Ценовник Последна промена: 09.10.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 823
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Моќност
- Сите -
Тип на производ
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

360

дена

VT-20120 LED Power Supply - 120W 12V 10A Metal, SKU: 3054 V-TAC

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

VT-21080 LED Power Supply - 80W 24V IP45, SKU: 3075 V-TAC

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

VT-20150 LED Power Supply - 150W 12V 12,5A Metal, SKU: 3055 V-TAC

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

VT-20250 LED Power Supply - 250W 12V 20A Metal, SKU: 3056 V-TAC

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

VT-8017 12W LED Плафонерка со сензор, Ладно Бела 6000K, SKU: 5059 V-TAC

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка
Прегледај
Во кошничка
Прегледај
Во кошничка
Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

TP-Link LB100, Smart Wi-Fi A19 LED Bulb, 220-240V/50Hz, 2700K Dimmable White, No Hub Requi...

Производител: TP-LINK

Прегледај
Во кошничка
Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

TP-Link LB110, Smart Wi-Fi A19 LED Bulb, 220-240V/50Hz, 2700K Dimmable White, No Hub Requi...

Производител: TP-LINK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

VT-2645 40W=100W LED COB Downlight, Ладно Бела 6000K, SKU: 1165 V-TAC

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Bulb - 4W E27 G45 Filament Warm White Dimmable 300° 400 lm - NEW SKU : 4395

Part number: 4395

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Bulb - 4W E14 P45 Filament Warm White 300° 210 lm Dimmable - NEW SKU : 4394

Part number: 4394

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Bulb - 7W E27 A60 Thermoplastic 4500K 200° 470 lm SKU : 4377

Part number: 4377

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Bulb - 10W R7S Plastic 3000K 300° 800 lm SKU : 4369

Part number: 4369

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1

дена

Aigostar Halogen Lamp, A55 E27 52w, 850 lm, EEI - D class, 2K h, 180041

Part number: as.hbA55E2752w

Производител: Aigostar

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1

дена

Aigostar Halogen Lamp, P55 E14 28w, 370 lm, EEI - D class, 2K h,180140

Part number: as.hbP45E1428w

Производител: Aigostar

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Strip SMD3528 - 60LEDs White Non-waterproof 3.6W/m 4lm/led 120° SKU : 2005

Part number: 2005

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Strip SMD3528 - 60LEDs Warm White Non-waterproof 3.6W/m 4lm/led 120° SKU : 2016

Part number: 2016

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Strip SMD3528 - 60LEDs 4500K Non-waterproof 3.6W/m 4lm/led 120° SKU : 2041

Part number: 2041

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Strip SMD3528 - 60LEDs Yellow Non-waterproof 3.6W/m 4lm/led 120° SKU : 2009

Part number: 2009

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Strip SMD3528 - 60LEDs Green Non-waterproof 3.6W/m 4lm/led 120° SKU : 2011

Part number: 2011

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Strip SMD3528 - 60LEDs Blue Non-waterproof 3.6W/m 4lm/led 120° SKU : 2013

Part number: 2013

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Strip SMD3528 - 60LEDs Red Non-waterproof 3.6W/m 4lm/led 120° SKU : 2015

Part number: 2015

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Strip SMD3528 - 60LEDs White IP65 3.6W/m 4lm/led 120° SKU : 2031

Part number: 2031

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Strip SMD3528 - 60LEDs Warm White IP65 3.6W/m 4lm/led 120° SKU : 2032

Part number: 2032

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Bulb - 7W E27 A60 Thermoplastic Warm White 200° 470 lm SKU : 4376

Part number: 4376

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Bulb - 7W E27 A60 Thermoplastic White 200° 470 lm SKU : 4378

Part number: 4378

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Spotlight - 5W GU10 SMD White Plastic Warm White 320Lm 110° SKU : 1685

Part number: 1685

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Spotlight - 5W GU10 SMD White Plastic 4500K 320Lm 110° SKU : 1686

Part number: 1686

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Spotlight - 5W GU10 SMD White Plastic White 320Lm 110° SKU : 1687

Part number: 1687

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Spotlight - 5W GU10 White Plastic Warm White 38 ° 350 lm SKU : 1615

Part number: 1615

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Spotlight - 5W GU10 White Plastic 4500K 38 ° 350 lm SKU : 1616

Part number: 1616

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Spotlight - 5W GU10 White Plastic White 38 ° 350 lm SKU : 1617

Part number: 1617

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Strip SMD3528 - 60LEDs 4500K IP65 3.6W/m 4lm/led 120° SKU : 2043

Part number: 2043

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Strip SMD3528 - 60LEDs Yellow IP65 3.6W/m 4lm/led 120° SKU : 2033

Part number: 2033

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Strip SMD3528 - 60LEDs Green IP65 3.6W/m 4lm/led 120° SKU : 2034

Part number: 2034

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Strip SMD3528 - 60LEDs Blue IP65 3.6W/m 4lm/led 120° SKU : 2035

Part number: 2035

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Strip SMD3528 - 60LEDs Red IP65 3.6W/m 4lm/led 120° SKU : 2036

Part number: 2036

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Strip SMD5050 - 30 LEDs RGB Non-waterproof 5W/m 12lm/led 120° SKU : 2124

Part number: 2124

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1

дена

Aigostar LED Bulb, A5 G45 E14 3w, 260 lm, 25K h, A+, 3000K, 176204

Part number: as.lbG45E143w30k

Производител: Aigostar

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Bulb - 5W E27 A60 Thermoplastic Warm White 195° 470 lm SKU : 4283

Part number: 4283

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Bulb - 4W E27 G45 Warm White 160° 320 lm SKU : 4160

Part number: 4160

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback