Ценовник Последна промена: 04.12.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

15.1.2018

Супер сте само продолжете така!

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 138
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Технологија на процесор
- Сите -
Бренд на графичка картичка
- Сите -
RAM капацитет
- Сите -
Z091
- Сите -
Z99
- Сите -
Z9
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

0

дена

DELL OptiPlex 3060MT, i5-8500, 8GB DDR4 2666MHz, M.2 256SSD, DVD+/-RW, Kbd & Mouse, Wi...

Part number: N030O3060MT

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 7050 Micro Form Factor, i7-7700T, 8GB DDR4 2400MHz, 128GB SSD M.2, Kbd &...

Part number: 210-AKIQ

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

ASUS Vivo PC VM42, Windows 10, Intel Dual Core 2957U, 2GB RAM, 500GB HDD, Integrated - Int...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

ASUS Desktop PC CM6730, Intel G2020 2.90GHz, Memory 4GB, ODD 24x DVD RW (Non/LS), HDD 500G...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

ASUS Vivo PC E420, Intel Celeron Dual-Core 3865U 1.8, 2GB RAM, 500GB HDD, card reader 4in...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback