Ценовник Последна промена: 01.12.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHostПопуст

DD-Cancelаrea Intel® Celeron® G3900, 4GB, HD2000, 500GB HDD
Бесплатна достава

Цена

13.300  ден.

Редовна цена:

13.897 ден.

Гаранција

1080

дена

DD-Cancelаrea Intel® Celeron® G3900, 4GB, HD2000, 500GB HDD

Part number: DD-Cancelаrea

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Asus Barebone AS V7-M4A3000E ID1

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

DD GamerPro Delux Intel® Core™ i7-3770 / 8GB RAM / 1TB HDD/ DVD / Geforce 1050TI...

Part number: DDGamerPro Delux

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

DD Render Delux Intel® Core™ i7-3770 / 8GB RAM/ 1TB HDD / DVD /AMD Radeon™...

Part number: DDRender Delux

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DD Ultimate AMD, Ryzen 7 2700X, 2x16GB DDR4 RAM, nVidia RTX 2070, 1TB HDD, 240GB SSD
Бесплатна достава Подарок SSD

Цена

101.369  ден.

Редовна цена:

106.704 ден.

Гаранција

1080

дена

DD Ultimate AMD, Ryzen 7 2700X, 2x16GB DDR4 RAM, nVidia RTX 2070, 1TB HDD, 240GB SSD

Part number: DD Ultimate AMD

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

LENOVO Ideacentre 510-15ICB, i3-8100, 4GB DDR4 2666, 1TB 7200, DVDRW, Wifi + Bluetooth, Ke...

Part number: 90HU001CRI

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

LENOVO V530s, SFF B360 180W, I3-8100, 4GB DDR4 2400MHz, 1TB 7200RPM_3.5, DVDRW, 7IN1 CARD ...

Part number: 10TX000SRI

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 3060 Micro Form Factor, i3-8100T, 4GB DDR4 2400MHz, M.2 128GB SSD, Kbd &...

Part number: N016O3060MFF

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

990

дена

Gigabyte MiniPC BareboneBRIX, Intel i3-8130U 3,4GHz/2.2GHz, 1xM.2 SSD (2280) slot, 2xSO-DI...

Part number: GB-BRI3H-8130

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

990

дена

Gigabyte MiniPC BareboneBRIX, Intel i3-7100U 2,4GHz, 1xM.2 SSD (2280) slot, 2xSO-DIMM DDR4...

Part number: GB-BKI3HA-7100

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

MSI PRO 16 FLEX-028XEU, 15,6"HD,Glare,Multi touch,N3710 1.6Ghz, RAM 4GB, HDD 500GB, w...

Part number: PRO 16 FLEX-028XEU

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

MSI PRO 20EXTS 8GL, 19.5" Glare(1600x900) Single-Touch, Celeron N4000, UHD Graphics 6...

Part number: PRO 20EXTS 8GL

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

90

дена

DELL OptiPlex 3060MT, i5-8500, 8GB DDR4 2666MHz, M.2 256SSD, DVD+/-RW, Kbd & Mouse, No...

Part number: N030O3060MT

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 3060MT, i5-8500, 4GB DDR4 2666MHz, 500GB HDD, DVDRW, Kbd & Mouse, Win 10...

Part number: N015O3060MT

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 7060MT XCTO, i5-8500, 8GB DDR4 2666MHz, 500GB, DVD+/-RW, Kbd & Mouse, VG...

Part number: 210-AOKJ

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

MSI PRO 20EX 7M-036EU, 19.5'' HD+ Non-glare, non-touch, i3-7100,HD Graphics , 8G...

Part number: PRO 20EX 7M-036EU

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 5060MT, i7-8700, 8GB DDR4 2666MHz(2x4GB), M.2 256GB SSD, DVDRW, Kbd & Mo...

Part number: N046O5060MT

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DD Threadripper Ryzen™ Threadripper™ 1950X, 2x16GB DDR4 RAM, nVidia RTX 2080, 1TB HDD, 500GB SSD
Бесплатна достава Подарок SSD

Цена

173.396  ден.

Редовна цена:

182.522 ден.

Гаранција

1080

дена

DD Threadripper Ryzen™ Threadripper™ 1950X, 2x16GB DDR4 RAM, nVidia RTX 2080, ...

Part number: DD Threadripper

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

HP Pavilion 24-F0025XT ALL-IN-ONE TOUCHSCREEN ( Black )- Intel® Core™ i5-8400T...

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Konfiguracija Intel I5-8600K, ASUS GTX-1070TI A8G, Kingston 480GB UV500 SSD, Coolermaster ...

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Клиент. Конфиг. №69 Wind Force

Part number: Custom Build No69

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент. Конфиг. №70 Master Coffee Lake

Part number: Custom Build No70

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент. Конфиг. №71 Water Palace

Part number: Custom Build No71

Производител: DDCom

Прегледај

Гаранција

1080

дена

Клиент. Конфиг. №72 Master Vanguard

Part number: Custom Build No72

Производител: DDCom

Прегледај

Попуст

DD-Gamer Delux Intel® Core™ i5-4590/ 8 GB DDR3/ 120 GB SSD/ GeForce 1050 2GB/ DVD-RW
Бесплатна достава Подарок SSD Гејминг

Цена

28.500  ден.

Редовна цена:

30.000 ден.

Гаранција

365

дена

DD-Gamer Delux Intel® Core™ i5-4590/ 8 GB DDR3/ 120 GB SSD/ GeForce 1050 2GB/ DV...

Part number: DDGamer Delux

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback