Ценовник Последна промена: 22.02.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHostГаранција

360

дена

Asus Barebone AS V7-M4A3000E ID1

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DD-Cancelаrea Intel® Celeron® G3900, 4GB, HD2000, 500GB HDD
Бесплатна достава

Цена

13.300  ден.

Редовна цена:

13.897 ден.

Гаранција

1080

дена

DD-Cancelаrea Intel® Celeron® G3900, 4GB, HD2000, 500GB HDD

Part number: DD-Cancelаrea

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HP Slimeline 270-P026/Windows 10 - i3-7100T, Intel HD Graphics, 8GB DDR4, 1TB HDD, DVD-RW,...

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

HP PC Desktop 290G2, i5-8500, 4GB, 500GB, DVD-RW, KB+Mo, DOS, 1Y

Part number: 3ZD07EA

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

HP 200G3 AiO i38130U 4GB/1TB PC White

Part number: 3VA40EA

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

HP 200G3 AiO Intel® Core™ i3-8130U/ 4GB RAM/ 1TB HDD PC Black

Part number: 3VA37EA

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

HP PC Desktop ProG2, i3-8100, 4GB, 500GB, DVD-RW, KB+Mo, DOS, 1Y, V214a 20.7in Monitor

Part number: 5QL05EA

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

HP PC Desktop 290G2, i5-8500, 4GB, 1TB, DVD-RW, KB+Mo,DOS, 1Y

Part number: 3ZD04EA

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

HP PC Desktop 290G2, i5-8500, 4GB, 500GB, DVD-RW, KB+Mo, DOS, 1Y, V214a 20.7in Monitor

Part number: 3ZD14EA

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

HP 200G3 AiO i58250U 4GB/1TB PC Black

Part number: 3VA38EA

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

LENOVO 520-22ICB, 21.5" FHD (1920 x 1080) Touchscreen, I5-8400T , 8GB RAM, 1TB, 2 x 3...

Part number: F0DT0027RI

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 5260 AIO, 21.5" FHD Non-touch with cam., i5-8500, 8GB DDR4, M.2 256GB S...

Part number: N037O5260AIO

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL PowerEdge T330 4x3.5”, IntelXeon 1xE3-1220v6, 16GB RAM, 2 x 1TB 3.5" 7.2K ...

Part number: 210-AFFQ

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Hewlett Packard 22-B352 ALL-IN-ONE TOUCSCREEN/Windows 10 Home (WHITE), - Intel Pentium&re...

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Dell Inspiron 3670 / Windows 10 Home, Intel Core™ i5-8400 ( 9MB Cache, Up to 4.0GHz)...

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Intel GAMER, - Intel Core i3-8100 3.6 GHz, Kingston 8GB 2400MHz DDR4 Non-ECC, HDD 1TB Tosh...

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Intel GAMER ADVANCE, Intel Core i5-8400 2.8 GHz up to 4.0 GHz, Kingston 8GB 2400MHz DDR4 N...

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Hewlett Packard Pavilion 24-R159C ALL-IN-ONE TOUCHSCREEN ( WHITE ), - Intel® Core&trad...

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback