Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 308
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Бренд на графичка картичка
- Сите -
Тип на меморија
- Сите -
Модел на графичка картичка
- Сите -
RAM капацитет
- Сите -
Слот на графичка картичка
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

720

дена

Gigabyte GeForce RTX 2070 Gaming OC 8GB GDDR6 HDMI/3xDP USB Type-C DX12 RGB WINDFORCE 3X

Part number: GVN2070GAMINGOC8GC

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

MSI GeForce RTX 2080Ti VENTUS 11GB OC GDDR6 HDMI/3xDP/USB Type-C

Part number: RTX2080TIVENTUS11GOC

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

MSI GeForce RTX 2070 GAMING 8GB OC GDDR6 HDMI/3xDP USB Type-C DX12 TORX Fan 3.0 RGB

Part number: RTX2070GAMING8G

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Gigabyte AORUS GeForce RTX 2080 XTREME 8GB GDDR6 3xHDMI/3xDP USB Type-C DX12 RGB WINDFORCE...

Part number: GVN2080AORUSX8GC

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

MSI GeForce RTX 2080 GAMING X TRIO 8GB GDDR6 HDMI/3xDP/USB Type-C RGB

Part number: RTX2080GAMINGXTRIO8G

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Gigabyte GeForce RTX 2080 Ti Gaming OC 11GB GDDR6 HDMI/3xDP USB Type-C DX12 RGB WINDFORCE ...

Part number: GVN208TGAMINGOC11GC

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

MSI GeForce RTX 2060 VENTUS XS 6GB OC GDDR6 HDMI/3xDP DX12 TORX Fan 2.0

Part number: RTX2060VENTUSXS6GOC

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

MSI Radeon VII 16GB HBM2 OC HDMI/3xDP VR Ready DX12

Part number: RADEONVII16G

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

MSI GeForce RTX 2070 ARMOR 8GB GDDR6 HDMI/3xDP USB Type-C DX12 TORX Fan 2.0 RGB

Part number: RTX2070ARMOR8G

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Gigabyte GeForce RTX 2080 WINDFORCE 8GB GDDR6 HDMI/3xDP USB Type-C DX12 RGB WINDFORCE 3X

Part number: GVN2080WF38GC

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Gigabyte GeForce RTX 2080 Gaming OC 8GB GDDR6 HDMI/3xDP USB Type-C DX12 RGB WINDFORCE 3X

Part number: GVN2080GAMINGOC8GC

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

MSI GeForce GTX 1050 Ti 4GB GDDR5 OC DVI/HDMI/DP DX12

Part number: GTX1050TI4GTOC

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Gigabyte AORUS GeForce RTX 2080 Ti 11GB GDDR6 3xHDMI/3xDP USB TypeC DX12 RGB WINDFORCE 3X

Part number: GVN208TAORUS11GC

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

MSI GeForce GTX 1050 Ti GAMING X 4GB GDDR5 OC DVI/HDMI/DP DX12

Part number: GTX1050TIGAMINGX4G

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

MSI GeForce RTX 2060 GAMING Z 6GB GDDR6 HDMI/3xDP DX12 RGB Twin Frozr 7 Thermal Design

Part number: RTX2060GAMINGZ6G

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Gigabyte GeForce GTX 1050 Ti G1 Gaming 4GB GDDR5 DVI/3xHDMI/DP DX12 RGB OC WINDFORCE 2X

Part number: GVN105TG1GAMING4GD

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

MSI GeForce GTX 1660 VENTUS XS 6GB GDDR5 OC HDMI/DPx3 DX12 TORX 2.0

Part number: GTX1660VENTUSXS6GOC

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Gigabyte GeForce GTX 1050 Ti OC Low Profile 4GB GDDR5 DVI/2xHDMI/DP DX12

Part number: GVN105TOC4GL

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Gigabyte GeForce GTX 1050 Ti OC 4GB GDDR5 DVI/HDMI/DP DX12 WINDFORCE 2X

Part number: GVN105TOC4GD

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

MSI Radeon RX 590 ARMOR 8GB GDDR5 OC DVI/2xHDMI/2xDP VR Ready DX12 Torx Fan 2.0

Part number: RX590ARMOR8GOC

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

MSI GeForce GTX 1660 Ti ARMOR 6GB GDDR6 OC HDMI/DPx3 DX12

Part number: GTX1660TIARMOR6GOC

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

MSI GeForce GTX 1660 Ti GAMING X 6GB GDDR6 OC HDMI/DPx3 DX12 RGB Twin Frozr 7

Part number: GTX1660TIGAMINGX6G

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Gigabyte GeForce RTX 2060 Gaming OC PRO 6GB GDDR6 HDMI/3xDP DX12 RGB WINDFORCE 3X

Part number: GVN2060GAMINGOCPRO6GD

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Gigabyte GeForce RTX 2060 OC 6GB GDDR6 HDMI/3xDP DX12 WINDFORCE 2X

Part number: GVN2060OC6GD

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

MSI Radeon RX 580 ARMOR 8GB GDDR5 OC DVI/2xHDMI/2xDP VR Ready DX12

Part number: RX580ARMOR8GOC

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

MSI GeForce RTX 2070 VENTUS 8GB GDDR6 HDMI/3xDP DX12 TORX Fan 2.0

Part number: RTX2070VENTUS8G

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Gigabyte GeForce GTX 1650 WINDFORCE OC 4GB GDDR5 3xHDMI/DP DX12 WINDFORCE 2X

Part number: GVN1650WF2OC4GD

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Gigabyte AORUS GeForce GTX 1660 Ti 6GB GDDR5 HDMI/3xDP DX12 RGB WINDFORCE 3X

Part number: GVN166TAORUS6GD

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Gigabyte GeForce GTX 1060 WINDFORCE OC 6GB GDDR5 2XDVI/HDMI/DP VR Ready DX12 WINDFORCE 2X

Part number: GVN1060WF2OC6GD

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Gigabyte GeForce GTX 1660 Ti WINDFORCE OC 6GB GDDR5 HDMI/3xDP DX12 WINDFORCE 2X

Part number: GVN166TWF2OC6GD

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

MSI GeForce GTX 1650 VENTUS XS 4GB GDDR5 OC DVI/HDMI/DP DX12

Part number: GTX1650VENTUSXSOC

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Gigabyte GeForce GTX 1050 D5 2GB GDDR5 DVI/HDMI/DP DX12 90mm Fan

Part number: GVN1050D52GD

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

MSI GeForce GTX 1650 AERO 4GB GDDR5 OC DVI/HDMI/DP DX12

Part number: GTX1650AERO4GOC

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Gigabyte GeForce GT730 2GB DDR3 HDMI/DVI/VGA

Part number: GVN730D32GIREV30

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

MSI GeForce GT 1030 AERO OC 2GB DDR4 DVI/HDMI DX12

Part number: GT1030AEROITX2GD4OC

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Gigabyte GeForce GT 1030 OC Low Profile 2GB GDDR5 DVI/HDMI DX12

Part number: GVN1030D52GL

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Gigabyte GeForce GTX 1650 OC 4GB GDDR5 2xHDMI/DP DX12 WINDFORCE 2X

Part number: GVN1650OC4GD

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

MSI GT 710 2GD3H LP/DL-DVI-D/HDMI/VGA/LP

Part number: MS-V809

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

VGA GAINWARD GT730 SilentFX 2GB DDR3, HDMI, DVI, VGA, 3224

Производител: GAINWARD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

MSI GT 1030 AERO ITX 2GD4 OC

Part number: MS-V809

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

VGA GIGABYTE GT 1030 OC 2GB DDR5, DVI, HDMI GV-N1030OC-2GI

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

VGA ASROCK PHANTOM GAMING RX550 2GB GDDR5, DVI, HDMI, DP

Производител: ASROCK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

VGA ASROCK PHANTOM GAMING RX560 2GB GDDR5, DVI, HDMI, DP, 90-GA0400-00UANF

Производител: ASROCK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

VGA ASROCK PHANTOM GAMING RX560 4GB GDDR5, DVI, HDMI, DP, 90-GA0620-00UANF

Производител: ASROCK

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback