Ценовник Последна промена: 04.12.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHostEOL Продукти

FDD 3.5" OEM

Цена

380  ден.

Гаранција

360

дена

FDD 3.5" OEM

Part number: 279

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP Z420 Workstation Xeon® E5-2620 v2/ 16GB ECC RAM / 1TB HDD/ DVD / Quadro K2000 2048 ...

Part number: Z420

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка
Samsung printer SLM2675F/SEE MFP 4in1 print/copy/scan/fax,USED 26ppm A4, 27ppm let. USED

Цена

7.794  ден.

Гаранција

360

дена

Samsung printer SLM2675F/SEE MFP 4in1 print/copy/scan/fax,USED 26ppm A4, 27ppm let. USED

Part number: pr.sam.2675f-u

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP EliteBook 8760W 17" Mobile WORKSTATION Core™ i5-2520M/ 8GB RAM/ 256GB SSD/ F...

Part number: Elitebook 8760W

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP Z600 Workstation 2 x Xeon® X5670/ 8GB ECC RAM / 500GB/ DVD-RW/ Quadro 2000 1024Mb D...

Part number: Z600

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка
OTHER 500W 20+4 pin

Цена

904  ден.

Гаранција

90

дена

OTHER 500W 20+4 pin

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка
LENOVO MULTIMEDIA

Цена

363  ден.

Гаранција

0

дена

LENOVO MULTIMEDIA

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка
OD NOTEBOOK DVD RW

Цена

793  ден.

Гаранција

0

дена

OD NOTEBOOK DVD RW

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка
LG OD DVD RW SATA

Цена

813  ден.

Гаранција

700

дена

LG OD DVD RW SATA

Производител: LG

Прегледај
Во кошничка
HP 1000/1200

Цена

948  ден.

Гаранција

0

дена

HP 1000/1200

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка
VM SD256MBSecureDigitalCard

Цена

1.286  ден.

Гаранција

360

дена

VM SD256MBSecureDigitalCard

Производител: VM

Прегледај
Во кошничка
MULTIMEDIA  FUNCTION PANEL MF-A

Цена

1.308  ден.

Гаранција

0

дена

MULTIMEDIA FUNCTION PANEL MF-A

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка
CARTRIDGE 3200/5000/5700/7000/7200

Цена

1.377  ден.

Гаранција

0

дена

CARTRIDGE 3200/5000/5700/7000/7200

Part number: PL 1980CMY

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка
JNC DJA-F 11 700W (500W RealP) 12cm fan , 2 SATA, 2 X big 4 pin LABEL

Цена

2.575  ден.

Гаранција

90

дена

JNC DJA-F 11 700W (500W RealP) 12cm fan , 2 SATA, 2 X big 4 pin LABEL

Part number: DJA-F 09 RP

Производител: JNC

Прегледај
Во кошничка
о ВЕГА 155х155 цм, зидно

Цена

3.774  ден.

Гаранција

0

дена

о ВЕГА 155х155 цм, зидно

Part number: KP

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка
ACER HDD 9.5 mm 640GB 5K.S-ATA

Цена

5.149  ден.

Гаранција

0

дена

ACER HDD 9.5 mm 640GB 5K.S-ATA

Part number: KH.64008.004

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка
LENOVO 256GB M.2.

Цена

5.149  ден.

Гаранција

720

дена

LENOVO 256GB M.2.

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка
OTHER OEM 1700Mbps connection kit duo wireless

Цена

5.619  ден.

Гаранција

0

дена

OTHER OEM 1700Mbps connection kit duo wireless

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка
DELL 200GB SSD uSATA Mix Use Slim MLC 6Gbps 1.8in Hot-plug Drive, S3610

Цена

15.989  ден.

Гаранција

1080

дена

DELL 200GB SSD uSATA Mix Use Slim MLC 6Gbps 1.8in Hot-plug Drive, S3610

Part number: 400-AILU

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка
Matrix MX-01 w/ 700W PSU Black ATX Midi Tower Case

Цена

1.261  ден.

Гаранција

360

дена

Matrix MX-01 w/ 700W PSU Black ATX Midi Tower Case

Part number: MX01

Производител: Matrix

Прегледај
Во кошничка
ATX Midi Tower Case Matrix NX-32 w/ 750W PSU Black

Цена

1.518  ден.

Гаранција

360

дена

ATX Midi Tower Case Matrix NX-32 w/ 750W PSU Black

Part number: NX32

Производител: Matrix

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Monitor 20" GL2070 BenQ 5ms Wide 1600x900 Flicker-free VGA, DVI, Black

Part number: 9HLLFTLATPE

Производител: BENQ

Прегледај
Во кошничка
Floor stand for tablets with key lock PAD-15

Цена

4.341  ден.

Гаранција

0

дена

Floor stand for tablets with key lock PAD-15

Part number: PAD-15

Производител: SBOX

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

HQ black bag for HP Q2612A/Q7551

Part number: na.bb.hp12a

Производител: Anpoll

Прегледај
Во кошничка
[OUTLET] HDD 3.5" 500GB Hitachi SATA2 7200rpm HDS725050KLA360

Цена

1.361  ден.

Гаранција

360

дена

[OUTLET] HDD 3.5" 500GB Hitachi SATA2 7200rpm HDS725050KLA360

Part number: OTHDS725050KLA360

Производител: Hitachi

Прегледај
Во кошничка
[OUTLET] HDD 3.5" 500GB Hitachi Ultrastar SATA2 7200rpm

Цена

1.381  ден.

Гаранција

360

дена

[OUTLET] HDD 3.5" 500GB Hitachi Ultrastar SATA2 7200rpm

Part number: OTHUA721050KLA330

Производител: Hitachi

Прегледај
Во кошничка
Wall mount with tilt PLB-116

Цена

2.262  ден.

Гаранција

0

дена

Wall mount with tilt PLB-116

Part number: PLB-116

Производител: SBOX

Прегледај
Во кошничка
®HDD 2.5" 1TB External Western Digital, Elements SE, Portable, Black, USB3.0, WDBUZG0010BBK-WESN

Цена

2.591  ден.

Гаранција

360

дена

®HDD 2.5" 1TB External Western Digital, Elements SE, Portable, Black, USB3.0, WDB...

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка
Aresze Logo 7203B, Color Box, 3*12CM LED Color fan+1*12cm black, full black cases

Цена

3.786  ден.

Гаранција

720

дена

Aresze Logo 7203B, Color Box, 3*12CM LED Color fan+1*12cm black, full black cases

Производител: Power Box

Прегледај
Во кошничка
Floor Stand for Hi-Fi components HF-501B

Цена

4.650  ден.

Гаранција

0

дена

Floor Stand for Hi-Fi components HF-501B

Part number: HF-501B

Производител: SBOX

Прегледај
Во кошничка
TV Floor stand FS-204

Цена

6.819  ден.

Гаранција

0

дена

TV Floor stand FS-204

Part number: FS-204

Производител: SBOX

Прегледај
Во кошничка
TV Floor stand on wheels  FS-402

Цена

17.388  ден.

Гаранција

0

дена

TV Floor stand on wheels FS-402

Part number: FS-402

Производител: SBOX

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback