Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 225
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Интерфејс
- Сите -
Капацитет на диск
- Сите -
Брзина на хард диск
- Сите -
Кеш
- Сите -
Формат на диск
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

720

дена

HDD Seagate Barracuda 2TB 64MB 3.5" SATA Internal

Part number: ST2000DL003

Производител: Seagate

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

WESTERN DIGITAL HDD WESTERN DIGITAL 2TB 64MB SATAIII Caviar Black 7200rpm

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HDD 3.5" 8TB Western Digital SATA3 256MB WD81PURZ Purple Surveillance

Part number: WD81PURZ

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HDD 3,5" 1TB WD BLUE 7200RPM 64MB SATAIII WD10EZEX

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

TOSHIBA 500GB, SATA 6.0Gb/s, 7200 RPM, 32MB cache

Part number: DT01ACA050

Производител: Toshiba

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

600

дена

Toshiba HDD 500GB, SATA 6Gb/s, 7200rpm, 32MB

Part number: DT01ACA050

Производител: Toshiba

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

TOSHIBA 2TB, SATA 6.0Gb/s, 7200 RPM, 64MB Cache

Part number: DT01ACA200

Производител: Toshiba

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

990

дена

A-Data HDD External HV620, 500GB 2.5", USB3.0, White

Part number: AHV620-500GU3-CWH

Производител: A DATA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

990

дена

WD HDD 2TB 3.5" SATA, 64MB, 6Gb/s

Part number: WD20EZRZ

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

990

дена

A-Data HDD External HV620 Slim, 1TB 2.5", USB3.0, Blue

Part number: AHV620S-1TU3-CBL

Производител: A DATA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

990

дена

WD HDD 1TB 3.5", IntelliPower, SATA 6GB/s, 64MB, RED

Part number: WD10EFRX

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HDD 3,5" 500GB TOSHIBA 32MB SATAIII DT01ACA050

Производител: Toshiba

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

SEAGATE 1TB 7200

Part number: ST1000LM014

Производител: Seagate

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

HDD 3,5" 4TB WD RED NAS 5400RPM 64MB 24x7 SATAIII WD40EFRX

Part number: WD40EFRX

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HITACHI 1TB SATA 6Gb/s 5400rpm 128MB 7mm

Part number: HTS541010B7E610

Производител: Hitachi

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

990

дена

WD HDD 2TB 3.5", 7200 rpm, SATA 6Gb/s, 64 MB Cache, Black Series

Part number: WD2003FZEX

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

HDD 3,5" 6TB WD PURPLE 5400RPM 64MB 24x7 SATAIII WD60PURZ

Part number: WD60PURZ

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HDD 3,5" 1TB TOSHIBA 7200RPM 32MB SATAIII DT01ACA100

Part number: DT01ACA100

Производител: Toshiba

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

HDD 3,5" 4TB WD PURPLE 5400RPM 64MB 24x7 SATAIII WD40PURZ

Part number: WD40PURZ

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

600

дена

Toshiba HDD P300 3TB, 3.5", SATA 6Gb/s, 7200rpm, 64MB, Red

Part number: HDWD130UZSVA

Производител: Toshiba

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

TOSHIBA 1TB P300 SATA 6Gb/s 7200rpm 64MB

Part number: HDWD110UZSVA

Производител: Toshiba

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HDD 3,5" 1TB TOSHIBA P300 7200RPM 64MB SATAIII HDWD110UZSVA

Производител: Toshiba

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

600

дена

Toshiba HDD 2TB, SATA 6Gb/s, 7200rpm, 64MB

Part number: HDWD120UZSVA

Производител: Toshiba

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

600

дена

Toshiba HDD 1TB, SATA 6Gb/s, 7200rpm, 64MB

Part number: HDWD110UZSVA

Производител: Toshiba

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HDD 2,5" 1TB WD BLUE 5400RPM 128MB SATAIII WD10SPZX 7.0mm

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

HDD 3,5" 500GB WD AV-GP 7200RPM 32MB SATAII WD5000AVDS

Part number: WD5000AVDS

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HDD 2.5" 500GB 8MB SATAIII HITACHI HTS545050A7E680

Производител: Hitachi

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HDD 3,5" 500GB WD BLUE 7200RPM 32MB WD5000AZLX

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

990

дена

Hitachi HDD Mobile HGST Travelstar Z5K1, 2.5'' 1TB 128MB 5400(RPM)SATA for noteb...

Part number: HTS541010B7E610

Производител: Hitachi

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HDD 2,5" 1TB SEAGATE 5400RPM 128MB SATAIII ST1000LM035/LEN

Производител: Seagate

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

HDD 2,5" 1TB 128MB SATAIII TOSHIBA 5400RPM MQ04ABF100

Производител: Toshiba

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HDD 2,5" 500GB WD BLACK 7200 RPM SATA 6 Gb/s 32MB WD5000LPLX

Part number: WD5000LPLX

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HDD 3,5" 2TB TOSHIBA P300 RED 7200RPM 64MB SATAIII HDWD120UZSVA

Производител: Toshiba

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

TOSHIBA 2TB P300 SATA 6Gb/s 7200rpm 64MB

Part number: HDWD120UZSVA

Производител: Toshiba

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

HDD 3,5" 1TB WD RED NAS 5400RPM 64MB 24x7 SATAIII WD10EFRX

Part number: WD10EFRX

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

HDD 3,5" 2TB WD PURPLE 5400RPM 64MB 24x7 SATAIII WD20PURZ

Part number: WD20PURZ

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback