Ценовник Последна промена: 22.02.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 26
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Интерфејс
- Сите -
Формат на диск
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

1830

дена

16.01.4248-10 Ext.CD/DVD/HDD-Box,Aluminium,5,25",USB2.0

Производител: Roline

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

11.03.1290-40 HDD external/internal converter set

Производител: Roline

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

Ucom 5,25" HDD box combo

Производител: Ucom

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

External Rack 3.5" USB 3.0 Natec Rhino Black

Part number: NKZ0448

Производител: Natec

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

16.01.4122-5 ROLINE 2.5 + 3.5 SATA HDD Docking Station, USB3.0, HD Copy-Function

Производител: Roline

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

Spire SP166SU3-BK-EU, GigaPod VIII SATA USB3,0 3.5" External enclosure SATA to USB 3....

Производител: Spire

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

16.01.4121-5 ROLINE 2.5 + 3.5 SATA HDD Docking Station, USB3.0

Производител: Roline

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

16.99.4288-5 VALUE External Type 3.5 SATA 3.0 Gbit/s HDD Enclosure, with USB 3.0

Производител: Roline

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

CADDY SSD/HDD FOR ODD SLOT 9,5mm

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

CADDY SSD/HDD FOR ODD SLOT 9,5mm Ext Cage

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

CADDY SSD/HDD FOR ODD SLOT 12,7mm

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

CADDY SSD/HDD FOR ODD SLOT 12,7mm Ext Cage

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

NZXT HUE+ ADVANCED PC LIGHTING with CAM digital controls, 2.5" Drive Bay, CAM Softwa...

Part number: AC-HUEPS-W1

Производител: NZXT

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

NETGEAR E-NET Storage Central Turbo SAN for 2 3.5" SATA Drive

Part number: SC101TIS

Производител: NETGEAR

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

SSD/HDD Caddy for notebook ODD slot 9.5mm

Part number: CADDY9.5MM

Производител: LDK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

SSD/HDD Caddy for notebook ODD slot + External rack for Notebook ODD 9.5mm Black

Part number: EXTERNALRACK9.5MM

Производител: LDK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

SSD/HDD Caddy for notebook ODD slot 12.7mm

Part number: CADDY12.7MM

Производител: LDK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

SSD/HDD Caddy for notebook ODD slot + External rack for Notebook ODD 12.7mm Black

Part number: EXTERNALRACK12.7MM

Производител: LDK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

External Rack 3.5" USB 2.0 Verbatim Black

Part number: VERBATIMEXTERNAL35

Производител: VERBATIM

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1830

дена

Spire SP176SEO-BK-EU, Slider Pro eSATA, 3.5" External eSATA enclosure, color black, U...

Производител: Spire

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Rack Cabinet 19" 9U Metal 600x450 Lanberg Wall-Mounted Demounted

Part number: WF01640910B

Производител: Natec

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback