Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHostГаранција

1080

дена

NZXT Kraken X42, 1x140mm Aer P140 Fan, RL-KRX42-02 AM4, 2066

Part number: RL-KRX42-02 AM4

Производител: NZXT

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

900

дена

AMD Ryzen™ 5 2600X Six-Core 3.6GHz AM4 BOX w/Wraith Spire Cooler

Part number: YD260XBCAFBOX

Производител: AMD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Intel® Core™ i3-7100 Processor (3M Cache, 3.90 GHz) Box, Core Name: Kaby Lake, 5...

Part number: BX80677I37100

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 16GB (2x8GB) 3200MHz G.SKILL Trident Z ROYAL silver F4-3200C16D-16GTRS

Part number: F4-3200C16D-16GTRS

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 16GB (2x8GB) 3200MHz G.SKILL Trident Z ROYAL gold F4-3200C16D-16GTRG

Part number: F4-3200C16D-16GTRG

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

Kingston 4GB 2133MHz DDR4 1.35V, Non-ECC CL9 SODIMM, KVR21S15S8/4

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 16GB (1x16GB) 2800MHz G.SKILL RipjawsV F4-2800C15S-16GVR red

Part number: F4-2800C15S-16GVR

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 16GB (2x8GB) 2800MHz G.SKILL RipjawsV F4-2800C15D-16GVRB red

Part number: F4-2800C15D-16GVRB

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 16GB (2x8GB) 2800MHz G.SKILL RipjawsV F4-2800C15D-16GVSB silver

Part number: F4-2800C15D-16GVSB

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 16GB (2x8GB) 3200MHz G.SKILL SNIPER X F4-3200C16D-16GSXFB

Part number: F4-3200C16D-16GSXFB

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 16GB (2x8GB) 3000MHz G.SKILL RipjawsV F4-3000C15D-16GVGB grey

Part number: F4-3000C15D-16GVGB

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 16GB (2x8GB) 3000MHz G.SKILL RipjawsV F4-3000C15D-16GVRB red

Part number: F4-3000C15D-16GVRB

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 16GB (2x8GB) 3000MHz G.SKILL RipjawsV F4-3000C15D-16GVR red

Part number: F4-3000C15D-16GVRB

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 16GB (2x8GB) 3000MHz G.SKILL RipjawsV F4-3000C15D-16GVKB black

Part number: F4-3000C15D-16GVKB

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 16GB (2x8GB) 3200MHz G.SKILL RipjawsV F4-3200C16D-16GVKB

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM SO DIMM DDR4 16GB 3000MHz G.SKILL F4-3000C16S-16GRS

Part number: F4-3000C16S-16GRS

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 16GB (1x16GB) 3000MHz G.SKILL RipjawsV F4-3000C15S-16GVR

Part number: F4-3000C15S-16GVR

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка
RAM DDR4 32GB (4x8GB) 3200MHz G.SKILL Trident Z RGB  (For AMD Ryzen) F4-3200C14Q-32GTZRX

Цена

25.528  ден.

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 32GB (4x8GB) 3200MHz G.SKILL Trident Z RGB (For AMD Ryzen) F4-3200C14Q-32GTZRX

Part number: F4-3200C14Q-32GTZRX

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

PSU 650W NZXT 80+ GOLD, DIGITAL MONITORING, FULL MODULAR NP-1PM-E650A-EU

Part number: NP-1PM-E650A-EU

Производител: NZXT

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM SO DIMM DDR4 16GB 2800MHz G.SKILL F4-2800C18S-16GRS

Part number: F4-2800C18S-16GRS

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

ASUS TUF X470-PLUS GAMING, AMD AM4 Socket AMD Ryzen™ 2nd Generation/Ryzen with Radeo...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

900

дена

AMD Ryzen™ 3 2200G Quad-Core 3.5GHz AM4 BOX w/Radeon Vega 8 Graphics w/Wraith Stealt...

Part number: YD2200C5FBBOX

Производител: AMD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

990

дена

GIGABYTE MB 7th/6th Gen i7/i5/i3/Pen/Celeron, LGA1151, Z270P, 4xDDR4, max. 64GB

Part number: GA-Z270P-D3

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

NZXT Kraken X52, 2x120mm Fan, RL-KRX52-02 AM4

Part number: RL-KRX52-02 AM4

Производител: NZXT

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 16GB (2x8GB) 3000MHz G.SKILL Trident Z F4-3000C15D-16GTZ

Part number: F4-3000C15D-16GTZ

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 16GB (2x8GB) 3200MHz G.SKILL RipjawsV F4-3200C15D-16GVK black

Part number: F4-3200C15D-16GVK

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 16GB (2x8GB) 3200MHz G.SKILL RipjawsV F4-3200C15D-16GVR red

Part number: F4-3200C15D-16GVR

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 16GB (2x8GB) 2933MHz G.SKILL Flare X (For AMD Ryzen) F4-2933C16D-16GFX

Part number: F4-2933C16D-16GFX

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 16GB (2x8GB) 2800MHz G.SKILL Trident Z F4-2800C15D-16GTZB

Part number: F4-2800C15D-16GTZB

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 16GB (2x8GB) 3000MHz G.SKILL Trident Z F4-3000C15D-16GTZB

Part number: F4-3000C15D-16GTZB

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

900

дена

AMD Ryzen™ 7 2700 Eight-Core 3.2GHz AM4 BOX w/Wraith Spire with RGB LED Cooler

Part number: YD2700BBAFBOX

Производител: AMD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

MB MSI X370 Gaming Pro Carbon AM4 DDR4 3200MHz OC SATA/Express M.2 USB 3.1 Type-C HDMI/DVI...

Part number: X370GAMINGPROCARBON

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

ASUS ROG STRIX Z370-E GAMING, Intel® Socket 1151 for 8th Generation Core™ Proces...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

NZXT ATX Mid-Tower H700 w/WINDOW 3xAer F120, 1xAer F140 fan, Matte White CA-H700B-W1

Part number: CA-H700B-W1

Производител: NZXT

Прегледај
Во кошничка
RAM DDR4 16GB (2x8GB) 3200MHz G.SKILL Flare X (For AMD Ryzen) F4-3200C14D-16GFX

Цена

10.425  ден.

Гаранција

1800

дена

RAM DDR4 16GB (2x8GB) 3200MHz G.SKILL Flare X (For AMD Ryzen) F4-3200C14D-16GFX

Part number: F4-3200C14D-16GFX

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

ASUS GT730-2GD5-BRK, Graphics Engine: NVIDIA GeForce GT 730, Bus Standard: PCI Express 2.0...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback