Ценовник Последна промена: 30.03.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

Total products: 16
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Технологија на процесор
- Сите -
Clock Speed:
- Сите -
Max Turbo Frequency:
- Сите -
Core Name
- Сите -
RAM капацитет
- Сите -
Тип на меморија
- Сите -
Капацитет на диск
- Сите -
SSD Capacity
- Сите -
Бренд на графичка картичка
- Сите -
Модел на графичка картичка
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

You save

DELL OptiPlex 990 Tower Gamer Core™i5-2500/ 8GB RAM / 120GB SSD + 500GB HDD/ GTX 1650 4GB New
Бесплатна достава Гејминг

Цена

17.900  ден.

Редовна цена:

19.500 ден.

Warranty

365

days

DELL OptiPlex 990 Tower Gamer Core™i5-2500/ 8GB RAM / 120GB SSD + 500GB HDD/ GTX 165...

Part number: OptiPlex 990 GTX

Производител: DELL

view
add to cart

You save

Acer Veriton M4610G Tower GamerCore™i5-2400/ 8GB DDR3 / 128GB SSD + 500GB HDD/ GTX 1650 4GB New
Бесплатна достава Гејминг

Цена

18.500  ден.

Редовна цена:

20.000 ден.

Warranty

365

days

Acer Veriton M4610G Tower GamerCore™i5-2400/ 8GB DDR3 / 128GB SSD + 500GB HDD/ GTX 1...

Part number: Veriton M4610G Gamer

Производител: ACER

view
add to cart

You save

DELL Optiplex 980 Tower Core™ i7-860/ 8GB RAM/ 320GB HDD/ DVD/ Geforce 1050 2GB NEW
Бесплатна достава Гејминг

Цена

17.400  ден.

Редовна цена:

19.500 ден.

Warranty

365

days

DELL Optiplex 980 Tower Core™ i7-860/ 8GB RAM/ 320GB HDD/ DVD/ Geforce 1050 2GB NEW

Part number: Optiplex 980

Производител: DELL

view
add to cart

You save

New PC DD-GamerPro Delux Core™ i7-3770 3th gen/ 8GB DDR3/ 1TB /DVD /GeForce GTX 1650 4GB DDR5 New
Бесплатна достава Гејминг

Цена

37.500  ден.

Редовна цена:

40.000 ден.

Warranty

365

days

New PC DD-GamerPro Delux Core™ i7-3770 3th gen/ 8GB DDR3/ 1TB /DVD /GeForce GTX 1650...

Part number: DDGamerPro Delux

Производител: DDCom

view
add to cart

You save

New PC DD-Gamer Delux Core™ i5-4590 4th gen / 8 GB DDR3/ 120 GB SSD/ GeForce 1050 2GB/ DVD-RW
Бесплатна достава Гејминг

Цена

25.900  ден.

Редовна цена:

32.000 ден.

Warranty

365

days

New PC DD-Gamer Delux Core™ i5-4590 4th gen / 8 GB DDR3/ 120 GB SSD/ GeForce 1050 2G...

Part number: DDGamer Delux

Производител: DDCom

view
add to cart

You save

HP EliteDesk 800 G1 Tower Core™ i7-4770/ 16GB RAM/ 500GB HDD/ No OD/ Geforce 1650 4GB NEW
Бесплатна достава Гејминг

Цена

31.400  ден.

Редовна цена:

33.400 ден.

Warranty

365

days

HP EliteDesk 800 G1 Tower Core™ i7-4770/ 16GB RAM/ 500GB HDD/ No OD/ Geforce 1650 4G...

Part number: EliteOne 800 G1

Производител: Hp

view
add to cart

Warranty

365

days

DELL Precision T3500 Tower Core i7-920/ 8GB DDR3/ 180GB SSD/ Radeon RX 480 NITRO OC 8GB GD...

Part number: Precision T3500 Gamer

Производител: DELL

view
add to cart

You save

HP EliteDesk 800 G1 Tower Core™ i5-4570/ 8GB DDR3/ 500GB HDD/ No OD/ Geforce 1050 2GB NEW
Бесплатна достава Гејминг

Цена

21.400  ден.

Редовна цена:

23.500 ден.

Warranty

365

days

HP EliteDesk 800 G1 Tower Core™ i5-4570/ 8GB DDR3/ 500GB HDD/ No OD/ Geforce 1050 2G...

Part number: EliteOne 800 G1

Производител: Hp

view
add to cart

You save

HP EliteDesk 800 G1 Tower Core™ i7-4770/ 16GB DDR3/240GB SSD NEW + 500GB HDD/ No OD/ Geforce GTX 1650 4GB NEW
Бесплатна достава Гејминг

Цена

34.400  ден.

Редовна цена:

36.000 ден.

Warranty

365

days

HP EliteDesk 800 G1 Tower Core™ i7-4770/ 16GB DDR3/240GB SSD NEW + 500GB HDD/ No OD/...

Part number: EliteOne 800 G1

Производител: Hp

view
add to cart

You save

Dell OptiPlex 9010 Tower Gaming Core™ i5-3470/ 16GB DDR3 /240 GB SSD + 500GB HDD/ DVD /GeForce GTX 1650 4GB New
Бесплатна достава Гејминг

Цена

23.500  ден.

Редовна цена:

24.900 ден.

Warranty

365

days

Dell OptiPlex 9010 Tower Gaming Core™ i5-3470/ 16GB DDR3 /240 GB SSD + 500GB HDD/ DV...

Part number: OPTIPLEX 9010 GTX

Производител: DELL

view
add to cart

You save

Acer Veriton M2632G Tower Gaming Core™ i5-4670T 4th gen/ 8GB DDR3/ 240GB SSD + 500GB HDD/ GeForce GTX 1650 4GB New
Бесплатна достава Гејминг

Цена

21.900  ден.

Редовна цена:

23.900 ден.

Warranty

365

days

Acer Veriton M2632G Tower Gaming Core™ i5-4670T 4th gen/ 8GB DDR3/ 240GB SSD + 500GB...

Part number: Veriton M2632 GTX

Производител: ACER

view
add to cart

You save

Dell OptiPlex 3020 Tower Gaming Core™ i5-4570 4th gen/ 16GB DDR3/240GB SSD + 500GB HDD/ DVD/ GeForce GTX 1650 4GB New
Бесплатна достава Гејминг

Цена

27.500  ден.

Редовна цена:

28.900 ден.

Warranty

365

days

Dell OptiPlex 3020 Tower Gaming Core™ i5-4570 4th gen/ 16GB DDR3/240GB SSD + 500GB H...

Part number: OPTIPLEX 302 GTX

Производител: DELL

view
add to cart

You save

HP Elite 8200 Tower Core™ i7-2600/ 8GB DDR3/240GB SSD NEW + 250GB HDD/ NEW GTX 1650 4GB
Бесплатна достава Гејминг

Цена

27.900  ден.

Редовна цена:

33.000 ден.

Warranty

365

days

HP Elite 8200 Tower Core™ i7-2600/ 8GB DDR3/240GB SSD NEW + 250GB HDD/ NEW GTX 1650 ...

Part number: 8200 ELITE Gamer

Производител: Hp

view
add to cart

You save

New PC DD-Gamer Delux Core™ i5-4590 4th gen /16 GB DDR3/ 120 GB SSD/ GeForce 1650 4gb new/ DVD-RW
Бесплатна достава Гејминг

Цена

30.600  ден.

Редовна цена:

34.000 ден.

Warranty

365

days

New PC DD-Gamer Delux Core™ i5-4590 4th gen /16 GB DDR3/ 120 GB SSD/ GeForce 1650 4g...

Part number: DDGamer Delux

Производител: DDCom

view
add to cart

You save

HP ProDesk 600 G2 SFF Core™ i5-6500 6th Gen/ 8GB DDR4/ 500GB HDD/ DVD/GeForce GTX 1650 4GB DDR5 New
Бесплатна достава Гејминг

Цена

32.000  ден.

Редовна цена:

35.000 ден.

Warranty

365

days

HP ProDesk 600 G2 SFF Core™ i5-6500 6th Gen/ 8GB DDR4/ 500GB HDD/ DVD/GeForce GTX 16...

Part number: HP ProDesk 600 G2 GTX

Производител: Hp

view
add to cart

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

continue
checkout


Feedback