Ценовник Последна промена: 12.05.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

Total products: 25
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Технологија на процесор
- Сите -
Clock Speed:
- Сите -
Core Name
- Сите -
Max Turbo Frequency:
- Сите -
RAM капацитет
- Сите -
Бренд на графичка картичка
- Сите -
Модел на графичка картичка
- Сите -
Капацитет на диск
- Сите -
SSD Capacity
- Сите -
Цена
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -
Заштеда: 467 ден.
DD-Office Intel® Celeron® G4930, 4GB, Intel HD 610, 120GB SSD
Бесплатна достава

Цена

11.500  ден.

Редовна цена:

11.967 ден.

Гаранција

1080

денови

DD-Office Intel® Celeron® G4930, 4GB, Intel HD 610, 120GB SSD

Part number: DD-Office

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 4.844 ден.
DD-Ultra AMD Ryzen 9 3900X, 32GB RAM, 1TB HDD, 240GB SSD, RTX 2070 OC 8GB GDDR5
Бесплатна достава Гејминг

Цена

97.600  ден.

Редовна цена:

102.444 ден.

Гаранција

1080

денови

DD-Ultra AMD Ryzen 9 3900X, 32GB RAM, 1TB HDD, 240GB SSD, RTX 2070 OC 8GB GDDR5

Part number: DD-Ultra AMD Ryzen

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 4.507 ден.
DD-Extreme i9 Core i9-9900K, 32GB RAM, 1TB HDD, 240GB SSD, RTX 2070 OC 8GB GDDR5
Бесплатна достава Гејминг

Цена

95.500  ден.

Редовна цена:

100.007 ден.

Гаранција

1080

денови

DD-Extreme i9 Core i9-9900K, 32GB RAM, 1TB HDD, 240GB SSD, RTX 2070 OC 8GB GDDR5

Part number: DD-Extreme i9

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 1.500 ден.
DD-Gamer Delux Intel® Core™ i5-4590/ 8 GB DDR3/ 120 GB SSD/ GeForce 1050 2GB/ DVD-RW
Бесплатна достава Гејминг

Цена

28.500  ден.

Редовна цена:

30.000 ден.

Гаранција

365

денови

DD-Gamer Delux Intel® Core™ i5-4590/ 8 GB DDR3/ 120 GB SSD/ GeForce 1050 2GB/ DV...

Part number: DDGamer Delux

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

DD-Render Delux Core™ i7-3770 / 8GB RAM/ 1TB HDD/ DVD/AMD Radeon™ HD 6450

Part number: DDRender Delux

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

DD-OfficePro Delux Core™ i5-4590/ 8 GB DDR3/ 120 GB SSD/ GeForce GT610 1GB/ DVD-RW

Part number: DDOfiicePro Delux

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 2.500 ден.
DD-GamerPro Delux Core™ i7-3770 3th gen/ 8GB DDR3/ 120GB SSD NEW + 1TB /DVD /GeForce GTX 1650 4GB DDR5 New
Бесплатна достава Гејминг

Цена

37.500  ден.

Редовна цена:

40.000 ден.

Гаранција

365

денови

DD-GamerPro Delux Core™ i7-3770 3th gen/ 8GB DDR3/ 120GB SSD NEW + 1TB /DVD /GeForce...

Part number: DDGamerPro Delux

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 1.134 ден.
DD-Gamer Lite Intel® Core™ i3-9100F, 8GB RAM, GTX 1050 OC, 1TB HDD + 120GB SSD
Бесплатна достава Гејминг

Цена

25.600  ден.

Редовна цена:

26.734 ден.

Гаранција

1080

денови

DD-Gamer Lite Intel® Core™ i3-9100F, 8GB RAM, GTX 1050 OC, 1TB HDD + 120GB SSD

Part number: DD-Gamer Lite

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 2.767 ден.
DD-Overclock AMD Ryzen 5 3600, 2x8GB RAM, RTX 2060 6GB, 1TB HDD, 240GB SSD
Бесплатна достава

Цена

56.900  ден.

Редовна цена:

59.667 ден.

Гаранција

1080

денови

DD-Overclock AMD Ryzen 5 3600, 2x8GB RAM, RTX 2060 6GB, 1TB HDD, 240GB SSD

Part number: DD-Overclock AMD

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 836 ден.
DD-Gamer Basic Intel® Core™ i3-9100F, 8GB, GeForce GT1030, 120GB SSD
Бесплатна достава Гејминг

Цена

19.500  ден.

Редовна цена:

20.336 ден.

Гаранција

1080

денови

DD-Gamer Basic Intel® Core™ i3-9100F, 8GB, GeForce GT1030, 120GB SSD

Part number: DD-Gamer Basic

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 1.500 ден.
DD-Gamer Gen.9, Intel® Core™ i5-9400F, 8GB RAM, GTX 1650 4GB, 240GB SSD
Бесплатна достава Гејминг

Цена

33.000  ден.

Редовна цена:

34.500 ден.

Гаранција

1080

денови

DD-Gamer Gen.9, Intel® Core™ i5-9400F, 8GB RAM, GTX 1650 4GB, 240GB SSD

Part number: DD-Gamer Gen.9

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 585 ден.
DD-64, Intel® Core™ i3-8100, 4GB RAM, Intel HD 630, 120GB SSD
Бесплатна достава

Цена

16.400  ден.

Редовна цена:

16.985 ден.

Гаранција

1080

денови

DD-64, Intel® Core™ i3-8100, 4GB RAM, Intel HD 630, 120GB SSD

Part number: DD-64

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 879 ден.
DD-Gamer Basic AMD Ryzen™3 3200G, 8GB RAM, Radeon Vega 8, 240GB SSD
Бесплатна достава Гејминг

Цена

19.000  ден.

Редовна цена:

19.879 ден.

Гаранција

1080

денови

DD-Gamer Basic AMD Ryzen™3 3200G, 8GB RAM, Radeon Vega 8, 240GB SSD

Part number: DD-Gamer Basic AMD

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 4.205 ден.
DD-Extreme Gen.8, i7-8700K, 2x16GB DDR4 RAM, RTX 2070 8GB, 1TB HDD, 240GB SSD
Бесплатна достава

Цена

85.900  ден.

Редовна цена:

90.105 ден.

Гаранција

1080

денови

DD-Extreme Gen.8, i7-8700K, 2x16GB DDR4 RAM, RTX 2070 8GB, 1TB HDD, 240GB SSD

Part number: DD-Extreme Gen.8

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 4.215 ден.
DD-Extreme AMD Ryzen 7 3700X, 2x16GB DDR4 RAM, RTX 2070 OC 8GB, 1TB HDD, 240GB SSD
Бесплатна достава

Цена

84.900  ден.

Редовна цена:

89.115 ден.

Гаранција

1080

денови

DD-Extreme AMD Ryzen 7 3700X, 2x16GB DDR4 RAM, RTX 2070 OC 8GB, 1TB HDD, 240GB SSD

Part number: DD-Extreme AMD Ryzen

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 553 ден.
DD-Home, Pentium® G5400, 4GB RAM, Intel HD 610, 120GB SSD
Бесплатна достава

Цена

11.800  ден.

Редовна цена:

12.353 ден.

Гаранција

1080

денови

DD-Home, Pentium® G5400, 4GB RAM, Intel HD 610, 120GB SSD

Part number: DD-Home

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 1.758 ден.
DD-Gamer Gen.8 Core™ i5-8400, 8GB RAM, GeForce GTX 1650 4GB, 240GB SSD
Бесплатна достава Гејминг

Цена

34.500  ден.

Редовна цена:

36.258 ден.

Гаранција

1080

денови

DD-Gamer Gen.8 Core™ i5-8400, 8GB RAM, GeForce GTX 1650 4GB, 240GB SSD

Part number: DD-Gamer Gen.8

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 2.105 ден.
DD-Gamer Pro AMD Ryzen ™ 5 3600, 2x8GB RAM, Radeon RX 580 8G, 1TB HDD, 120GB SSD
Бесплатна достава Гејминг

Цена

42.300  ден.

Редовна цена:

44.405 ден.

Гаранција

1080

денови

DD-Gamer Pro AMD Ryzen ™ 5 3600, 2x8GB RAM, Radeon RX 580 8G, 1TB HDD, 120GB SSD

Part number: DD-Gamer Pro AMD Ryzen

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 1.205 ден.
DD-Gamer AMD  Ryzen™ 5 2600, 8GB RAM, Radeon RX 560 4GB, 240GB SSD
Бесплатна достава Гејминг

Цена

28.600  ден.

Редовна цена:

29.805 ден.

Гаранција

1080

денови

DD-Gamer AMD Ryzen™ 5 2600, 8GB RAM, Radeon RX 560 4GB, 240GB SSD

Part number: DD-Gamer AMD

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 4.205 ден.
DD-Extreme Gen.9 Intel® Core™ i7-9700KF, 2x16GB RAM, RTX 2070 OC 8GB, 1TB HDD, 240GB SSD
Бесплатна достава

Цена

85.900  ден.

Редовна цена:

90.105 ден.

Гаранција

1080

денови

DD-Extreme Gen.9 Intel® Core™ i7-9700KF, 2x16GB RAM, RTX 2070 OC 8GB, 1TB HDD, 2...

Part number: DD-Extreme Gen.9

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 2.787 ден.
DD-Overclock Gen.9 Core™ i5-9600KF, 2x8GB RAM, RTX 2060 6GB, 1TB HDD, 240GB SSD
Бесплатна достава

Цена

59.500  ден.

Редовна цена:

62.287 ден.

Гаранција

1080

денови

DD-Overclock Gen.9 Core™ i5-9600KF, 2x8GB RAM, RTX 2060 6GB, 1TB HDD, 240GB SSD

Part number: DD-Overclock Gen.9

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

PC Assembly + Advanced Cable Management Service

Part number: PC Assembly + Advanced Cable Management Service

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 602 ден.
DD-Office AMD, Ryzen 3 2200G, 4GB DDR4 RAM, Radeon Vega 8, 120GB SSD
Бесплатна достава

Цена

12.600  ден.

Редовна цена:

13.202 ден.

Гаранција

1080

денови

DD-Office AMD, Ryzen 3 2200G, 4GB DDR4 RAM, Radeon Vega 8, 120GB SSD

Part number: DD-Office AMD

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 2.028 ден.
DD-Gamer Pro Gen.9, Core™ i5-9400F, 2x8GB RAM, nVidia GTX1660 6GB, 1TB HDD, 120GB SSD
Бесплатна достава Гејминг

Цена

43.900  ден.

Редовна цена:

45.928 ден.

Гаранција

1080

денови

DD-Gamer Pro Gen.9, Core™ i5-9400F, 2x8GB RAM, nVidia GTX1660 6GB, 1TB HDD, 120GB SS...

Part number: DD-Gamer Pro Gen.8

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 7.963 ден.
DD Threadripper™ 1950X TR4, 4x16GB DDR4 RAM, nVidia RTX 2080 8GB, 1TB HDD, 500GB SSD
Бесплатна достава

Цена

160.746  ден.

Редовна цена:

168.709 ден.

Гаранција

1080

денови

DD Threadripper™ 1950X TR4, 4x16GB DDR4 RAM, nVidia RTX 2080 8GB, 1TB HDD, 500GB SSD...

Part number: DD Threadripper

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

продолжи
Наплата


Feedback