Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 258
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Бренд на графичка картичка
- Сите -
Тип на меморија
- Сите -
Модел на графичка картичка
- Сите -
RAM капацитет
- Сите -
Слот на графичка картичка
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

990

дена

GigaByte PCI-E 2.0 2GB, GeForce GT 730, 64bit, DDR...

Part number: GV-N730SL-2GL

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

990

дена

GigaByte PCI-E 2.0 2GB, GeForce GT 710, 64bit, DDR...

Part number: GV-N710SL-2GL

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

MSI GeForce GTX 1050 Ti GAMING X 4G, GDDR5, DL-DVI...

Part number: GEFORCE GTX 1050TI GAMING X 4G

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

VGA GIGABYTE GTX1080Ti Aorus 11GB GDDR5, HDMI, 3xD

Part number: GV-N108TAORUS-11GD

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

VGA GIGABYTE GTX1060 WINDFORCE 6GB DDR5, 2xDVI, DP

Part number: GV-N1060WF2OC-6GD

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

VGA EVGA GT710 2GB DDR3, VGA, DVI, HDMI

Part number: 02G-P3-2712-KR

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

MSI N730GT, 2GB DDR3, DL- DVI-D, HDMI, VGA

Part number: N730K-2GD3H/LP

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

990

дена

GigaByte PCI-E 3.0 2GB, GeForce GTX 1030 AORUS, OC...

Part number: GV-N1030D5-2GL

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

MSI GT 730 4GB DDR3, 128bit, VGA,DL DVI-I, HDMI, F...

Part number: N730-4GD3V2

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

VGA MSI GTX 750Ti 2GB GDDR5, VGA, DVI, HDMI

Part number: N750TI-2GD5TLP

Производител: MS Industrial

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

VGA EVGA GTX1050Ti GAMING 4GB GDDR5, DVI, HDMI, DP

Part number: 04G-P4-6251-KR

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

VGA MSI GTX1050Ti 4GB GDDR5, DVI, HDMI, DP

Part number: GP107-400

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

VGA PALIT GTX1060 Dual 3GB GDDR5, DVI, HDMI, 3xDP,

Part number: NE51060015F9D

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

VGA GAINWARD GTX1060 Phoenix 6GB GDDR5, DVI, HDMI,

Part number: 3729

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

VGA GAINWARD GTX1060 Phoenix GS 6GB GDDR5, DVI, HD

Part number: 3736

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

VGA MSI GTX1060 Armor OC V1 6GB GDDR5, DVI, HDMI,

Part number: V328-023R

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

VGA EVGA GTX1070 SC GAMING ACX 8GB GDDR5, DVI, HDM

Part number: 08G-P4-5173-KR

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

VGA EVGA GTX1030 2GB GDDR5, DVI, HDMI, 02G-P4-6333

Part number: 02G-P4-6333-KR

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

VGA XFX HD5450 1GB DDR3, 650/1066MHz, HDMI, DVI, V

Part number: HD-545X-ZCH2

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Sapphire HD6450 2GB DDR3

Производител: Sapphire

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

ASUS R7250-2GD5, Graphics Engine: AMD Radeon R7 25...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

ASUS PH-GTX1050-2G, Graphics Engine: NVIDIA GeForc...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

990

дена

GigaByte PCI-E 3.0, 2GB, GeForce GTX 1050, Non OC ...

Part number: GV-N1050-2GL

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

ASUS EX-GTX1050-O2G, Graphics Engine: NVIDIA GeFor...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

VGA EVGA GeForce GTX 1050 Gaming

Part number: 02G-P4-6150-KR

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка
VGA NVIDIA Quadro P600 Graphics card Quadro P600
Бесплатна достава

Цена

13.510  ден.

Гаранција

720

дена

VGA NVIDIA Quadro P600 Graphics card Quadro P600

Part number: VCQP600-PB

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка
VGA NVIDIA Quadro K1200 Mini DP 4 GB GDDR5
Бесплатна достава

Цена

23.720  ден.

Гаранција

720

дена

VGA NVIDIA Quadro K1200 Mini DP 4 GB GDDR5

Part number: VCQK1200DP-PB

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка
VGA NVIDIA Quadro P1000 Graphics card Quadro P1000
Бесплатна достава

Цена

24.950  ден.

Гаранција

720

дена

VGA NVIDIA Quadro P1000 Graphics card Quadro P1000

Part number: VCQP1000-PB

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка
VGA NVIDIA Quadro M2000 Graphics card Quadro M2000
Бесплатна достава

Цена

27.020  ден.

Гаранција

720

дена

VGA NVIDIA Quadro M2000 Graphics card Quadro M2000

Part number: 490-BDER

Производител: G.SKILL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

ASUS EX-GTX1070-O8G, Graphics Engine: NVIDIA GeFor...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback