Ценовник Последна промена: 26.06.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 315
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Бренд на графичка картичка
- Сите -
Тип на меморија
- Сите -
Модел на графичка картичка
- Сите -
RAM капацитет
- Сите -
Слот на графичка картичка
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -
MSI PCX GeForce GTX 1070 Ti ARMOR 8GB GDDR5 OC DVI/HDMI/3xDP VR Ready DX12
Подарок Пакет Гејминг

Цена

34.588  ден.

Гаранција

720

дена

MSI PCX GeForce GTX 1070 Ti ARMOR 8GB GDDR5 OC DVI/HDMI/3xDP VR Ready DX12

Part number: GTX1070TIARMOR8G

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка
MSI PCX GeForce GTX 1050 Ti GAMING X 4GB GDDR5 OC DVI/HDMI/DP DX12
Подарок Пакет Гејминг

Цена

12.833  ден.

Гаранција

720

дена

MSI PCX GeForce GTX 1050 Ti GAMING X 4GB GDDR5 OC DVI/HDMI/DP DX12

Part number: GTX1050TIGAMINGX4G

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка
MSI PCX GeForce GTX 1060 3GB GDDR5 OC DVI/HDMI/DP VR Ready DX12
Подарок Пакет Гејминг

Цена

16.427  ден.

Гаранција

720

дена

MSI PCX GeForce GTX 1060 3GB GDDR5 OC DVI/HDMI/DP VR Ready DX12

Part number: GTX10603GTOC

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

990

дена

GigaByte PCI-E, 2GB 64bit,GeForce GT 710,DDR5,Dual-link DVI-I,HDMI,Low Profile

Part number: GV-N710D5SL-2GL

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

990

дена

Gigabyte PCI-2.0, 2GB, GeForce GT730, GDDR5, 64bit, 5000 MHz, Dual-Link DVI-Ix1, HDMI*1

Part number: GV-N730D5-2GL

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

990

дена

GigaByte PCI-E 3.0 2GB,GeForce GTX 1030 , OC edition, 64bit, GDDR4, 2100Mhz, DVI-Dx1, HDMI...

Part number: GV-N1030D4-2GL

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

MSI Radeon RX 550 4GT LP OC,DL-DVI-D,HDMI,LP,DUAL FAN,4G G5

Part number: RX 550 4GT LP OC

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

MSI Radeon RX 560 AERO ITX 4G OC,DL-DVI-D,HDMI,DP,ATX,FAN,OC,4G D5

Part number: RX 560 AERO ITX 4G OC

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

MSI GeForce GTX 1060 ARMOR 6G OCV1, DL-DVI-D, HDMI*2,DP*2,ATX,2x Fan,256 bit

Part number: GEFORCE GTX 1060 ARMOR 6G OCV1

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

XFX Radeon RX 580 GTS Black Edition 1425MHz OC+, 8gb 256bit GDDR5, DX12 VR Ready, Double D...

Part number: RX-580P8DBD6

Производител: XFX

Прегледај
Во кошничка
MSI PCX GeForce GT 1030 AERO OC 2GB DDR4 DVI/HDMI DX12
Подарок Пакет Гејминг

Цена

5.133  ден.

Гаранција

720

дена

MSI PCX GeForce GT 1030 AERO OC 2GB DDR4 DVI/HDMI DX12

Part number: GT1030AEROITX2GD4OC

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка
MSI PCX GeForce GT710 2GB DDR3 LP HDMI/DVI/VGA Noise Free
Подарок Пакет Гејминг

Цена

2.910  ден.

Гаранција

720

дена

MSI PCX GeForce GT710 2GB DDR3 LP HDMI/DVI/VGA Noise Free

Part number: GT7102GD3HLP

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Gigabyte PCX GeForce GT710 Low Profile 2GB DDR5 HDMI/DVI

Part number: GVN710D5SL2GL

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Gigabyte PCX GeForce GT730 2GB DDR5 HDMI/DVI

Part number: GVN730D52GL

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка
MSI PCX GeForce GTX 1050 2GB GDDR5 OC DVI/HDMI/DP DX12
Подарок Пакет Гејминг

Цена

9.106  ден.

Гаранција

720

дена

MSI PCX GeForce GTX 1050 2GB GDDR5 OC DVI/HDMI/DP DX12

Part number: GTX10502GTOCV1

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка
MSI PCX GeForce GTX 1050 Ti 4GB GDDR5 OC DVI/HDMI/DP DX12
Подарок Пакет Гејминг

Цена

11.872  ден.

Гаранција

720

дена

MSI PCX GeForce GTX 1050 Ti 4GB GDDR5 OC DVI/HDMI/DP DX12

Part number: GTX1050TI4GTOC

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка
MSI PCX GeForce GTX 1070 Ti GAMING 8GB GDDR5 OC DVI/HDMI/3xDP VR Ready DX12
Подарок Пакет Гејминг

Цена

35.635  ден.

Гаранција

720

дена

MSI PCX GeForce GTX 1070 Ti GAMING 8GB GDDR5 OC DVI/HDMI/3xDP VR Ready DX12

Part number: GTX1070TIGAMING8G

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка
MSI PCX Radeon RX 580 ARMOR 8GB GDDR5 OC DVI/2xHDMI/2xDP VR Ready DX12
Подарок Пакет Гејминг

Цена

24.441  ден.

Гаранција

360

дена

MSI PCX Radeon RX 580 ARMOR 8GB GDDR5 OC DVI/2xHDMI/2xDP VR Ready DX12

Part number: RX580ARMOR8GOC

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка
MSI PCX Radeon RX 570 ARMOR 8GB GDDR5 OC DVI/HDMI/3xDP VR Ready DX12
Подарок Пакет Гејминг

Цена

23.065  ден.

Гаранција

360

дена

MSI PCX Radeon RX 570 ARMOR 8GB GDDR5 OC DVI/HDMI/3xDP VR Ready DX12

Part number: RX570ARMOR8GOC

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка
MSI PCX GeForce GTX 1080 Gaming X 8GB GDDR5X DVI/HDMI/3xDP VR Ready DX12 RGB
Подарок Пакет Гејминг

Цена

38.924  ден.

Гаранција

720

дена

MSI PCX GeForce GTX 1080 Gaming X 8GB GDDR5X DVI/HDMI/3xDP VR Ready DX12 RGB

Part number: GTX1080GAMINGX8G

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Gigabyte PCX GeForce GTX 1070 G1 Gaming 8GB GDDR5 DVI/HDMI/3xDP VR Ready DX12 RGB WINDFORC...

Part number: GVN1070G1GAMING8GD

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка
MSI PCX GeForce GTX 1050 GAMING X 2GB GDDR5 DVI/HDMI/DP DX12
Подарок Пакет Гејминг

Цена

10.137  ден.

Гаранција

720

дена

MSI PCX GeForce GTX 1050 GAMING X 2GB GDDR5 DVI/HDMI/DP DX12

Part number: GTX1050GAMINGX2G

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Gigabyte PCX GeForce GTX 1060 WINDFORCE OC 3GB GDDR5 2XDVI/HDMI/DP VR Ready DX12 WINDFORCE...

Part number: GVN1060WF2OC3GD

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка
MSI PCX GeForce GTX 1060 AERO 6GB GDDR5 ITX OC DVI/2xHDMI/2xDP VR Ready DX12
Подарок Пакет Гејминг

Цена

20.813  ден.

Гаранција

720

дена

MSI PCX GeForce GTX 1060 AERO 6GB GDDR5 ITX OC DVI/2xHDMI/2xDP VR Ready DX12

Part number: GTX1060AEROITX6GOC

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка
MSI GeForce GTX 1050 Ti GAMING X 4G, GDDR5, DL-DVI-D, HDMI, DP, 128bit., Fan
Бесплатна достава

Цена

11.849  ден.

Гаранција

690

дена

MSI GeForce GTX 1050 Ti GAMING X 4G, GDDR5, DL-DVI-D, HDMI, DP, 128bit., Fan

Part number: GEFORCE GTX 1050TI GAMING X 4G

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

990

дена

GigaByte PCI-E, 6GB 192bit, GeForce GTX 1060, GDDR5, Dual-link DVI-D,HDMI-2.0b, WindForce ...

Part number: GV-N1060WF2OC-6GD

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

ASUS PH-GTX1050TI-4G, Graphics Engine: NVIDIA GeForce GTX 1050 TI, Bus Standard: PCI Expre...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка
MSI GeForce GT 1030 2G LP OC, GDDR5, HDMI, DP, 64bit., Fan
Бесплатна достава Гејминг

Цена

4.701  ден.

Гаранција

690

дена

MSI GeForce GT 1030 2G LP OC, GDDR5, HDMI, DP, 64bit., Fan

Part number: GEFORCE GT 1030 2G LP OC

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

MSI GT 710, 2GB DDR3, DL- DVI-D, HDMI, VGA

Part number: GT 710 2GD3H LP

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

MSI GeForce GT 1030 2GH LP OC, DP,HDMI, DDR5, Single

Part number: GEFORCE GT 1030 2GH LP OC

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

MSI GeForce GTX 1060 GAMING 6G, DL-DVI-D, HDMI,DP*3,TF VI FAN

Part number: GEFORCE GTX 1060 GAMING 6G

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

MSI Radeon RX 580 ARMOR 8G OC, HDMI*2, DP*2, DL-DVI-D, 256bit.

Part number: RADEON RX 580 ARMOR 8G OC

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

990

дена

GigaByte PCI-E 3.0 2GB, GeForce GTX 1030 , OC edition, 64bit, GDDR5, 6008Mhz, DVI-Dx1, HDM...

Part number: GV-N1030D5-2GL

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

990

дена

GigaByte PCI-E, 8GB, GeForce GTX 1070, GDDR5, Dual-link DVI-D, HDMI-2.0b, Display Port, WI...

Part number: GV-N1070WF2OC-8GD

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

MSI Radeon R5 230 2GD3H LP, DVI-D, VGA, HDMI, DDR3, 64bit

Part number: R5 230 2GD3H LP

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

990

дена

GigaByte PCI-E 3.0 2GB, GeForce GTX 1050, OC, 2GB, 128bit, WINDFORCE X2 Fan, 7008MHz, GDDR...

Part number: GV-N1050WF2OC-2GD

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

ASUS STRIX-GTX1050-02G-GAMING, Graphics Engine: NVIDIA GeForce GTX 1050, Bus Standard: PCI...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

EVGA GeForce GTX 1060 SC GAMING, 06G-P4-6163-KR, 6GB GDDR5, ACX 2.0 (Single Fan)

Part number: 06G-P4-6163-KR

Производител: EVGA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Palit GeForce® GTX 1060 Dual 6GB GDDR5

Part number: NE51060015J9D

Производител: Palit

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

990

дена

Gigabyte PCI-E 3.0x16, 8GB, GeForce GTX1070 Mini ITX , GDDR5, 256 bit, 8008 MHz,1 fan, Dua...

Part number: GV-N1070IXOC-8GD

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

MSI GeForce GTX 1070 Ti GAMING 8G ,DL-DVI-D, HDMI, DP*3, ATX, TF VI FAN, 8G G5

Part number: GEFORCE GTX 1070 TI GAMING 8G

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback