Ценовник Последна промена: 01.12.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 118
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Технологија на процесор
- Сите -
Бренд на графичка картичка
- Сите -
RAM капацитет
- Сите -
HDD
- Сите -
SSD
- Сите -
Оперативен систем
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

360

дена

Asus Barebone AS V7-M4A3000E ID1

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

LENOVO Ideacentre 510-15ICB, i3-8100, 4GB DDR4 2666, 1TB 7200, DVDRW, Wifi + Bluetooth, Ke...

Part number: 90HU001CRI

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

LENOVO V530s, SFF B360 180W, I3-8100, 4GB DDR4 2400MHz, 1TB 7200RPM_3.5, DVDRW, 7IN1 CARD ...

Part number: 10TX000SRI

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 3060 Micro Form Factor, i3-8100T, 4GB DDR4 2400MHz, M.2 128GB SSD, Kbd &...

Part number: N016O3060MFF

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

990

дена

Gigabyte MiniPC BareboneBRIX, Intel i3-8130U 3,4GHz/2.2GHz, 1xM.2 SSD (2280) slot, 2xSO-DI...

Part number: GB-BRI3H-8130

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

990

дена

Gigabyte MiniPC BareboneBRIX, Intel i3-7100U 2,4GHz, 1xM.2 SSD (2280) slot, 2xSO-DIMM DDR4...

Part number: GB-BKI3HA-7100

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

90

дена

DELL OptiPlex 3060MT, i5-8500, 8GB DDR4 2666MHz, M.2 256SSD, DVD+/-RW, Kbd & Mouse, No...

Part number: N030O3060MT

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 3060MT, i5-8500, 4GB DDR4 2666MHz, 500GB HDD, DVDRW, Kbd & Mouse, Win 10...

Part number: N015O3060MT

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 7060MT XCTO, i5-8500, 8GB DDR4 2666MHz, 500GB, DVD+/-RW, Kbd & Mouse, VG...

Part number: 210-AOKJ

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 5060MT, i7-8700, 8GB DDR4 2666MHz(2x4GB), M.2 256GB SSD, DVDRW, Kbd & Mo...

Part number: N046O5060MT

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

HP Pavilion 24-F0025XT ALL-IN-ONE TOUCHSCREEN ( Black )- Intel® Core™ i5-8400T...

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Konfiguracija Intel I5-8600K, ASUS GTX-1070TI A8G, Kingston 480GB UV500 SSD, Coolermaster ...

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Dell PC Optiplex 3050 MT, Core™ i3-7100, 4GB RAM, 500GB HDD, DVD+/-RW, Intel HD Graphics, Kb + Mouse, Ubuntu
Бесплатна достава Подарок

Цена

27.802  ден.

Редовна цена:

28.961 ден.

Гаранција

1080

дена

Dell PC Optiplex 3050 MT, Core™ i3-7100, 4GB RAM, 500GB HDD, DVD+/-RW, Intel HD Grap...

Part number: N009O3050MT

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

LENOVO 310S-08IGM, INTEL PENTIUM J5005 , 4GB DDR4 2666 SODIMM, 1TB, DVDRW, USB Lenovo Keyb...

Part number: 90HX0004RI

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

HP PC 290G2 MT, i3 8100, 4GB, 1TB, DVD , KB+Mo,DOS, 1Y

Part number: 3ZD85EA

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

ASUS Vivo PC PN40 NetTop, Intel Celeron N4000, 4GB, 64GB eMMC, Intel HD Graphics, 1x USB-C...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

HP 290G2 MT, i5-8500, 4GB, 1TB, DVD, Intel HD, KB+Mouse, DOS, 1Y

Part number: 3ZD04EA

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 3060SFF, i3-8100, 4GB DDR4 2666, M.2 128GB SSD, DVD RW, Kbd & Mouse, Win...

Part number: N030O3060SFF

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

LENOVO TC M710t, I3- 6100, 4G, 500, Windows 10 Pro, Slim DVD Recordable, 7 in 1 Card Read...

Part number: 10MAS38200

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 3060MT, i3-8100, 4GB DDR4 2400, M.2 128GB SSD, No ODD, Kbd & Mouse, Win ...

Part number: 210-AOIC

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 7050 Micro Form Factor, i7-7700T, 8GB DDR4 2400MHz, 128GB SSD M.2, Kbd &...

Part number: 210-AKIQ

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

ASUS VivoStick PC TS10 (Windows 10 64bit), Mini PC Intel Atom x5-Z8350 Quad Core 1.44GHz (...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

OFFICE MEDIUM - ASROCK E35LM1, AMD Zacate E-240 APU Proccessor On Board, 1 x PCI Express 2...

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback