Ценовник Последна промена: 12.05.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHost

Total products: 245
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Бренд на графичка картичка
- Сите -
Модел на графичка картичка
- Сите -
RAM капацитет
- Сите -
Тип на меморија
- Сите -
Слот на графичка картичка
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

1080

денови

GigaByte PCI-E 1.0, 6GB, GeForce GTX 1660 Gaming OC edition, 192bit, WINDFORCE X3 Fan, 800...

Part number: GV-N1660GAMING-6GD

Производител: GIGABYTE

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

GigaByte PCI-E 1.0, 4GB, GeForce GTX 1650 OC edition, 128bit, Low Profile Fan, 8002MHz, GD...

Part number: GV-N1650OC-4GL 1.0

Производител: GIGABYTE

Преглед
Во кошничка

Гаранција

720

денови

Gigabyte GeForce RTX 2060 SUPER Gaming OC 3X rev 2.0 8GB GDDR6 HDMI/3xDP DX12 RGB WINDFORC...

Производител: GIGABYTE

Преглед
Во кошничка

Гаранција

720

денови

VGA MSI RTX 2070 SUPER VENTUS OC 8GB GDDR6, 3xDP, HDMI, V372-249R

Производител: MSI

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1050

денови

ASUS GT1030-SL-2G-BRK, Graphics Engine: NVIDIA GeForce GT 1030, Bus Standard: PCI Express ...

Производител: ASUS

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1050

денови

ASUS TUF-GTX1650-4GD6-Gaming, NVIDIA GeForce GTX 1650, Bus Standard: PCI Express 3.0, Open...

Производител: ASUS

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1050

денови

ASUS AREZ-DUAL-RX580-O8G, Graphics Engine: AMD Radeon RX 580, OpenGL4.5, Video Memory: GDD...

Производител: ASUS

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1050

денови

ASUS DUAL-RX5500XT-O4G-EVO, Graphics Engine: AMD Radeon RX 5500, OpenGL4.6, Video Memory: ...

Производител: ASUS

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1050

денови

ASUS ROG-STRIX-RX5500XT-O8G-GAMING, Graphics Engine: AMD Radeon RX 5500, OpenGL4.6, Video ...

Производител: ASUS

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

GigaByte PCI-E VGA, GeForce RTX™ 2060, 6GB DDR5, DisplayPort 1.4 x3, HDMI 2.0b x1, 2...

Part number: GV-N2060WF2OC-6GD

Производител: GIGABYTE

Преглед
Во кошничка

Гаранција

720

денови

MSI Radeon RX 470 GAMING,4GB,DL-DVI-D,HDMI*2,DP*2, 256bit

Part number: RADEON RX 470 GAMING X 4G

Производител: MSI

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1050

денови

ASUS GeForce™ GTX 1650 SUPER PH-GTX1650S-O4G, PCI E 3.0, OpenGL, OpenGL4.6, GDDR6 4G...

Производител: ASUS

Преглед
Во кошничка

Гаранција

690

денови

MSI GeForce™ GTX 1060 6G OC, GDDR5, DP*3, HDMI, DL-DVI-D, 192bit.

Part number: GEFORCE GTX 1060 6G OC

Производител: MSI

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 749 ден.
MSI GeForce™ GTX 1060, 3GB, GDDR5, DL-DVI-D, HDMI, DP, 192bit., Dual Fan
Бесплатна достава Гејминг

Цена

14.240  ден.

Редовна цена:

14.990 ден.

Гаранција

690

денови

MSI GeForce™ GTX 1060, 3GB, GDDR5, DL-DVI-D, HDMI, DP, 192bit., Dual Fan

Part number: GEFORCE GTX 1060 3GT OC

Производител: MSI

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1050

денови

ASUS GeForce™ GTX 1650 SUPER PH-GTX1650S-4G, Express 3.0, OpenGL, OpenGL4.6, GDDR6 4...

Производител: ASUS

Преглед
Во кошничка

Гаранција

690

денови

MSI Radeon™ RX 580 ARMOR 8G OC, HDMI*2, DP*2, DL-DVI-D, 256bit.

Part number: RADEON RX 580 ARMOR 8G OC

Производител: MSI

Преглед
Во кошничка

Гаранција

720

денови

MSI GeForce GT 1030 2GH LP OC, DP,HDMI, DDR5, Single

Part number: GEFORCE GT 1030 2GH LP OC

Производител: MSI

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

ASUS Radeon™ RX 580 Dual series Radeon OC edition 8GB GDDR5 for best eSports and 4K ...

Part number: 90YV0AQ1-M0NA00

Производител: ASUS

Преглед
Во кошничка

Гаранција

720

денови

Sapphire Radeon™ RX 5700 XT PULSE 8GB GDDR6 HDMI/3xDP Dual-X PCIe 4.0 DX12

Part number: 112930120G

Производител: Sapphire

Преглед
Во кошничка

Гаранција

720

денови

Gigabyte GeForce™ RTX 2060 SUPER WINDFORCE OC 8GB GDDR6 HDMI/3xDP DX12 WINDFORCE 2X

Part number: GVN206SWF2OC8GD

Производител: GIGABYTE

Преглед
Во кошничка

Гаранција

720

денови

Gigabyte GeForce™ RTX 2080 TI AORUS XTREME 11GB GDDR6 3xHDMI/3xDP USB TypeC DX12 RG...

Part number: GVN208TAORUSX11GC

Производител: GIGABYTE

Преглед
Во кошничка

Гаранција

990

денови

GigaByte PCI-E, 2GB 64bit,GeForce GT 710,DDR5,Dual-link DVI-I,HDMI,Low Profile

Part number: GV-N710D5SL-2GL

Производител: GIGABYTE

Преглед
Во кошничка

Гаранција

0

денови

Gigabyte AORUS Graphics Card SLI HB bridge (1 slot spacing)

Part number: GCA2WAYSLI

Производител: GIGABYTE

Преглед
Во кошничка

Гаранција

0

денови

Gigabyte AORUS Graphics Card SLI HB bridge RGB (1 slot spacing)

Part number: GCA2WAYSLIRGB

Производител: GIGABYTE

Преглед
Во кошничка

Гаранција

0

денови

XIGMATEK ATLAS ARGB MB SYNC EN43484 VGA HOLDER

Производител: XIGMATEK

Преглед
Во кошничка

Гаранција

720

денови

PALIT GeForce® GT 710 (1024MB GDDR5) LP/ DVI-D/ HDMI/ VGA NE5T7100HD06-2081F

Производител: Palit

Преглед
Во кошничка

Гаранција

990

денови

GigaByte GeForce™ GT 210 PCI-E 2.0 1GB, DDR3, 64bit, 520 /1200Mhz, 2 Multi-view, D-S...

Part number: GV-N210D3-1GI (v6.0)

Производител: GIGABYTE

Преглед
Во кошничка

Гаранција

0

денови

MSI GeForce™ GT 710 2GD3H LP/DL-DVI-D/HDMI/VGA/LP

Part number: MS-V809

Производител: MSI

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

GigaByte PCI-E, 2GB 64bit, GeForce GT 710, DDR5, Dual-link DVI-I, HDMI, Low Profile

Part number: GV-N710D5-2GL

Производител: GIGABYTE

Преглед
Во кошничка

Гаранција

0

денови

MSI GeForce™ GT 1030 AERO ITX 2GD4 OC

Part number: MS-V809

Производител: MSI

Преглед
Во кошничка

Гаранција

720

денови

MSI GeForce GT 1030 AERO OC 2GB GDDR5 DVI/HDMI DX12

Part number: GT1030AEROITX2GOC

Производител: MSI

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

ASUS Radeon™ RX 570 ROG 4GB STRIX OC Gaming

Part number: 90YV0AJ0-M0NA00

Производител: ASUS

Преглед
Во кошничка

Гаранција

180

денови

Sapphire RX 570 4GB Nitro+

Part number: 11266-14-20G

Производител: Unknown Brand

Преглед
Во кошничка

Гаранција

990

денови

GigaByte PCI-E 3.0, 4GB, GeForce GTX 1050 Ti, OC edition, GDDR5, 128bit, 7008MHz, HDMIx2, ...

Part number: GV-N105TOC-4GL

Производител: GIGABYTE

Преглед
Во кошничка

Гаранција

720

денови

RX580 8GB GTS Black

Part number: RX-580P8DBD6

Производител: Unknown Brand

Преглед
Во кошничка

Гаранција

720

денови

Sapphire AMD PULSE Radeon RX 5500 XT 4GB GDDR6 OC HDMI/3xDP Dual-X PCIe 4.0 DX12

Part number: 112950320G

Производител: Sapphire

Преглед
Во кошничка

Гаранција

720

денови

Sapphire AMD PULSE Radeon RX 5500 XT 8GB GDDR6 OC HDMI/3xDP Dual-X PCIe 4.0 DX12

Part number: 112950120G

Производител: Sapphire

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

MSI Ge Force GTX 1060 GAMING X+ 6G, GDDR5, DL-DVI-D, HDMI, DP*3, FAN, 192bit

Part number: GEFORCE GTX 1060 GAMING X+ 6G

Производител: MSI

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

EVGA GeForce™ GTX 1060 SC GAMING, 06G-P4-6163-KR, 6GB GDDR5, ACX 2.0 (Single Fan)

Part number: 06G-P4-6163-KR

Производител: EVGA

Преглед
Во кошничка

Гаранција

720

денови

Sapphire AMD NITRO+ Radeon™ RX 5500 XT SE 8GB GDDR6 OC 2xHDMI/2xDP ARGB Dual-X PCIe ...

Part number: 112950520G

Производител: Sapphire

Преглед
Во кошничка

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

продолжи
Наплата


Feedback