XEU

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Попуст

MSI 21.5" Glare(1920x1080) Multi Touch, Celeron N3160, HD Graphics , 4GBx1, 1TB 7200rpm, DVD/RW SM, Non-OS, 802.11AC, BT, Black, 2y
Бесплатна достава

Цена

27.599  ден.

Редовна цена:

29.051 ден.

Гаранција

720

дена

MSI 21.5" Glare(1920x1080) Multi Touch, Celeron N3160, HD Graphics , 4GBx1, 1TB 7200r...

Part number: PRO 22ET 4BW-021XEU

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

MSI PRO 20T 6M-015XEU, White, 20"multi touch, Intel®Pentium 4400 3.3GHz, RAM 4GB ...

Part number: PRO 20T 6M-015XEU

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Попуст

MSI PRO 20T 6M-030XEU, Black, 20"multi touch, Intel®Pentium 4400 3.3GHz, RAM 4GB DDR4, HDD 1TB, 802.11 AC and BT4.2, ODD, no OS, no kb&m
Бесплатна достава

Цена

32.888  ден.

Редовна цена:

34.619 ден.

Гаранција

720

дена

MSI PRO 20T 6M-030XEU, Black, 20"multi touch, Intel®Pentium 4400 3.3GHz, RAM 4GB ...

Part number: PRO 20T 6M-030XEU

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Попуст

MSI PRO 22ET 6M-038XEU, White, 21.5"FHD, Glare, Multi touch, Intel® i3-6100 3.7GHz, RAM 4GB DDR4, HDD 1TB, 802.11 AC and BT4.2, ODD, no OS, no kb&m
Бесплатна достава

Цена

35.600  ден.

Редовна цена:

37.474 ден.

Гаранција

720

дена

MSI PRO 22ET 6M-038XEU, White, 21.5"FHD, Glare, Multi touch, Intel® i3-6100 3.7GH...

Part number: PRO 22ET 6M-038XEU

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Попуст

MSI Pro 24T 7M-043XEU, Black, 23,6" FullHD+ multi touch, Intel® i3-7100,3.9GHz, RAM 4GB DDR4, HDD 1TB, 802.11 AC and BT, ODD, no OS, no kb&m
Бесплатна достава

Цена

38.652  ден.

Редовна цена:

40.686 ден.

Гаранција

720

дена

MSI Pro 24T 7M-043XEU, Black, 23,6" FullHD+ multi touch, Intel® i3-7100,3.9GHz, R...

Part number: PRO 24T 7M-043XEU

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 5250 AIO (FHD Touch, 21,5" Full HD, i3-7100, 8Gb DDR4, 500Gb HDD, Mouse...

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

Asus Vivo ALL-IN-ONE V230IC/Windows 10/Touchscreen (Black) - Intel® Core™ i5-640...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Lenovo™ ideacentre All-in-One 300-23ISU/DOS, CPU Intel i3 6003U (3M Cache, 2GHz), RA...

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

HP Pavilion 27-A210T ALL-IN-ONE Core™ - Intel® Core™ i5-7400T (2.4 GHz, up...

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback