Ценовник Последна промена: 22.02.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 200
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Интерфејс
- Сите -
Капацитет на диск
- Сите -
Брзина на хард диск
- Сите -
Кеш
- Сите -
Формат на диск
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

720

дена

HDD Seagate Barracuda 2TB 64MB 3.5" SATA Internal

Part number: ST2000DL003

Производител: Seagate

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

WESTERN DIGITAL HDD WESTERN DIGITAL 2TB 64MB SATAIII Caviar Black 7200rpm

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

HDD 2TB Toshiba P300 7200rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, HDWD120UZSVA

Производител: Toshiba

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

[OUTLET] HDD 3.5" 500GB Hitachi SATA2 7200rpm HDS725050KLA360

Part number: OTHDS725050KLA360

Производител: Hitachi

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HDD 3.5" 500GB Seagate Barracuda ST3500413AS

Part number: ST3500413AS

Производител: Seagate

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

HDD 2.5" 500GB WesternDigital 5400rpm, 16MB Cache, SATA 6.0Gb/s, WD Blue, 7mm height,...

Производител: Toshiba

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

HDD 2.5" 1TB Western Digital Blue, 5400 RPM Class, SATA 6 Gb/s, 128 MB Cache, 2.5inch...

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

HDD 2TB Seagate BarraCuda SATA 6Gb/s, 7200rpm, 256MB Cache, 3.5-Inch Internal Hard Drive,...

Производител: Seagate

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

HDD 2.5" 1TB Seagate BarraCuda Pro SATA3 7200rpm 128MB 7mm

Part number: ST1000LM049

Производител: Seagate

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

HDD 3TB WesternDigital 64MB BLUE 5400RPM, SATA-3, 6.0Gb/s, WD30EZRZ OEM

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

HDD 2.5" 2TB Western Digital Blue, 5400 RPM Class, SATA 6 Gb/s, 128 MB Cache, 2.5inch...

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

HDD 4TB WesternDigital 64MB BLUE 5400RPM, SATA-3, 6.0Gb/s, WD40EZRZ OEM

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HDD 3.5" 10TB Seagate IronWolf NAS SATA3 7200RPM 256MB

Part number: ST10000VN0004

Производител: Seagate

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HDD 3.5" 10TB Western Digital SATA3 7200rpm 256MB WD101PURZ Purple Surveillance

Part number: WD101PURZ

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

HDD 6TB WesternDigital, 5400 rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, Purple Surveillance, WD60PUR...

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

TOSHIBA 2TB, SATA 6.0Gb/s, 7200 RPM, 64MB Cache

Part number: DT01ACA200

Производител: Toshiba

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

HDD 3TB WesternDigital, I.P. rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, Purple Surveillance, WD30PUR...

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

HDD 2.5" 500GB HITACHI, 5400rpm 8MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, 7mm tickness, HGST Travels...

Производител: Hitachi

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HDD 3.5" 6TB Western Digital SATA3 64MB WD60PURZ Purple Surveillance

Part number: WD60PURZ

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HDD 3.5" 4TB Western Digital Blue SATA3 64MB

Part number: WD40EZRZ

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

HDD 2TB Toshiba, 7200rpm, 32MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, DT01ACA200

Производител: Seagate

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

HDD 2.5" 1TB Toshiba SATA3/5400RPM

Part number: MQ04ABF100

Производител: Toshiba

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

HDD 1TB Toshiba P300 7200rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, HDWD110UZSVA

Производител: Toshiba

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback