Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 221
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
LED Type
- Сите -
Цена
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

700

дена

End Safe Cap For Neon Flex SKU : 3334

Part number: 3334

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

Pin For Neon Flex SKU : 3333

Part number: 3333

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

Aluminum Profile For Neon Flex SKU : 2527

Part number: 2527

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

Connector - LED Strip 3528 SKU : 3503

Part number: 3503

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

Connector - LED Strip 5050 SKU : 3504

Part number: 3504

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

Connector - LED Strip 5050 RGB SKU : 3505

Part number: 3505

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

Connector - LED Strip DC Female SKU : 3512

Part number: 3512

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

Flexible Connector - LED Strip 3528 SKU : 3500

Part number: 3500

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

Flexible Connector - LED Strip 5050 SKU : 3501

Part number: 3501

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

Flexible Connector - LED Strip 5050 RGB SKU : 3502

Part number: 3502

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

Flexible Connector - LED Strip 3528 DC Female SKU : 3507

Part number: 3507

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

Flexible Connector - LED Strip 5050 DC Female SKU : 3508

Part number: 3508

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

Flexible Connector For RGB LED Strip With Pin SKU : 3506

Part number: 3506

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

6W External Surface Kit SKU : 9886

Part number: 9886

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

Joints For Tube - NEW SKU : 8072

Part number: 8072

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

GU10 Housing Round Movable White SKU : 3469

Part number: 3469

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

GU10 Housing Square Movable White SKU : 3472

Part number: 3472

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

B22-E27 Convertor SKU : 3419

Part number: 3419

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

B22-E14 Convertor SKU : 3420

Part number: 3420

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

12W External Surface Kit SKU : 9887

Part number: 9887

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

Connector - LED Strip 3528 Cross Type SKU : 3509

Part number: 3509

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

Connector - LED Strip 5050 Cross Type SKU : 3510

Part number: 3510

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

Connector - LED Strip 5050 L Type SKU : 3511

Part number: 3511

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

Zhaga White Color Cover Round SKU : 1179

Part number: 1179

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

Zhaga SN Color Cover Round SKU : 1180

Part number: 1180

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

Zhaga White Color Cover Round Small SKU : 1181

Part number: 1181

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

Zhaga White Color Cover Square SKU : 1182

Part number: 1182

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

GU10 Housing Round Movable Satin Nickel SKU : 3470

Part number: 3470

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

GU10 Housing Round Chrome SKU : 3471

Part number: 3471

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

GU10 Housing Square Movable Satin Nickel SKU : 3473

Part number: 3473

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

GU10 Housing Square Chrome SKU : 3474

Part number: 3474

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

12V 3pcs Diods SMD5630 IP65 6000K IP65 110lm 120° LED Module 2,3W SKU : 5025

Part number: 5025

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

12V 3pcs Diods SMD5630 IP65 4500K IP65 110lm 120° LED Module 2,3W SKU : 5030

Part number: 5030

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

12V 3pcs Diods SMD5630 IP65 3000K IP65 110lm 120° LED Module 2,3W SKU : 5026

Part number: 5026

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

12V 3pcs Diods SMD5630 IP65 Red IP65 110lm 120° LED Module 2,3W SKU : 5027

Part number: 5027

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

12V 3pcs Diods SMD5050 IP65 RGB IP65 110lm 120° LED Module 2,3W SKU : 5028

Part number: 5028

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

E40-E27 Holder SKU : 9107

Part number: 9107

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

18W External Surface Kit SKU : 9888

Part number: 9888

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

1 Meter Plastic Profile With Screws For Neon Flex SKU : 3335

Part number: 3335

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Strip SMD3014 - 60 LEDs White Non-waterproof SKU : 2400

Part number: 2400

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

2I Track Light Accesory Black SKU : 3514

Part number: 3514

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

2I Track Light Accesory White SKU : 3519

Part number: 3519

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

24W External Surface Kit SKU : 9889

Part number: 9889

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

GU10 Housing Square SKU : 3467

Part number: 3467

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

GU10 Housing Round SKU : 3468

Part number: 3468

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

Power Cord For Neon Flex SKU : 3331

Part number: 3331

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

Mini Amplifier for LED Strip RGB 5050 3*4A 144W 12V SKU : 3018

Part number: 3018

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

Hanging Wire For Tube - NEW SKU : 8071

Part number: 8071

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback