Ценовник Последна промена: 26.06.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHostГаранција

1800

дена

Case CM Chassic ELITE 430 Black Midi

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

90

дена

CPU AMD Sempron 2600 2.60GHz 128KB 754 TRAY

Производител: AMD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

FDD 3.5" OEM

Part number: 279

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Cooler DC 50x50x10mm Sleeve Bearing D50SM12AS Case

Part number: D50SM12AS

Производител: GEMBIRD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Cooler DC 40x40x10mm 70mm wire Case

Part number: D40SM12A

Производител: GEMBIRD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

PSU Tester ATX 24pin 8-in-1

Part number: E77DE32A5L

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

CoolerMaster Aquagate Max RL-HUB-KBU1-GP Radiator/Water block/Pump/Fan

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Cooler 120x120x25 Ball Bearing Case

Part number: FANCASE3BALL

Производител: GEMBIRD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Case Fan 120x120x25

Part number: FANCASE3

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Metal Mounting Frame - 2.5" in 3.5" bay

Part number: MF321

Производител: GEMBIRD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Cooler DC 50x50x10mm Ball Bearing D50BM12AS Case

Part number: D50BM12AS

Производител: GEMBIRD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Cooler 90x90x25 Case

Part number: FANCASE2

Производител: GEMBIRD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Cooler CM R4-LUS-07AR-GP Case

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Cooler CM R4-LUS-07AB-GP Case

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Metal Mounting Frame - 3.5" in 5.25" bay

Part number: MF543

Производител: GEMBIRD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Cooler Copper VC-RD Twinkling Light VGA

Part number: VCRD

Производител: GEMBIRD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

RAM ProMOS DIMM 256MB 266MHz DDR1

Производител: ProMOS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

30

дена

SP-ATX-PALU/B Pininfarina black Stylish Italian design Full Tower Case , durable & lig...

Производител: Spire

Прегледај
Во кошничка
MSI PCX GeForce GTX 1070 Ti ARMOR 8GB GDDR5 OC DVI/HDMI/3xDP VR Ready DX12
Подарок Пакет Гејминг

Цена

34.588  ден.

Гаранција

720

дена

MSI PCX GeForce GTX 1070 Ti ARMOR 8GB GDDR5 OC DVI/HDMI/3xDP VR Ready DX12

Part number: GTX1070TIARMOR8G

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

CPU AMD RYZEN 7 2700X 4,3GHz 20MB s.AM4 YD270XBGAFBOX

Производител: AMD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

CPU AMD RYZEN 7 2700 4,1GHz 20MB s.AM4 YD2700BBAFBOX

Производител: AMD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

MB ASROCK AM4 X470 TAICHI ULTIMATE 4xDDR4 3466+MHZ (OC), HDMI, 3xPCIex16, 2xPCIex1, 1xUltr...

Производител: ASROCK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

MB ASROCK AM4 X470 TAICHI 4xDDR4 3466+MHZ (OC), HDMI, 2xPCIex16, 2xPCIex1, 2xM.2, 8xSATAII...

Производител: ASROCK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

CPU AMD RYZEN 5 2600X 4,2GHz 19MB s.AM4 YD260XBCAFBOX

Производител: AMD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

CPU AMD RYZEN 5 2600 3,9GHz 19MB s.AM4 YD2600BBAFBOX

Производител: AMD

Прегледај
Во кошничка
MSI PCX GeForce GTX 1050 Ti GAMING X 4GB GDDR5 OC DVI/HDMI/DP DX12
Подарок Пакет Гејминг

Цена

12.833  ден.

Гаранција

720

дена

MSI PCX GeForce GTX 1050 Ti GAMING X 4GB GDDR5 OC DVI/HDMI/DP DX12

Part number: GTX1050TIGAMINGX4G

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

MB ASROCK AM4 X470 Master SLI 4xDDR4 3466+MHZ (OC), HDMI, 2xPCIex16, 4xPCIex1, 2xM.2, 6xSA...

Производител: ASROCK

Прегледај
Во кошничка
MSI PCX GeForce GTX 1060 3GB GDDR5 OC DVI/HDMI/DP VR Ready DX12
Подарок Пакет Гејминг

Цена

16.427  ден.

Гаранција

720

дена

MSI PCX GeForce GTX 1060 3GB GDDR5 OC DVI/HDMI/DP VR Ready DX12

Part number: GTX10603GTOC

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

MB ASROCK 1151 H270 Performance, 4xDDR4 2400MHz, VGA, DVI, HDMI, 2xPCIex16, 4xPCIex1, 1xM....

Производител: ASROCK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

MB ASROCK 1151 H370 Pro4 ATX, 4xDDR4 2666Mhz, VGA, DVI, HDMI, 2xPCIex16, 3xPCIex1, 1xM.2, ...

Производител: ASROCK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

MB ASROCK AM4 X470 GAMING K4 4xDDR4 3466+MHZ (OC), HDMI, 2xPCIex16, 4xPCIex1, 2xM.2, 6xSAT...

Производител: ASROCK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

MB ASROCK 1151 B360M-HDV 2xDDR4 2666Mhz, VGA, DVI-D, HDMI, PCIex16, 2xPCIex1, 1xUltraM.2, ...

Производител: ASROCK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

MB ASROCK 1151 H310M-G/M.2, 2xDDR4 2666MHz, DVI, VGA, HDMI, PCIex16, 2xPCIex1, 4xSATAIII, ...

Производител: ASROCK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

MB ASROCK 1151 H110M-DVP, COM port & PCI, 2xDDR4 2133MHz, VGA, DVI, 1xPCIex16, 2xPCIex...

Производител: ASROCK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

MB ASROCK 1151 H310M-HDV, 2xDDR4 2666MHz, DVI, VGA, HDMI, PCIex16, PCIex1, 4xSATAIII, 2xUS...

Производител: ASROCK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

MB ASROCK A320M-HDV AM4, M-ATX, 2xDDR4 2667, SATA3 USB3, VGA, DVI-D, HDMI 90-MXB3T0-A0UAYZ

Производител: ASROCK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

MB ASROCK A320M-DGS AM4, M-ATX, 2xDDR4 2667, SATA3 USB3, DVI-D 90-MXB5A0-A0UAYZ

Производител: ASROCK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

DIMM 8GB DDR4 3000MHz Kingston HyperX XMP Predator CL15 HX430C15PB3/8

Part number: HX430C15PB38

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

CASE NZXT ATX Mid-Tower S340 w/WINDOW 2x FN V2 120mm, RAZER EDITION CA-S340W-RA

Part number: CA-S340W-RA

Производител: NZXT

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

COOLERS CASE FAN 140mm NZXT FZ-140 AIRFLOW, RF-FZ140-R1, 1000RPM RED

Part number: RF-FZ140-R1

Производител: NZXT

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback