Ценовник Последна промена: 12.05.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHost


Заштеда: 467 ден.
DD-Office Intel® Celeron® G4930, 4GB, Intel HD 610, 120GB SSD
Бесплатна достава

Цена

11.500  ден.

Редовна цена:

11.967 ден.

Гаранција

1080

денови

DD-Office Intel® Celeron® G4930, 4GB, Intel HD 610, 120GB SSD

Part number: DD-Office

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

Lenovo V530 Tower Core i5-9400/ 8GB DDR4/ 512GB SSD/ DVD_RW/ Integrated VGA/ Keyboard + Mo...

Part number: 11BH009ARI

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

Lenovo V530 Tower Core i3-9100/ 8GB DDR4/ 512GB SSD/ DVD_RW/ Integrated VGA/ Keyboard + Mo...

Part number: 11BH009DRI

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

Lenovo V530 Tower Pentium® Gold G5400/ 4GB DDR4/ 1TB HDD/ DVD_RW/ Integrated VGA/ Keyb...

Part number: 10TV001FRI

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

Lenovo V530 Tower Core i5-9400/ 8GB DDR4/ 256GB SSD/ DVD_RW/ Integrated VGA/ Keyboard + Mo...

Part number: 11BH002TRI

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

Lenovo V530 Tower Core i3-9100/ 8GB DDR4/ 256GB SSD/ DVD_RW/ Integrated VGA/ Keyboard + Mo...

Part number: 11BH002ERI

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

Lenovo V530s SFF Core i3-9100/ 8GB DDR4/ 256GB SSD/ DVD_RW/ Integrated VGA/ Keyboard + Mou...

Part number: 11BM0030RI

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

HP 290 G2 MicroTower Core™ i3 8100, 4GB DDR4, 256GB SSD, Intel UHD, DVD-RW, kb+mouse...

Part number: 4HS27EA

Производител: Hp

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

HP 290 G3 MicroTower Core™ i3-9100, 8GB DDR4, 256GB SSD, Intel UHD Graphics 630, DVD...

Part number: 8VR92EA

Производител: Hp

Преглед
Во кошничка

Гаранција

0

денови

Lenovo ThinkCentre M720q Tiny Core i3-9100T, 8GB DDR4, 500GB HDD

Part number: 10T8SNSL00

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

HP 200 G3 AIO, 21.5" FHD AG NonTouch, i3-8130U, 4GB DDR4, 128GB SSD, 1TB HDD, Slim Lo...

Part number: 3ZD38EA

Производител: Hp

Преглед
Во кошничка

Гаранција

0

денови

Lenovo ThinkCentre M720q Tiny Core i3-9100T, 4GB DDR4, 256GB SSD, Win 10 Home, Kbd & M...

Part number: 10T8SJ6100

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

720

денови

Lenovo IdeaCentre A340-24ICK White/ i3-9100T/ 8GB DDR4/ 256GB SSD/ 23.8" FHD/ DVD_RW/...

Part number: F0ER008DRI

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

720

денови

Lenovo Ideacentre A340-22ICK Black i3-9100T/ 8GB DDR4/ 1TB HDD/ 21.5" FHD/ Integrated...

Part number: F0ES007ARI

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

HP 200 G3 AIO, 21.5" FHD AG NonTouch, i3-8130U, 4GB DDR4, 128GB SSD, Slim Load DVD-RW...

Part number: 3VA62EA

Производител: Hp

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

DELL OptiPlex 3070MT, i3-9100, 4GB DDR4, 1TB HDD 7.2, DVD+/-RW, Kbd & Mouse, Win 10 Pr...

Part number: 210-ASBK

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

HP 200 G3 AIO, 21.5" FHD AG NonTouch, i5-8250U, 4GB DDR4, 128GB SSD, 1TB HDD, DVD-RW,...

Part number: 3VA71EA

Производител: Hp

Преглед
Во кошничка

Гаранција

720

денови

Lenovo Ideacentre A340-22ICK Multi-touch Black i3-9100T/ 8GB DDR4/ 1TB HDD/ 21.5" FHD...

Part number: F0ES007ERI

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

DELL OptiPlex 3070SFF, i3-9100, 8GB DDR4, 256GB SSD, DVD RW, Kbd & Mouse, Win 10 Pro 6...

Part number: 210-ASBL

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

720

денови

Lenovo IdeaCentre A340-24ICK White/ i5-9400T/ 8GB DDR4/ 512GB SSD/ 23.8" FHD/ DVD_RW/...

Part number: F0ER008MRI

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

720

денови

Lenovo Ideacentre A340-22ICK Black i5-9400T/ 8GB DDR4/ 1TB HDD/ 21.5" FHD/ Integrated...

Part number: F0ES005MRI

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

Dell Inspiron AIO DT 5490, 10th Gen. i5-10210U,23.8" FHD, 8GB DDR4, 256GB SSD+1TB HDD...

Part number: N/A

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 4.507 ден.
DD-Extreme i9 Core i9-9900K, 32GB RAM, 1TB HDD, 240GB SSD, RTX 2070 OC 8GB GDDR5
Бесплатна достава Гејминг

Цена

95.500  ден.

Редовна цена:

100.007 ден.

Гаранција

1080

денови

DD-Extreme i9 Core i9-9900K, 32GB RAM, 1TB HDD, 240GB SSD, RTX 2070 OC 8GB GDDR5

Part number: DD-Extreme i9

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 4.844 ден.
DD-Ultra AMD Ryzen 7 3900X, 32GB RAM, 1TB HDD, 240GB SSD, RTX 2070 OC 8GB GDDR5
Бесплатна достава Гејминг

Цена

97.600  ден.

Редовна цена:

102.444 ден.

Гаранција

1080

денови

DD-Ultra AMD Ryzen 7 3900X, 32GB RAM, 1TB HDD, 240GB SSD, RTX 2070 OC 8GB GDDR5

Part number: DD-Ultra AMD Ryzen

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка

Гаранција

720

денови

Lenovo IdeaCentre A340-22IGM Black 21.5" FHD, Pentium Silver J5005, 8GB DDR4, 128GB S...

Part number: F0EA005ERI

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

Lenovo V530 Tower i7-8700/ 8GB/ 1TB HDD/ DVD_RW/ Integrated VGA/ Keyboard + Mouse/ Card Re...

Part number: 10TV001TRI

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

Lenovo V530s SFF Pentium Gold G5420/ 4GB DDR4/ 256GB SSD/ DVD_RW/ Integrated VGA/ Keyboard...

Part number: 11BM0038RI

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

0

денови

MSI PRO 20EXTS HD+ 19.5'' Black, Glare, Single-touch, i3-7100, 256GB SSD, 4GB DD...

Part number: MS-AAC1

Производител: MSI

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 1.500 ден.
DD-Gamer Delux Intel® Core™ i5-4590/ 8 GB DDR3/ 120 GB SSD/ GeForce 1050 2GB/ DVD-RW
Бесплатна достава Гејминг

Цена

28.500  ден.

Редовна цена:

30.000 ден.

Гаранција

365

денови

DD-Gamer Delux Intel® Core™ i5-4590/ 8 GB DDR3/ 120 GB SSD/ GeForce 1050 2GB/ DV...

Part number: DDGamer Delux

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

DD-OfficePro Delux Core™ i5-4590/ 8 GB DDR3/ 120 GB SSD/ GeForce GT610 1GB/ DVD-RW

Part number: DDOfiicePro Delux

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

DD-Render Delux Core™ i7-3770 / 8GB RAM/ 1TB HDD/ DVD/AMD Radeon™ HD 6450

Part number: DDRender Delux

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 2.500 ден.
DD-GamerPro Delux Core™ i7-3770 3th gen/ 8GB DDR3/ 120GB SSD NEW + 1TB /DVD /GeForce GTX 1650 4GB DDR5 New
Бесплатна достава Гејминг

Цена

37.500  ден.

Редовна цена:

40.000 ден.

Гаранција

365

денови

DD-GamerPro Delux Core™ i7-3770 3th gen/ 8GB DDR3/ 120GB SSD NEW + 1TB /DVD /GeForce...

Part number: DDGamerPro Delux

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 1.134 ден.
DD-Gamer Lite Intel® Core™ i3-9100F, 8GB RAM, GTX 1050 OC, 1TB HDD + 120GB SSD
Бесплатна достава Гејминг

Цена

25.600  ден.

Редовна цена:

26.734 ден.

Гаранција

1080

денови

DD-Gamer Lite Intel® Core™ i3-9100F, 8GB RAM, GTX 1050 OC, 1TB HDD + 120GB SSD

Part number: DD-Gamer Lite

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 2.767 ден.
DD-Overclock AMD Ryzen 5 3600, 2x8GB RAM, RTX 2060 6GB, 1TB HDD, 240GB SSD
Бесплатна достава

Цена

56.900  ден.

Редовна цена:

59.667 ден.

Гаранција

1080

денови

DD-Overclock AMD Ryzen 5 3600, 2x8GB RAM, RTX 2060 6GB, 1TB HDD, 240GB SSD

Part number: DD-Overclock AMD

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 836 ден.
DD-Gamer Basic Intel® Core™ i3-9100F, 8GB, GeForce GT1030, 120GB SSD
Бесплатна достава Гејминг

Цена

19.500  ден.

Редовна цена:

20.336 ден.

Гаранција

1080

денови

DD-Gamer Basic Intel® Core™ i3-9100F, 8GB, GeForce GT1030, 120GB SSD

Part number: DD-Gamer Basic

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 1.500 ден.
DD-Gamer Gen.9, Intel® Core™ i5-9400F, 8GB RAM, GTX 1650 4GB, 240GB SSD
Бесплатна достава Гејминг

Цена

33.000  ден.

Редовна цена:

34.500 ден.

Гаранција

1080

денови

DD-Gamer Gen.9, Intel® Core™ i5-9400F, 8GB RAM, GTX 1650 4GB, 240GB SSD

Part number: DD-Gamer Gen.9

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 585 ден.
DD-64, Intel® Core™ i3-8100, 4GB RAM, Intel HD 630, 120GB SSD
Бесплатна достава

Цена

16.400  ден.

Редовна цена:

16.985 ден.

Гаранција

1080

денови

DD-64, Intel® Core™ i3-8100, 4GB RAM, Intel HD 630, 120GB SSD

Part number: DD-64

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 879 ден.
DD-Gamer Basic AMD Ryzen™3 3200G, 8GB RAM, Radeon Vega 8, 240GB SSD
Бесплатна достава Гејминг

Цена

19.000  ден.

Редовна цена:

19.879 ден.

Гаранција

1080

денови

DD-Gamer Basic AMD Ryzen™3 3200G, 8GB RAM, Radeon Vega 8, 240GB SSD

Part number: DD-Gamer Basic AMD

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 4.205 ден.
DD-Extreme Gen.8, i7-8700K, 2x16GB DDR4 RAM, RTX 2070 8GB, 1TB HDD, 240GB SSD
Бесплатна достава

Цена

85.900  ден.

Редовна цена:

90.105 ден.

Гаранција

1080

денови

DD-Extreme Gen.8, i7-8700K, 2x16GB DDR4 RAM, RTX 2070 8GB, 1TB HDD, 240GB SSD

Part number: DD-Extreme Gen.8

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 4.215 ден.
DD-Extreme AMD Ryzen 7 3700X, 2x16GB DDR4 RAM, RTX 2070 OC 8GB, 1TB HDD, 240GB SSD
Бесплатна достава

Цена

84.900  ден.

Редовна цена:

89.115 ден.

Гаранција

1080

денови

DD-Extreme AMD Ryzen 7 3700X, 2x16GB DDR4 RAM, RTX 2070 OC 8GB, 1TB HDD, 240GB SSD

Part number: DD-Extreme AMD Ryzen

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 553 ден.
DD-Home, Pentium® G5400, 4GB RAM, Intel HD 610, 120GB SSD
Бесплатна достава

Цена

11.800  ден.

Редовна цена:

12.353 ден.

Гаранција

1080

денови

DD-Home, Pentium® G5400, 4GB RAM, Intel HD 610, 120GB SSD

Part number: DD-Home

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 1.758 ден.
DD-Gamer Gen.8 Core™ i5-8400, 8GB RAM, GeForce GTX 1650 4GB, 240GB SSD
Бесплатна достава Гејминг

Цена

34.500  ден.

Редовна цена:

36.258 ден.

Гаранција

1080

денови

DD-Gamer Gen.8 Core™ i5-8400, 8GB RAM, GeForce GTX 1650 4GB, 240GB SSD

Part number: DD-Gamer Gen.8

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 2.105 ден.
DD-Gamer Pro AMD Ryzen ™ 5 3600, 2x8GB RAM, Radeon RX 580 8G, 1TB HDD, 120GB SSD
Бесплатна достава Гејминг

Цена

42.300  ден.

Редовна цена:

44.405 ден.

Гаранција

1080

денови

DD-Gamer Pro AMD Ryzen ™ 5 3600, 2x8GB RAM, Radeon RX 580 8G, 1TB HDD, 120GB SSD

Part number: DD-Gamer Pro AMD Ryzen

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 1.205 ден.
DD-Gamer AMD  Ryzen™ 5 2600, 8GB RAM, Radeon RX 560 4GB, 240GB SSD
Бесплатна достава Гејминг

Цена

28.600  ден.

Редовна цена:

29.805 ден.

Гаранција

1080

денови

DD-Gamer AMD Ryzen™ 5 2600, 8GB RAM, Radeon RX 560 4GB, 240GB SSD

Part number: DD-Gamer AMD

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 4.205 ден.
DD-Extreme Gen.9 Intel® Core™ i7-9700KF, 2x16GB RAM, RTX 2070 OC 8GB, 1TB HDD, 240GB SSD
Бесплатна достава

Цена

85.900  ден.

Редовна цена:

90.105 ден.

Гаранција

1080

денови

DD-Extreme Gen.9 Intel® Core™ i7-9700KF, 2x16GB RAM, RTX 2070 OC 8GB, 1TB HDD, 2...

Part number: DD-Extreme Gen.9

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 2.787 ден.
DD-Overclock Gen.9 Core™ i5-9600KF, 2x8GB RAM, RTX 2060 6GB, 1TB HDD, 240GB SSD
Бесплатна достава

Цена

59.500  ден.

Редовна цена:

62.287 ден.

Гаранција

1080

денови

DD-Overclock Gen.9 Core™ i5-9600KF, 2x8GB RAM, RTX 2060 6GB, 1TB HDD, 240GB SSD

Part number: DD-Overclock Gen.9

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

PC Assembly + Advanced Cable Management Service

Part number: PC Assembly + Advanced Cable Management Service

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

продолжи
Наплата


Feedback