Ценовник Последна промена: 30.03.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

Total products: 16
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Технологија на процесор
- Сите -
Clock Speed:
- Сите -
Max Turbo Frequency:
- Сите -
Core Name
- Сите -
RAM капацитет
- Сите -
Тип на меморија
- Сите -
Капацитет на диск
- Сите -
SSD Capacity
- Сите -
Бренд на графичка картичка
- Сите -
Модел на графичка картичка
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

You save

DELL OptiPlex 990 Tower Gamer Core™i5-2500/ 8GB RAM / 120GB SSD + 500GB HDD/ GTX 1650 4GB New
Бесплатна достава Гејминг

Цена

17.900  ден.

Редовна цена:

19.500 ден.

Warranty

365

days

DELL OptiPlex 990 Tower Gamer Core™i5-2500/ 8GB RAM / 120GB SSD + 500GB HDD/ GTX 165...

Part number: OptiPlex 990 GTX

Производител: DELL

view
add to cart

You save

Acer Veriton M4610G Tower GamerCore™i5-2400/ 8GB DDR3 / 128GB SSD + 500GB HDD/ GTX 1650 4GB New
Бесплатна достава Гејминг

Цена

18.500  ден.

Редовна цена:

20.000 ден.

Warranty

365

days

Acer Veriton M4610G Tower GamerCore™i5-2400/ 8GB DDR3 / 128GB SSD + 500GB HDD/ GTX 1...

Part number: Veriton M4610G Gamer

Производител: ACER

view
add to cart

You save

DELL Optiplex 980 Tower Core™ i7-860/ 8GB RAM/ 320GB HDD/ DVD/ Geforce 1050 2GB NEW
Бесплатна достава Гејминг

Цена

17.400  ден.

Редовна цена:

19.500 ден.

Warranty

365

days

DELL Optiplex 980 Tower Core™ i7-860/ 8GB RAM/ 320GB HDD/ DVD/ Geforce 1050 2GB NEW

Part number: Optiplex 980

Производител: DELL

view
add to cart

You save

New PC DD-GamerPro Delux Core™ i7-3770 3th gen/ 8GB DDR3/ 1TB /DVD /GeForce GTX 1650 4GB DDR5 New
Бесплатна достава Гејминг

Цена

37.500  ден.

Редовна цена:

40.000 ден.

Warranty

365

days

New PC DD-GamerPro Delux Core™ i7-3770 3th gen/ 8GB DDR3/ 1TB /DVD /GeForce GTX 1650...

Part number: DDGamerPro Delux

Производител: DDCom

view
add to cart

You save

New PC DD-Gamer Delux Core™ i5-4590 4th gen / 8 GB DDR3/ 120 GB SSD/ GeForce 1050 2GB/ DVD-RW
Бесплатна достава Гејминг

Цена

25.900  ден.

Редовна цена:

32.000 ден.

Warranty

365

days

New PC DD-Gamer Delux Core™ i5-4590 4th gen / 8 GB DDR3/ 120 GB SSD/ GeForce 1050 2G...

Part number: DDGamer Delux

Производител: DDCom

view
add to cart

You save

HP EliteDesk 800 G1 Tower Core™ i7-4770/ 16GB RAM/ 500GB HDD/ No OD/ Geforce 1650 4GB NEW
Бесплатна достава Гејминг

Цена

31.400  ден.

Редовна цена:

33.400 ден.

Warranty

365

days

HP EliteDesk 800 G1 Tower Core™ i7-4770/ 16GB RAM/ 500GB HDD/ No OD/ Geforce 1650 4G...

Part number: EliteOne 800 G1

Производител: Hp

view
add to cart

Warranty

365

days

DELL Precision T3500 Tower Core i7-920/ 8GB DDR3/ 180GB SSD/ Radeon RX 480 NITRO OC 8GB GD...

Part number: Precision T3500 Gamer

Производител: DELL

view
add to cart

You save

HP EliteDesk 800 G1 Tower Core™ i5-4570/ 8GB DDR3/ 500GB HDD/ No OD/ Geforce 1050 2GB NEW
Бесплатна достава Гејминг

Цена

21.400  ден.

Редовна цена:

23.500 ден.

Warranty

365

days

HP EliteDesk 800 G1 Tower Core™ i5-4570/ 8GB DDR3/ 500GB HDD/ No OD/ Geforce 1050 2G...

Part number: EliteOne 800 G1

Производител: Hp

view
add to cart

You save

HP EliteDesk 800 G1 Tower Core™ i7-4770/ 16GB DDR3/240GB SSD NEW + 500GB HDD/ No OD/ Geforce GTX 1650 4GB NEW
Бесплатна достава Гејминг

Цена

34.400  ден.

Редовна цена:

36.000 ден.

Warranty

365

days

HP EliteDesk 800 G1 Tower Core™ i7-4770/ 16GB DDR3/240GB SSD NEW + 500GB HDD/ No OD/...

Part number: EliteOne 800 G1

Производител: Hp

view
add to cart

You save

Dell OptiPlex 9010 Tower Gaming Core™ i5-3470/ 16GB DDR3 /240 GB SSD + 500GB HDD/ DVD /GeForce GTX 1650 4GB New
Бесплатна достава Гејминг

Цена

23.500  ден.

Редовна цена:

24.900 ден.

Warranty

365

days

Dell OptiPlex 9010 Tower Gaming Core™ i5-3470/ 16GB DDR3 /240 GB SSD + 500GB HDD/ DV...

Part number: OPTIPLEX 9010 GTX

Производител: DELL

view
add to cart

You save

Acer Veriton M2632G Tower Gaming Core™ i5-4670T 4th gen/ 8GB DDR3/ 240GB SSD + 500GB HDD/ GeForce GTX 1650 4GB New
Бесплатна достава Гејминг

Цена

21.900  ден.

Редовна цена:

23.900 ден.

Warranty

365

days

Acer Veriton M2632G Tower Gaming Core™ i5-4670T 4th gen/ 8GB DDR3/ 240GB SSD + 500GB...

Part number: Veriton M2632 GTX

Производител: ACER

view
add to cart

You save

Dell OptiPlex 3020 Tower Gaming Core™ i5-4570 4th gen/ 16GB DDR3/240GB SSD + 500GB HDD/ DVD/ GeForce GTX 1650 4GB New
Бесплатна достава Гејминг

Цена

27.500  ден.

Редовна цена:

28.900 ден.

Warranty

365

days

Dell OptiPlex 3020 Tower Gaming Core™ i5-4570 4th gen/ 16GB DDR3/240GB SSD + 500GB H...

Part number: OPTIPLEX 302 GTX

Производител: DELL

view
add to cart

You save

HP Elite 8200 Tower Core™ i7-2600/ 8GB DDR3/240GB SSD NEW + 250GB HDD/ NEW GTX 1650 4GB
Бесплатна достава Гејминг

Цена

27.900  ден.

Редовна цена:

33.000 ден.

Warranty

365

days

HP Elite 8200 Tower Core™ i7-2600/ 8GB DDR3/240GB SSD NEW + 250GB HDD/ NEW GTX 1650 ...

Part number: 8200 ELITE Gamer

Производител: Hp

view
add to cart

You save

New PC DD-Gamer Delux Core™ i5-4590 4th gen /16 GB DDR3/ 120 GB SSD/ GeForce 1650 4gb new/ DVD-RW
Бесплатна достава Гејминг

Цена

30.600  ден.

Редовна цена:

34.000 ден.

Warranty

365

days

New PC DD-Gamer Delux Core™ i5-4590 4th gen /16 GB DDR3/ 120 GB SSD/ GeForce 1650 4g...

Part number: DDGamer Delux

Производител: DDCom

view
add to cart

You save

HP ProDesk 600 G2 SFF Core™ i5-6500 6th Gen/ 8GB DDR4/ 500GB HDD/ DVD/GeForce GTX 1650 4GB DDR5 New
Бесплатна достава Гејминг

Цена

32.000  ден.

Редовна цена:

35.000 ден.

Warranty

365

days

HP ProDesk 600 G2 SFF Core™ i5-6500 6th Gen/ 8GB DDR4/ 500GB HDD/ DVD/GeForce GTX 16...

Part number: HP ProDesk 600 G2 GTX

Производител: Hp

view
add to cart

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

continue
checkout


Feedback