Ценовник Последна промена: 26.06.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHostГаранција

360

дена

Asus Barebone AS V7-M4A3000E ID1

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DD-Cancelаrea Celeron® G3930, 4GB, HD2000, 500GB HDD
Бесплатна достава

Цена

11.900  ден.

Редовна цена:

12.662 ден.

Гаранција

1080

дена

DD-Cancelаrea Celeron® G3930, 4GB, HD2000, 500GB HDD

Part number: DD-Cancelаrea

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

LENOVO TS150 , Intel Xeon E3-1225V6 / 3.3 GHz,8GB / 64 GB (max) DDR4 SDRAM ECC , 2 x 1 TB ...

Part number: 70UB001NEA

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DD-Gamer CoffeeLake Core™ i5-8400, 8GB RAM, GeForce GTX 1050 Ti Gaming 4GB, 1TB HDD
Бесплатна достава Подарок

Цена

39.400  ден.

Редовна цена:

41.383 ден.

Гаранција

1080

дена

DD-Gamer CoffeeLake Core™ i5-8400, 8GB RAM, GeForce GTX 1050 Ti Gaming 4GB, 1TB HDD

Part number: DD-Gamer CoffeeLake

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DD-Gamer AMD  Ryzen™ 5 2400G, 8GB RAM, GTX 1050 Ti Gaming 4GB, 1TB HDD
Бесплатна достава Подарок

Цена

37.900  ден.

Редовна цена:

39.872 ден.

Гаранција

1080

дена

DD-Gamer AMD Ryzen™ 5 2400G, 8GB RAM, GTX 1050 Ti Gaming 4GB, 1TB HDD

Part number: DD-Gamer AMD

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Ready Rails 1U Sliding Rails,CusKit

Part number: 770-BBJR

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

LENOVO 8GB (2RX8) ECC UDIMM (TS150)

Part number: 0C19500

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Kit - 1TB 7.2K RPM SATA 6Gbps 3.5in Cabled Hard Drive

Part number: 400-AFYB

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

300GB 10K RPM SAS 12Gbps 2.5in Hot-plug Hard Drive,CusKit

Part number: 400-AJOQ

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Single, Hot-plug Power Supply (1+0), 750W,CusKit

Part number: 450-AEBN

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Kit - 2TB 7.2K RPM SATA 6Gbps 3.5in Cabled Hard Drive

Part number: 400-AFYC

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

DELL PERC H330 RAID Controller, CusKit

Part number: 405-AADW

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

PERC H330 RAID Controller,CusKit

Part number: 405-AADW

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

1TB 7.2K RPM Near-Line SAS 12Gbps 2.5in Hot-plug Hard DriveCusKit

Part number: 400-ALUQ

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

2TB 7.2K RPM NLSAS 12Gbps 512n 2.5in Hot-plug Hard Drive, Cus Kit

Part number: 400-AMTT

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

LENOVO V520-15IKL, Tower, B250 Chipset, I5-7400 (3.0G 4C), 4GB DDR4 2400MHz, 1TB, DVDRW, K...

Part number: 10NK0044RI

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

HP 290 G1 Microtower PC, Intel® Core™ i5-7500, 4GB RAM, 1TB HDD, DVD, kbd, mouse...

Part number: 2ZE90EA

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 3060MT, i5-8500, 4GB DDR4 2666MHz, 500GB, DVD+/-RW, Kbd & Mouse, Win 10 ...

Part number: N015O3060MT

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Dell PowerEdge T130,Chassis 4 x 3.5",Intel Xeon E3-1220 v6 8M Cache,3.00 GHz 4C/4T,8G...

Part number: 486-16641

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Dell PowerEdge T130,Chassis 4 x 3.5",Intel Xeon E3-1220 v6 8M Cache,3.00 GHz 4C/4T,8G...

Part number: PET1301C

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 5250 AIO, 21.5" FHD Non-Touch with cam., i5-7500, 4GB DDR4, 500GB, DVD+...

Part number: 210-AKID

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 5050 MT, i7-6700, 8GB DDR4 2400MHz, 256GB SSD, DVDRW, Kbd & Mouse, Win 1...

Part number: 210-AKIY

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DD-Gamer Pro CoffeeLake, Core™ i5-8400, 2x8GB RAM, nVidia GTX1060 3GB, 1TB HDD, 120GB SSD
Бесплатна достава Подарок SSD

Цена

53.700  ден.

Редовна цена:

56.523 ден.

Гаранција

1080

дена

DD-Gamer Pro CoffeeLake, Core™ i5-8400, 2x8GB RAM, nVidia GTX1060 3GB, 1TB HDD, 120G...

Part number: DD-Gamer Pro CoffeeLake

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DD-Gamer Pro AMD Ryzen ™ 5 1600, 2x8GB RAM, nVidia GTX1060 3GB, 1TB HDD, 120GB SSD
Бесплатна достава Подарок SSD

Цена

54.500  ден.

Редовна цена:

57.272 ден.

Гаранција

1080

дена

DD-Gamer Pro AMD Ryzen ™ 5 1600, 2x8GB RAM, nVidia GTX1060 3GB, 1TB HDD, 120GB SSD

Part number: DD-Gamer Pro AMD Ryzen

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Dell PowerEdge R230,Chassis 4x3.5" hot-plug,Intel Xeon E3-1225 v6 3.3GHz,8M cache,4C/...

Part number: per2301c

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DD-Overclock CoffeeLake Core™ i5-8600K, 2x8GB RAM, nVidia GTX1060 6GB, 1TB HDD, 120GB SSD
Бесплатна достава Подарок SSD

Цена

65.500  ден.

Редовна цена:

69.026 ден.

Гаранција

1080

дена

DD-Overclock CoffeeLake Core™ i5-8600K, 2x8GB RAM, nVidia GTX1060 6GB, 1TB HDD, 120G...

Part number: DD-Overclock CoffeeLake

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 7450 AIO, 23.8" FHD Non-Touch with cam., i5-7500, 4GB DDR4, 500GB, DVD+...

Part number: N003O7450AIO2

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Dell PowerEdge T330,Chassis 8 x 3.5" hot-plug, Intel Xeon E3-1230 v6 8M Cache,3.50 GH...

Part number: pet3301c

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Dell PEdge R330,Chassis 4x3.5"hot-plug,Intel Xeon E3-1230 v6 3.5GHz, 8M cache,4C/8T,8...

Part number: per3302c

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DD-Extreme CoffeeLake Intel® Core™ i7-8700K, 2x16GB RAM, nVidia GTX 1070 8GB, 1TB HDD, 240GB SSD
Бесплатна достава Подарок SSD

Цена

94.900  ден.

Редовна цена:

99.681 ден.

Гаранција

1080

дена

DD-Extreme CoffeeLake Intel® Core™ i7-8700K, 2x16GB RAM, nVidia GTX 1070 8GB, 1T...

Part number: DD-Extreme CoffeeLake

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Dell PowerEdge R530,8x3.5" hot-plug, Intel Xeon E5-2620 v4 20M Cache,2.1 GHz 8C/16T,1...

Part number: per5301c

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Dell PowerEdge R440, Chassis 4 x 3.5" hot-plug, Intel Xeon Silver 4108 1.8GHz, 11M ca...

Part number: per440cee01

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DD-Gamer Delux Intel® Core™ i5-4590/ 8 GB DDR3/ 120 GB SSD/ GeForce 1050 2GB/ DVD-RW
Бесплатна достава Подарок SSD Гејминг

Цена

28.500  ден.

Редовна цена:

30.000 ден.

Гаранција

365

дена

DD-Gamer Delux Intel® Core™ i5-4590/ 8 GB DDR3/ 120 GB SSD/ GeForce 1050 2GB/ DV...

Part number: DDGamer Delux

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Dell Hard Drive 600GB 10K RPM SAS 12Gbps 2.5in Hot-plug 3.5in HYB CARR CusKit

Part number: 400-AJPH

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Dell Hard Drive 600GB 10K RPM SAS 12Gbps 512n 2.5in Hot-plug,3.5in HYB CARR,CK

Part number: 400-ATIL

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback