Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 56
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
RAM капацитет
- Сите -
Технологија на процесор
- Сите -
Бренд на графичка картичка
- Сите -
Z091
- Сите -
Z99
- Сите -
SSHD
- Сите -
Цена
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

1080

дена

Клиент. Конфиг. №73 Cyclops RTX 2060

Part number: Custom Build No73

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент. Конфиг. №74 Genesis Titan RTX 2070

Part number: Custom Build No74

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент. Конфиг. №75 MSI CORE FROZR L i7 8700

Part number: Custom Build No75

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент. Конфиг. №76 RX590 Ryzen 2600

Part number: Custom Build No76

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент. Конфиг. №77 Ryzen 2600 RTX 2060

Part number: Custom Build No77

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент. Конфиг. №78 2700X Earlkase

Part number: Custom Build No78

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент. Конфиг. №79 X Trio

Part number: Custom Build No79

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент конфиг. №37 со Asus B85 Pro Gamer

Part number: Custom Build No37

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент конфиг. №31 во Cooler Master K350

Part number: Custom Build No31

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент конфиг. №35 со GTX 1070 референтна

Part number: Custom Build No35

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент конфиг. №29 во Sama Tenk

Part number: Custom Build No29

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент. конфиг. №33 со i7 4790K

Part number: Custom Build No33

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент конфиг. №42 Maelstorm 240T

Part number: Custom Build No42

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент конфиг. №36 сo GTX 950 Xtreme

Part number: Custom Build No36

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент. конфиг. №44 Cooler Master Cosmos SE

Part number: Custom Build No44

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент. конфиг. №46 Gigabyte Z170X Ultra Gaming

Part number: Custom Build No46

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент. конфиг. №48 Gigabyte GTX 1080 XTREME

Part number: Custom Build No48

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент. Конфиг. №49 212 RED

Part number: Custom Build No49

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент. Конфиг. №50 980TI Strix

Part number: Custom Build No50

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент. Конфиг. №51 Captain 240 EX

Part number: Custom Build No51

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент. Конфиг. №52 Deep Cool Genome

Part number: Custom Build No52

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент. Конфиг. №53 GSkill TrentZ

Part number: Custom Build No53

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент. Конфиг. №54 GTX 1070 Strix

Part number: Custom Build No54

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент. Конфиг. №55 MaelStorm 240

Part number: Custom Build No55

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент. Конфиг. №56 Kaby Lake Tesseract

Part number: Custom Build No56

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент. Конфиг. №57 Titan

Part number: Custom Build No57

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент. Конфиг. №58 Asus Strix Z270

Part number: Custom Build No58

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент. Конфиг. №59 Budget Ryzen

Part number: Custom Build No59

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент. Конфиг. №60 Gigabyte GTX 1080TI Aorus

Part number: Custom Build No60

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент. Конфиг. №61 Gigabyte GX 1080TI Turbo

Part number: Custom Build No61

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент. Конфиг. №62 Palit GX 1070 GameRock

Part number: Custom Build No62

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент. Конфиг. №63 X79 CrossFire

Part number: Custom Build No63

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент. Конфиг. №64 MSI Z370 Gaming Plus

Part number: Custom Build No64

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент. Конфиг. №65 Intel Core i7-7820X

Part number: Custom Build No65

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент. Конфиг. №66 D Shield V2

Part number: Custom Build No66

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент. Конфиг. №67 Asrock X 470

Part number: Custom Build No67

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент. Конфиг. №68 AMD R7 2700X with X370

Part number: Custom Build No68

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент. конфиг. №32 со AMD ѕвер

Part number: Custom Build No32

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент. конфиг. №34 со Z170X Gaming 7

Part number: Custom Build No34

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент. конфиг. №38 со Noctua NH D15

Part number: Custom Build No38

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент конфиг. №39 со Deep Cool Lucifer K2

Part number: Custom Build No39

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент конфиг. №40 со Asus SaberTooth Z170 Mark 1

Part number: Custom Build No40

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент конфиг. №28 со i7 6700K

Part number: Custom Build No28

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент конфиг. №27 со GTX 970 XTREME

Part number: Custom Build No27

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент. конфиг. №43 PSU Cooler Master Ultimate

Part number: Custom Build No43

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент конфиг. №30 во Sama Kassadin бел

Part number: Custom Build No30

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент конфиг. №26 со Nitro 390 8GB

Part number: Custom Build No26

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент конфиг. №25 со GTX 960 G1 Gaming

Part number: Custom Build No25

Производител: DDCom

Прегледај

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback