Ценовник Последна промена: 01.12.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 118
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Технологија на процесор
- Сите -
Бренд на графичка картичка
- Сите -
RAM капацитет
- Сите -
HDD
- Сите -
SSD
- Сите -
Оперативен систем
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

360

дена

Asus Barebone AS V7-M4A3000E ID1

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

LENOVO Ideacentre 510-15ICB, i3-8100, 4GB DDR4 2666, 1TB 7200, DVDRW, Wifi + Bluetooth, Ke...

Part number: 90HU001CRI

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

LENOVO V530s, SFF B360 180W, I3-8100, 4GB DDR4 2400MHz, 1TB 7200RPM_3.5, DVDRW, 7IN1 CARD ...

Part number: 10TX000SRI

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 3060 Micro Form Factor, i3-8100T, 4GB DDR4 2400MHz, M.2 128GB SSD, Kbd &...

Part number: N016O3060MFF

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

990

дена

Gigabyte MiniPC BareboneBRIX, Intel i3-8130U 3,4GHz/2.2GHz, 1xM.2 SSD (2280) slot, 2xSO-DI...

Part number: GB-BRI3H-8130

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

990

дена

Gigabyte MiniPC BareboneBRIX, Intel i3-7100U 2,4GHz, 1xM.2 SSD (2280) slot, 2xSO-DIMM DDR4...

Part number: GB-BKI3HA-7100

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

90

дена

DELL OptiPlex 3060MT, i5-8500, 8GB DDR4 2666MHz, M.2 256SSD, DVD+/-RW, Kbd & Mouse, No...

Part number: N030O3060MT

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 3060MT, i5-8500, 4GB DDR4 2666MHz, 500GB HDD, DVDRW, Kbd & Mouse, Win 10...

Part number: N015O3060MT

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 7060MT XCTO, i5-8500, 8GB DDR4 2666MHz, 500GB, DVD+/-RW, Kbd & Mouse, VG...

Part number: 210-AOKJ

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 5060MT, i7-8700, 8GB DDR4 2666MHz(2x4GB), M.2 256GB SSD, DVDRW, Kbd & Mo...

Part number: N046O5060MT

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

HP Pavilion 24-F0025XT ALL-IN-ONE TOUCHSCREEN ( Black )- Intel® Core™ i5-8400T...

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Konfiguracija Intel I5-8600K, ASUS GTX-1070TI A8G, Kingston 480GB UV500 SSD, Coolermaster ...

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Dell PC Optiplex 3050 MT, Core™ i3-7100, 4GB RAM, 500GB HDD, DVD+/-RW, Intel HD Graphics, Kb + Mouse, Ubuntu
Бесплатна достава Подарок

Цена

27.802  ден.

Редовна цена:

28.961 ден.

Гаранција

1080

дена

Dell PC Optiplex 3050 MT, Core™ i3-7100, 4GB RAM, 500GB HDD, DVD+/-RW, Intel HD Grap...

Part number: N009O3050MT

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

LENOVO 310S-08IGM, INTEL PENTIUM J5005 , 4GB DDR4 2666 SODIMM, 1TB, DVDRW, USB Lenovo Keyb...

Part number: 90HX0004RI

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

HP PC 290G2 MT, i3 8100, 4GB, 1TB, DVD , KB+Mo,DOS, 1Y

Part number: 3ZD85EA

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

ASUS Vivo PC PN40 NetTop, Intel Celeron N4000, 4GB, 64GB eMMC, Intel HD Graphics, 1x USB-C...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

HP 290G2 MT, i5-8500, 4GB, 1TB, DVD, Intel HD, KB+Mouse, DOS, 1Y

Part number: 3ZD04EA

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 3060SFF, i3-8100, 4GB DDR4 2666, M.2 128GB SSD, DVD RW, Kbd & Mouse, Win...

Part number: N030O3060SFF

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

LENOVO TC M710t, I3- 6100, 4G, 500, Windows 10 Pro, Slim DVD Recordable, 7 in 1 Card Read...

Part number: 10MAS38200

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 3060MT, i3-8100, 4GB DDR4 2400, M.2 128GB SSD, No ODD, Kbd & Mouse, Win ...

Part number: 210-AOIC

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 7050 Micro Form Factor, i7-7700T, 8GB DDR4 2400MHz, 128GB SSD M.2, Kbd &...

Part number: 210-AKIQ

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

ASUS VivoStick PC TS10 (Windows 10 64bit), Mini PC Intel Atom x5-Z8350 Quad Core 1.44GHz (...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

OFFICE MEDIUM - ASROCK E35LM1, AMD Zacate E-240 APU Proccessor On Board, 1 x PCI Express 2...

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback