Ценовник Последна промена: 12.05.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

Total products: 37
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Тип на куќиште
- Сите -
Технологија на процесор
- Сите -
Бренд на графичка картичка
- Сите -
RAM капацитет
- Сите -
Капацитет на диск
- Сите -
SSD Capacity
- Сите -
Type Of Operating System
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

1080

денови

Lenovo V530 Tower Core i5-9400/ 8GB DDR4/ 512GB SSD/ DVD_RW/ Integrated VGA/ Keyboard + Mo...

Part number: 11BH009ARI

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

Lenovo V530 Tower Core i3-9100/ 8GB DDR4/ 512GB SSD/ DVD_RW/ Integrated VGA/ Keyboard + Mo...

Part number: 11BH009DRI

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

Lenovo V530 Tower Pentium® Gold G5400/ 4GB DDR4/ 1TB HDD/ DVD_RW/ Integrated VGA/ Keyb...

Part number: 10TV001FRI

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

Lenovo V530 Tower Core i5-9400/ 8GB DDR4/ 256GB SSD/ DVD_RW/ Integrated VGA/ Keyboard + Mo...

Part number: 11BH002TRI

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

Lenovo V530 Tower Core i3-9100/ 8GB DDR4/ 256GB SSD/ DVD_RW/ Integrated VGA/ Keyboard + Mo...

Part number: 11BH002ERI

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

Lenovo V530s SFF Core i3-9100/ 8GB DDR4/ 256GB SSD/ DVD_RW/ Integrated VGA/ Keyboard + Mou...

Part number: 11BM0030RI

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

HP 290 G2 MicroTower Core™ i3 8100, 4GB DDR4, 256GB SSD, Intel UHD, DVD-RW, kb+mouse...

Part number: 4HS27EA

Производител: Hp

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

HP 290 G3 MicroTower Core™ i3-9100, 8GB DDR4, 256GB SSD, Intel UHD Graphics 630, DVD...

Part number: 8VR92EA

Производител: Hp

Преглед
Во кошничка

Гаранција

0

денови

Lenovo ThinkCentre M720q Tiny Core i3-9100T, 8GB DDR4, 500GB HDD

Part number: 10T8SNSL00

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

0

денови

Lenovo ThinkCentre M720q Tiny Core i3-9100T, 4GB DDR4, 256GB SSD, Win 10 Home, Kbd & M...

Part number: 10T8SJ6100

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

DELL OptiPlex 3070MT, i3-9100, 4GB DDR4, 1TB HDD 7.2, DVD+/-RW, Kbd & Mouse, Win 10 Pr...

Part number: 210-ASBK

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

DELL OptiPlex 3070SFF, i3-9100, 8GB DDR4, 256GB SSD, DVD RW, Kbd & Mouse, Win 10 Pro 6...

Part number: 210-ASBL

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

Lenovo V530 Tower i7-8700/ 8GB/ 1TB HDD/ DVD_RW/ Integrated VGA/ Keyboard + Mouse/ Card Re...

Part number: 10TV001TRI

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

Lenovo V530s SFF Pentium Gold G5420/ 4GB DDR4/ 256GB SSD/ DVD_RW/ Integrated VGA/ Keyboard...

Part number: 11BM0038RI

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка
HP Desktop Pro G2 + HP V214a Monitor 20.7", i3-8100, 4GB, 500GB, DVD-RW, KB+Mo, DOS
Подарок Пакет

Цена

23.931  ден.

Гаранција

360

денови

HP Desktop Pro G2 + HP V214a Monitor 20.7", i3-8100, 4GB, 500GB, DVD-RW, KB+Mo, DOS

Part number: 5QL05EA

Производител: Hp

Преглед
Во кошничка

Гаранција

990

денови

Gigabyte MiniPC Barebone (BRIX), Intel i3-7100U 2,4GHz

Part number: GB-BKI3HA-7100

Производител: GIGABYTE

Преглед
Во кошничка

Гаранција

990

денови

Gigabyte MiniPC Barebone (BRIX), Intel i3-8130U 3,4GHz/2.2GHz

Part number: GB-BRI3H-8130

Производител: GIGABYTE

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

DELL Vostro 3470 i3/ 8GB/ 256GB / DRW/ WIN 10 PRO

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

DELL OptiPlex 3060SFF, i3-8100, 4GB DDR4, 128GB SSD, DVD RW, Kbd & Mouse, Win 10 Pro

Part number: N030O3060SFF

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

FUJITSU Desktop ESPRIMO Q558 i5 8500T/ 8GB DDR4 2666MHZ / 256GB M.2 NVMe/ WIN 10 PRO / KB+...

Производител: FUJITSU

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

DELL OptiPlex 7050 Micro Form Factor, i7-7700T, 8GB DDR4, 128GB SSD, Kbd & Mouse, Ubun...

Part number: 210-AKIQ

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

720

денови

LENOVO 310S-08IGM SFF, PENTIUM J5005, 4GB DDR4, 1TB HDD, DVD-RW, Keyboard&Mouse

Part number: 90HX0004RI

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

LENOVO V530S-07ICB SFF, Core™ I3-8100, 8GB Ram, 500GB HDD, DVDRW, USB Keyboard &...

Part number: 10TYS1AR00

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

Lenovo ThinkCentre V530-15ICB Tower, I5-8400, 4GB, 1TB HDD, DVDRW, USB Keyboard&Mouse

Part number: 10TV0015RI

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

LENOVO V530-15ICB Desktop Core™I5-8500, 8G, 256SSD + 1TB HDD, DVDRW, 3Y

Part number: 10TWS19Y00

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

DELL OptiPlex 3070 Micro Form Factor, i3-9100T, 4GB DDR4, 128GB SSD, Wi Fi+BT, Kbd & M...

Part number: 210-ASBJ

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

DELL OptiPlex 5070MT, i7-9700, 8GB DDR4, 256GB SSD, DVD-RW, Kbd.&Mou, Win 10 Pro

Part number: 210-ASCZ

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

продолжи
Наплата


Feedback