Ценовник Последна промена: 08.10.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

15.1.2018

Супер сте само продолжете така!

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 224
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Интерфејс
- Сите -
Капацитет на диск
- Сите -
Брзина на хард диск
- Сите -
Кеш
- Сите -
Формат на диск
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

720

дена

HDD Seagate Barracuda 2TB 64MB 3.5" SATA Internal

Part number: ST2000DL003

Производител: Seagate

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

WESTERN DIGITAL HDD WESTERN DIGITAL 2TB 64MB SATAIII Caviar Black 7200rpm

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

[OUTLET] HDD 3.5" 1TB Hitachi SATA-2 32MB HUA722010CLA330

Part number: OTHUA722010CLA330

Производител: Hitachi

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HDD 3.5" 2TB Seagate Barracuda SATA3 7200RPM 256MB

Part number: ST2000DM008

Производител: Seagate

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

[OUTLET] HDD 3.5" 3TB Western Digital SATA3 64MB WD30FYYZ

Part number: OTWD3000FYYZ

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

HDD 6TB Toshiba NAS, SATA-3, 6.0Gb/s, 7200 rpm, 128MB Cache, HDWN16QUZSVA

Производител: Toshiba

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HDD 3.5" 6TB Western Digital Red NAS SATA3 256MB WD60EFAX

Part number: WD60EFAX

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

HDD 8TB WesternDigital Purple Sata-3, 7200, 256MB Cache, Surveillance , WD82PURZ

Производител: Toshiba

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HDD 3.5" 10TB Seagate IronWolf NAS SATA3 7200RPM 256MB

Part number: ST10000VN0004

Производител: Seagate

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

[OUTLET] HDD 3.5" 500GB Hitachi SATA2 7200rpm HDS725050KLA360

Part number: OTHDS725050KLA360

Производител: Hitachi

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HDD 3.5" 4TB Western Digital Red NAS SATA3 64MB WD40EFRX

Part number: WD40EFRX

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HDD 3.5" 4TB Seagate Barracuda SATA3 256MB

Part number: ST4000DM004

Производител: Seagate

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HDD 3.5" 4TB Western Digital Blue SATA3 64MB

Part number: WD40EZRZ

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HDD 3,5" 1TB WD BLUE 7200RPM 64MB SATAIII WD10EZEX

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

TOSHIBA 500GB, SATA 6.0Gb/s, 7200 RPM, 32MB cache

Part number: DT01ACA050

Производител: Toshiba

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

600

дена

Toshiba HDD 500GB, SATA 6Gb/s, 7200rpm, 32MB

Part number: DT01ACA050

Производител: Toshiba

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

990

дена

A-Data HDD External HV620, 500GB 2.5", USB3.0, White

Part number: AHV620-500GU3-CWH

Производител: A DATA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

990

дена

A-Data HDD External HV620 Slim, 1TB 2.5", USB3.0, Blue

Part number: AHV620S-1TU3-CBL

Производител: A DATA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

990

дена

WD HDD 1TB 3.5", IntelliPower, SATA 6GB/s, 64MB, RED

Part number: WD10EFRX

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HDD 3,5" 500GB TOSHIBA 32MB SATAIII DT01ACA050

Производител: Toshiba

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

HDD 3,5" 4TB WD RED NAS 5400RPM 64MB 24x7 SATAIII WD40EFRX

Part number: WD40EFRX

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

990

дена

WD HDD 2TB 3.5", 7200 rpm, SATA 6Gb/s, 64 MB Cache, Black Series

Part number: WD2003FZEX

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

HDD 3,5" 6TB WD PURPLE 5400RPM 64MB 24x7 SATAIII WD60PURZ

Part number: WD60PURZ

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HDD 3,5" 1TB TOSHIBA 7200RPM 32MB SATAIII DT01ACA100

Part number: DT01ACA100

Производител: Toshiba

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

HDD 3,5" 4TB WD PURPLE 5400RPM 64MB 24x7 SATAIII WD40PURZ

Part number: WD40PURZ

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

TOSHIBA 1TB P300 SATA 6Gb/s 7200rpm 64MB

Part number: HDWD110UZSVA

Производител: Toshiba

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HDD 3,5" 1TB TOSHIBA P300 7200RPM 64MB SATAIII HDWD110UZSVA

Производител: Toshiba

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

600

дена

Toshiba HDD 2TB, SATA 6Gb/s, 7200rpm, 64MB

Part number: HDWD120UZSVA

Производител: Toshiba

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

600

дена

Toshiba HDD 1TB, SATA 6Gb/s, 7200rpm, 64MB

Part number: HDWD110UZSVA

Производител: Toshiba

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HDD 2,5" 1TB WD BLUE 5400RPM 128MB SATAIII WD10SPZX 7.0mm

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

WESTERN DIGITAL 500GB WD, Blue SATA 6Gb/s 5400rpm 16MB

Part number: WD5000LPCX

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

HDD 3,5" 500GB WD AV-GP 7200RPM 32MB SATAII WD5000AVDS

Part number: WD5000AVDS

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HDD 2,5" 500GB TOSHIBA 5400RPM 8MB SATAIII MQ01ABF050

Производител: Toshiba

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HDD 2.5" 500GB 8MB SATAIII HITACHI HTS545050A7E680

Производител: Hitachi

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HDD 3,5" 500GB WD BLUE 7200RPM 32MB WD5000AZLX

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HDD 2,5" 500GB TOSHIBA 7200RPM 16MB MQ01ACF050

Part number: MQ01ACF050

Производител: Toshiba

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

990

дена

Hitachi HDD Mobile HGST Travelstar Z5K1, 2.5'' 1TB 128MB 5400(RPM)SATA for noteb...

Part number: HTS541010B7E610

Производител: Hitachi

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

990

дена

WD HDD Internal Blue 3.5", 1TB , 5400rpm , 64MB , 6Gb/s , for Desktop

Part number: WD10EZRZ

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

EXTERNAL HDD 2,5" 500GB USB 3.0 TOSHIBA CANVIO BASICS BLACK HDTB405EK3AA

Производител: Toshiba

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HDD 2,5" 1TB SEAGATE 5400RPM 128MB SATAIII ST1000LM035

Part number: ST1000LM035

Производител: Seagate

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

HDD 2,5" 1TB 128MB SATAIII TOSHIBA 5400RPM MQ04ABF100 7,0mm

Производител: Toshiba

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Verbatim External HDD 2.5" 1TB USB 3.0 Store n Go Super Speed, Black

Part number: 53023

Производител: VERBATIM

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback