Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHostГаранција

360

дена

Notebook Universal Power Adapter 120W Hantol AV

Part number: NBPSU120AV

Производител: Hantol

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Notebook Universal Power Adapter 90W Hantol AV CAR

Part number: NBP90CAVBK

Производител: Hantol

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

A4 Tech Golden Sunset 15.4" Notebook Bag

Part number: GNA615SS

Производител: A4 Tech

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

ASUS X560UD-EJ153 - Intel Core i7-8550U (1.8GHz up to 4GHz, 8M Cache), 8GB DDR4 (1xSlot Fr...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

ASUS S530FN-BQ283 ( Gun Metal ), - Intel® Core™ i7-8565U Processor 1.8 GHz (8M C...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL NB G5 15 5587,Intel Core i9-8950HK (6Core,12MB Cache,up to 4.18Hz),15.6" FHD(192...

Part number: N/A

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

HP NB Pavilion 15-cs0012nm, Intel Core i5-8250U quad (up to 3.4Ghz, 6MB), 15.6 FHD AG slim...

Part number: 4RN23EA

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Dell Pro Lite, 14'', Business case

Part number: N/A

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

ACER Nitro Gaming Backpack - NBG810

Part number: NP.BAG11.00V

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Dell Briefcase 15 Professional

Part number: N/A

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

LENOVO 65w DC travel adaptor

Part number: 0B47481

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

LENOVO S145-15IWL,GREY, 15.6HD Antiglare, 4GB DDR4, PENTIUM 5405U, 1TB, 0.3M_CAMERA, 2 x U...

Part number: 81MV005ARM

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Dell NB Inspiron 3582, Intel Pentium Silver N5000 Processor (4MB Cache, up to 2.7 GHz), 15...

Part number: N/A

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Dell NB Inspiron 3581, Inter Core i3-7020U Processor (3MB Cache, 2.30 GHz), 15.6" FHD...

Part number: N/A

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Dell NB Inspiron 3581, Inter Core i3-7020U Processor (3MB Cache, 2.30 GHz), 15.6" FHD...

Part number: N/A

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

HP PC 290G2 MT + V214a 20.7in Monitor , Intel Core i3-8100 (3.6Ghz, 6MB), 4GB DDR4 2666, 5...

Part number: 3ZD27EA

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

LENOVO Thinkpad E490, 14" Antiglare, I3-8145U (2.1GHZ, 2 Core), 4GB DDR4, 1TB HDD, 72...

Part number: 20N8005DRI

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

LENOVO S145-15IWL, Black, 15.6FHD AntiGlre, I5-8265U, 8GB DDR4, SSD 256GB M.2 2280, VGA NV...

Part number: 81MV00NYRM

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

HP NB Pavilion 14-ce0005nm, Intel Core i3-8130U dual (up to 3.4Ghz, 4MB), 14.0 FHD Antigla...

Part number: 4RN13EA

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

LENOVO L340-17IWL, PLATINUM_GREY, 17.3HD_TN_AG_220N, I5-8265U, 8GB_DDR4_2400_SODIMM, 1TB_H...

Part number: 81M0005ARM

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL NB Inspiron 5570, Intel Core i5-7200U Processor (3MB Cache, up to 3.1 GHz), 15.6"...

Part number: N/A

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

LENOVO YOGA 530-14IKB, MINERAL GREY, 14.0 FHD IPS GL 250N TOUCH, I3-8130U, 4GB 2400MHz, 25...

Part number: 81EK00RMRM

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

LENOVO L340-15IWL, PLATINUM_GREY, 15.6 FHD TN AntiGlare 220N, I7- 8565U, 8GB_DDR4_2400_SOD...

Part number: 81LG00BURM

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

LENOVO 330-15ICH, 15.6 FHD TN AG 200N, I5-8300H, 8G RAM (4G+4G 2400MHZ), 1TB HDD, GTX 1050...

Part number: 81FK0086RM

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Dell NB Inspiron 3580, Intel Core i5-8265U (6M Cache, up to 3.90 GHz), 15.6" FHD (192...

Part number: N/A

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback