Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 135
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Технологија на процесор
- Сите -
Бренд на графичка картичка
- Сите -
RAM капацитет
- Сите -
HDD
- Сите -
SSD
- Сите -
Оперативен систем
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 3046 MT, i3-6100, 4GB DDR4, 500GB, D...

Part number: N009O3046MT

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 3046 MT, Intel Pentium G4400, 4GB DD...

Part number: N004O3046MT

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

LENOVO V520s SFF,Intel B250, Intel Core i3-7100, ...

Part number: 10NM0047RI

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 3046 Micro (i3-6100T, 4Gb DDR4, 128G...

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 3040 Micro Form Factor, i3-6100T, 4G...

Part number: N016O3040M

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 3050MT (i5-7500, 4Gb DDR4, 500Gb HDD...

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 3046 MT, i5-6500, 4GB DDR4, 500GB, D...

Part number: N015O3046MT

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 3046SF (i3-6100, 4Gb DDR4, 500Gb HDD...

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 3050MT, i5-7500, 4GB DDR4, 500GB, DV...

Part number: N015O3050MT

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 3046 Micro (i3-6100T, 8Gb DDR4, 128G...

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

DELL OptiPlex 3050MT, i3-7100, 4GB DDR4 2400, 500G...

Part number: N009O3050MT

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

DELL OptiPlex 5050 MT, i5-7500, 8GB DDR4 2400MHz, ...

Part number: N036O5050MT02

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 5050SF (i5-7500, 4Gb DDR4, 500Gb HDD...

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 7050 Micro Form Factor, i7-7700T, 8G...

Part number: 210-AKIQ

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL Precision T3620 (Xeon E3-1225v5, 8Gb DDR4, 50...

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

DELL OptiPlex 7050 MT, i7-7700, 8GB DDR4 2400MHz, ...

Part number: N025O7050MT02

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

ThinkCentre E73 Tower Intel® Core™ i3-41...

Part number: 10DS001CR3

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback