Ценовник Последна промена: 22.02.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 251
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Интерфејс
- Сите -
HDD Storage Capacity
- Сите -
Брзина на хард диск
- Сите -
Кеш
- Сите -
Формат на диск
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

720

дена

HDD Seagate Barracuda 2TB 64MB 3.5" SATA Internal

Part number: ST2000DL003

Производител: Seagate

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

30

дена

WESTERN DIGITAL HDD WESTERN DIGITAL 2TB 64MB SATAIII Caviar Black 7200rpm

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

HDD 2TB Toshiba P300 7200rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, HDWD120UZSVA

Производител: Toshiba

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

HDD 2TB Seagate BarraCuda SATA 6Gb/s, 7200rpm, 256MB Cache, 3.5-Inch Internal Hard Drive,...

Производител: Seagate

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

HDD 2.5" 500GB TOSHIBA 2.5 CANVIO BASICS BLACK, HDTB405EK3AA

Производител: Toshiba

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

HDD 2.5" 1TB TOSHIBA 2.5 CANVIO BASICS BLACK, HDTB410EK3AA

Производител: Toshiba

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

990

дена

Hitachi HDD Mobile HGST Travelstar Z5K1, 2.5'' 1TB 128MB 5400(RPM)SATA for noteb...

Part number: HTS541010B7E610

Производител: Hitachi

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

[OUTLET] HDD 3.5" 500GB Hitachi SATA2 7200rpm HDS725050KLA360

Part number: OTHDS725050KLA360

Производител: Hitachi

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HDD 3.5" 500GB Seagate Barracuda ST3500413AS

Part number: ST3500413AS

Производител: Seagate

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

HDD 10TB Seagate IronWolf SATA 6Gb/s 7200 256MB RV, ST10000VN0004

Производител: Seagate

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

HDD 8TB Seagate Barracuda Pro 6Gb/s 7200rpm 256MB, ST8000DM0004

Производител: Seagate

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

HDD 6TB WesternDigital, I.P. rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, NAS Red, WD60EFRX

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

HDD 6TB WesternDigital, 5400 rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, Purple Surveillance, WD60PUR...

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

HDD 6TB Seagate Skyhawk SATA 6Gb/s 5900rpm 256MB RV, ST6000VX0023

Производител: Seagate

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

HDD 8TB Seagate NAS IronWolf SATA 6Gb/s 7200rpm 256MB, ST8000VN0022

Производител: Seagate

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

HDD 3TB WesternDigital, I.P. rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, Purple Surveillance, WD30PUR...

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

HDD 6TB Seagate Barracuda SATA 6Gb/s 5400rpm 256MB, ST6000DM003

Производител: Seagate

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

HDD 3TB WesternDigital, I.P. rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, Purple Surveillance, WD30PUR...

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

HDD 2.5" 500GB HITACHI, 5400rpm 8MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, 7mm tickness, HGST Travels...

Производител: Hitachi

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

HDD 2TB WesternDigital, 7200rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, Caviar Black, WD2003FZEX

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

Western Digital WD Red™ 40EFRX, 4000 GB, SATA3, 64 MB, 3,5", Intellipower rpm

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

HDD 2TB WesternDigital IntelliPower rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s Caviar Green, WD20EZRX

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback