Ценовник Последна промена: 22.02.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 12
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Технологија на процесор
- Сите -
RAM капацитет
- Сите -
Капацитет на диск
- Сите -
Модел на графичка картичка
- Сите -
SSD Capacity
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

365

дена

HP-8200 ELITE Tower - GAMER A class Refurbished Intel® Core™ i7-2600/ 8GB DDR3/...

Part number: 8200 ELITE Gamer

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

DELL Optiplex 390 Gamer Tower A class Refurbished Intel® Core™ i5-2400/ 8 GB/ 50...

Part number: Optiplex 390

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

DELL Optiplex 980 Gamer Tower A class Refurbished Intel® Core™ i7-860/ 8GB RAM/ ...

Part number: Optiplex 980

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DELL Precision T3500 Workstation A class Refurbished Intel® Core™ i7-950/ 8GB DDR/ 160GB SSD/ Nvidia Geforce 1050 2GB NEW
SSD

Цена

19.900  ден.

Редовна цена:

23.055 ден.

Гаранција

365

дена

DELL Precision T3500 Workstation A class Refurbished Intel® Core™ i7-950/ 8GB DD...

Part number: Precision T3500 Gamer

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP-Elitedesk 800 g1 Tower A class Refurbished Intel® Core™ i5-4570/ 8GB DDR3/ 5...

Part number: EliteOne 800 G1

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка
HP-Elitedesk 800 g1 Tower A class Refurbished Intel® Core™ i7-4770/ 16GB DDR3/ 500GB HDD/ No OD/ Nvidia Geforce 1050TI 4GB NEW
Подарок

Цена

31.900  ден.

Гаранција

365

дена

HP-Elitedesk 800 g1 Tower A class Refurbished Intel® Core™ i7-4770/ 16GB DDR3/ 5...

Part number: EliteOne 800 G1

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP Compaq Elite 8200 SFF - GAMER A class Intel® Core™ i5-2400/ 4GB DDR3/ 250GB HDD/ Geforce 1030 NEW/ DVD-RW
Бесплатна достава

Цена

14.900  ден.

Редовна цена:

16.900 ден.

Гаранција

365

дена

HP Compaq Elite 8200 SFF - GAMER A class Intel® Core™ i5-2400/ 4GB DDR3/ 250GB H...

Part number: HP8200 VGA1030

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

DELL Optiplex 390 Tower Gamer A class Refurbished Intel® Core™ i3-2100/ 8 GB RA...

Part number: Optiplex 390 Gamer

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

New PC 4th i5 gen DD-Gamer Delux Intel® Core™ i5-4590/ 8 GB DDR3/ 120 GB SSD/ Ge...

Part number: DDGamer Delux

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

New PC 4th gen i5 DD-OfficePro Delux Intel® Core™ i5-4590/ 8 GB DDR3/ 120 GB SSD...

Part number: DDOfiicePro Delux

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

New PC 4th i7 gen DD-GamerPro Delux Intel® Core™ i7-3770 /8192GB /1TB /DVD /Gefo...

Part number: DDGamerPro Delux

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback