Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 19
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -
Monitor 20" GL2070 BenQ 5ms Wide 1600x900 Flicker-free VGA, DVI, Black

Цена

4.445  ден.

Гаранција

1080

дена

Monitor 20" GL2070 BenQ 5ms Wide 1600x900 Flicker-free VGA, DVI, Black

Part number: 9HLLFTLATPE

Производител: BENQ

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

HQ black bag for HP Q2612A/Q7551

Part number: na.bb.hp12a

Производител: Anpoll

Прегледај
Во кошничка
[OUTLET] HDD 3.5" 500GB Hitachi Ultrastar SATA2 7200rpm

Цена

1.878  ден.

Гаранција

360

дена

[OUTLET] HDD 3.5" 500GB Hitachi Ultrastar SATA2 7200rpm

Part number: OTHUA721050KLA330

Производител: Hitachi

Прегледај
Во кошничка
Samsung printer SLM2675F/SEE MFP 4in1 print/copy/scan/fax,USED 26ppm A4, 27ppm let. USED

Цена

6.544  ден.

Гаранција

360

дена

Samsung printer SLM2675F/SEE MFP 4in1 print/copy/scan/fax,USED 26ppm A4, 27ppm let. USED

Part number: pr.sam.2675f-u

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка
[OUTLET] NOTEBOOK BAG HANTOL ECO UP TO 17" NBCA01

Цена

360  ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] NOTEBOOK BAG HANTOL ECO UP TO 17" NBCA01

Производител: Hantol

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback