Ценовник Последна промена: 12.05.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

Total products: 17
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Тип на оптички уред
- Сите -
Дијагонала
- Сите -
Технологија на процесор
- Сите -
Clock Speed:
- Сите -
RAM капацитет
- Сите -
Капацитет на диск
- Сите -
SSD Capacity
- Сите -
Type Of Operating System
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -
Заштеда: 3.800 ден.
New PC DD-GamerPro Delux Core™ i7-3770 3th gen/ 8GB DDR3/ 1TB /DVD /GeForce GTX 1650 4GB DDR5 New + BENQ 24"
Бесплатна достава Подарок Пакет Гејминг

Цена

36.400  ден.

Редовна цена:

40.200 ден.

Гаранција

364

денови

New PC DD-GamerPro Delux Core™ i7-3770 3th gen/ 8GB DDR3/ 1TB /DVD /GeForce GTX 1650...

Part number: Pro Delux+1650+BENQ

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 6.100 ден.
New PC DD-Gamer Delux Core™ i5-4590 4th gen / 8 GB DDR3/ 120 GB SSD/ GeForce GT 1030 2GB DDR5/ DVD-RW + Dell Pro P2213T 22"
Бесплатна достава Подарок Пакет Гејминг

Цена

26.000  ден.

Редовна цена:

32.100 ден.

Гаранција

365

денови

New PC DD-Gamer Delux Core™ i5-4590 4th gen / 8 GB DDR3/ 120 GB SSD/ GeForce GT 1030...

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 3.100 ден.
New PC DD-GamerPro Delux Core™ i7-3770 3th gen/ 8GB DDR3/ 1TB /DVD /GeForce GT 1030 2GB DDR5 New + Dell Pro P2213T 22"
Бесплатна достава Подарок Пакет Гејминг

Цена

31.500  ден.

Редовна цена:

34.600 ден.

Гаранција

365

денови

New PC DD-GamerPro Delux Core™ i7-3770 3th gen/ 8GB DDR3/ 1TB /DVD /GeForce GT 1030 ...

Part number: DDGamerPro Delux

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 4.100 ден.
New PC DD-Gamer Delux Core™ i5-4590 4th gen /16 GB DDR3/ 120 GB SSD/ GeForce 1650 4gb new/ DVD-RW + BENQ BL2410 24"
Бесплатна достава Подарок Пакет Гејминг

Цена

35.100  ден.

Редовна цена:

39.200 ден.

Гаранција

365

денови

New PC DD-Gamer Delux Core™ i5-4590 4th gen /16 GB DDR3/ 120 GB SSD/ GeForce 1650 4g...

Part number: DDGamer Delux

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 3.200 ден.
DD-GamerPro Delux Core™ i7-3770 3th gen/ 8GB DDR3/ 120GB SSD NEW + 1TB /DVD /GeForce GTX 1650 4GB DDR5 New + BENQ 24"
Бесплатна достава Подарок Пакет Гејминг

Цена

42.000  ден.

Редовна цена:

45.200 ден.

Гаранција

364

денови

DD-GamerPro Delux Core™ i7-3770 3th gen/ 8GB DDR3/ 120GB SSD NEW + 1TB /DVD /GeForce...

Part number: Pro Delux+SSD+1650+BENQ

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 2.100 ден.
DELL Optiplex 980 Tower Core™ i7-860/ 8GB RAM/ 320GB HDD/ DVD/ GeForce GT 1030 2GB DDR5 NEW + Dell Pro P2213T 22"
Бесплатна достава Гејминг

Цена

17.500  ден.

Редовна цена:

19.600 ден.

Гаранција

365

денови

DELL Optiplex 980 Tower Core™ i7-860/ 8GB RAM/ 320GB HDD/ DVD/ GeForce GT 1030 2GB D...

Part number: Optiplex 980 GT 1030 + monitor

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 1.700 ден.
Bundle Lenovo ThinkCentre M82 SFF Pentium® G620/ 4GB RAM/ 250GB HDD/ Win10/ DVD + Acer B193 19"
Бесплатна достава Подарок Пакет

Цена

9.500  ден.

Редовна цена:

11.200 ден.

Гаранција

365

денови

Bundle Lenovo ThinkCentre M82 SFF Pentium® G620/ 4GB RAM/ 250GB HDD/ Win10/ DVD + Acer...

Part number: ThinkCentre M82 + 19

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 1.000 ден.
Bundle DELL OptiPlex 790 Desktop Core™ i3-2100/ 8GB DDR3/ 120GB SSD/ DVD/ Win10Home + Lenovo 22" ThinkVision LT2252PWA
Бесплатна достава Подарок Пакет

Цена

12.900  ден.

Редовна цена:

13.900 ден.

Гаранција

365

денови

Bundle DELL OptiPlex 790 Desktop Core™ i3-2100/ 8GB DDR3/ 120GB SSD/ DVD/ Win10Home ...

Part number: Dell 790 + Lenovo 22

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 2.200 ден.
Bundle DELL OptiPlex 7010 USFF - Mini PC Core™ i7-3770s/ 8GB DDR3/ 240GB SSD/ DVD/ Win10Home + Samsung SyncMaster BX2440 24"
Бесплатна достава Подарок Пакет

Цена

24.100  ден.

Редовна цена:

26.300 ден.

Гаранција

365

денови

Bundle DELL OptiPlex 7010 USFF - Mini PC Core™ i7-3770s/ 8GB DDR3/ 240GB SSD/ DVD/ W...

Part number: Dell 7010 USFF + Dell 24

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

DELL OptiPlex 7010 USFF - Mini PC Core™ i5-2400s/ 8GB DDR3/ 120GB SSD/ DVD/ Win10Hom...

Part number: Dell 7010 USFF + Dell 22

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 700 ден.
Bundle Lenovo ThinkCentre M82 SFF Pentium® G620/ 4GB RAM/ 250 GB HDD /DVD + Acer B193 19"
Бесплатна достава Подарок Пакет

Цена

7.500  ден.

Редовна цена:

8.200 ден.

Гаранција

365

денови

Bundle Lenovo ThinkCentre M82 SFF Pentium® G620/ 4GB RAM/ 250 GB HDD /DVD + Acer B193 ...

Part number: Lenovo SFF + Dell 19

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

Bundle DELL OptiPlex 7010 USFF - Mini PC Core™ i3-3220/ 8GB DDR3/ 120GB SSD/ DVD /Wi...

Part number: Dell 7010 USFF + Dell 22

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

Bundle DELL OptiPlex 7010 USFF - Mini PC Core™ i5-3470s/ 8GB DDR3/ 240GB SSD/ DVD/ W...

Part number: Dell 7010 USFF + Dell 23

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 2.400 ден.
Bundle DELL OptiPlex 7010 SFF Core™ i7-3770/ 8GB RAM/ 240GB SSD/ DVD/ Win10 + Dell Pro P2213T 22"
Бесплатна достава Подарок Пакет

Цена

23.300  ден.

Редовна цена:

25.700 ден.

Гаранција

365

денови

Bundle DELL OptiPlex 7010 SFF Core™ i7-3770/ 8GB RAM/ 240GB SSD/ DVD/ Win10 + Dell P...

Part number: Dell 7010+Dell 22

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 1.700 ден.
Bundle Dell OptiPlex 9010 Tower Gaming Core™ i5-3470/ 16GB DDR3 /240 GB SSD + 500GB HDD/ DVD /GeForce GTX 1650 4GB New + Dell P2314h 23"
Бесплатна достава Подарок Пакет Гејминг

Цена

28.300  ден.

Редовна цена:

30.000 ден.

Гаранција

365

денови

Bundle Dell OptiPlex 9010 Tower Gaming Core™ i5-3470/ 16GB DDR3 /240 GB SSD + 500GB ...

Part number: Dell 9010 + Dell 23

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 2.000 ден.
Bundle Dell OptiPlex 3020 Tower Gaming Core™ i5-4570 4th gen/ 16GB DDR3/240GB SSD + 500GB HDD/ DVD/ GeForce GTX 1650 4GB New + Samsung SyncMaster BX2440 24"
Бесплатна достава Подарок Пакет Гејминг

Цена

31.700  ден.

Редовна цена:

33.700 ден.

Гаранција

365

денови

Bundle Dell OptiPlex 3020 Tower Gaming Core™ i5-4570 4th gen/ 16GB DDR3/240GB SSD + ...

Part number: Dell 3020 + Dell 24

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка
Bundle DELL OptiPlex 7010 Mini PC USFF Core™ i5-3470s/ 8GB RAM /240GB SSD/Win10 + Dell ProP2314 23" Full HD
Подарок Пакет

Цена

22.318  ден.

Гаранција

365

денови

Bundle DELL OptiPlex 7010 Mini PC USFF Core™ i5-3470s/ 8GB RAM /240GB SSD/Win10 + De...

Part number: Bundle DELL i5 23

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

продолжи
Наплата


Feedback