Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 32
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Интерфејс
- Сите -
Формат на диск
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

1830

дена

Ucom 5,25" HDD box combo

Производител: Ucom

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

11.03.1290-40 HDD external/internal converter set

Производител: Roline

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

16.01.4248-10 Ext.CD/DVD/HDD-Box,Aluminium,5,25",USB2.0

Производител: Roline

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

CADDY SSD/HDD FOR ODD SLOT 9,5mm

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

CADDY SSD/HDD FOR ODD SLOT 9,5mm Ext Cage

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

CADDY SSD/HDD FOR ODD SLOT 12,7mm

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

CADDY SSD/HDD FOR ODD SLOT 12,7mm Ext Cage

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

NZXT HUE+ ADVANCED PC LIGHTING with CAM digital controls, 2.5" Drive Bay, CAM Softwa...

Part number: AC-HUEPS-W1

Производител: NZXT

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

NETGEAR E-NET Storage Central Turbo SAN for 2 3.5" SATA Drive

Part number: SC101TIS

Производител: NETGEAR

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

SSD/HDD Caddy for notebook ODD slot 9.5mm

Part number: CADDY9.5MM

Производител: LDK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

SSD/HDD Caddy for notebook ODD slot + External rack for Notebook ODD 9.5mm Black

Part number: EXTERNALRACK9.5MM

Производител: LDK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

SSD/HDD Caddy for notebook ODD slot 12.7mm

Part number: CADDY12.7MM

Производител: LDK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

SSD/HDD Caddy for notebook ODD slot + External rack for Notebook ODD 12.7mm Black

Part number: EXTERNALRACK12.7MM

Производител: LDK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

External Rack 3.5" USB 2.0 Verbatim Black

Part number: VERBATIMEXTERNAL35

Производител: VERBATIM

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1

дена

CASE LOGIC PORTABLE HARD DRIVE CASE (13.5 x 3 x 8.5)CM - BLACK Compact case to store or tr...

Part number: QHDC101K

Производител: Case Logic

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

External Rack 2.5" USB 3.0 for SATA U3S-3 Brushed Aluminium

Part number: EE2U3S3

Производител: GEMBIRD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1

дена

CASE LOGIC 2.5" PORTABLE HARD DRIVE CASE BLACK (9 x 1.5 x 13.5 cm ) CM Compatible wit...

Part number: EHDC101K

Производител: Case Logic

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1

дена

CASE LOGIC 2.5" PORTABLE HARD DRIVE CASE BLUE (9 x 1.5 x 13.5 cm ) CM Compatible with...

Part number: EHDC101B

Производител: Case Logic

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

External Rack 2.5" USB3.0 Apacer Super Speed Black

Part number: APACER25EXTBOX

Производител: APACER

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1

дена

CASE LOGIC PORTABLE HARD DRIVE CASE (15 x 3.5 x 10 )CM - BLACK Molded EVA exterior protect...

Part number: HDC11K

Производител: Case Logic

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

External Rack 2.5" USB 3.1 Type-C for SATA U3S-2

Part number: EE2U31S2

Производител: GEMBIRD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

Spire SP176SEO-BK-EU, Slider Pro eSATA, 3.5" External eSATA enclosure, color black, U...

Производител: Spire

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

External Rack 3.5" USB 3.0 Natec Rhino Black

Part number: NKZ0448

Производител: Natec

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1

дена

CASE LOGIC PORTABLE 3.5" HARD DRIVE CASE (25X16,5X10) CM - BLACK

Part number: HDC-3

Производител: Case Logic

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Rack Cabinet 19" 9U Metal 600x450 Lanberg Wall-Mounted Demounted

Part number: WF01640910B

Производител: Natec

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

16.99.4288-5 VALUE External Type 3.5 SATA 3.0 Gbit/s HDD Enclosure, with USB 3.0

Производител: Roline

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

Spire SP166SU3-BK-EU, GigaPod VIII SATA USB3,0 3.5" External enclosure SATA to USB 3....

Производител: Spire

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback