Ценовник Последна промена: 09.10.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHostГаранција

360

дена

BRONDI LP-500 LED Flashlight RED, Flashlight 12 LED, Charging cable stored inside the lam...

Производител: BRONDI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

VT-20120 LED Power Supply - 120W 12V 10A Metal, SKU: 3054 V-TAC

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

VT-21080 LED Power Supply - 80W 24V IP45, SKU: 3075 V-TAC

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

VT-20150 LED Power Supply - 150W 12V 12,5A Metal, SKU: 3055 V-TAC

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

VT-20250 LED Power Supply - 250W 12V 20A Metal, SKU: 3056 V-TAC

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

VT-8017 12W LED Плафонерка со сензор, Ладно Бела 6000K, SKU: 5059 V-TAC

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка
Прегледај
Во кошничка
Прегледај
Во кошничка
Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

TP-Link LB100, Smart Wi-Fi A19 LED Bulb, 220-240V/50Hz, 2700K Dimmable White, No Hub Requi...

Производител: TP-LINK

Прегледај
Во кошничка
Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

TP-Link LB110, Smart Wi-Fi A19 LED Bulb, 220-240V/50Hz, 2700K Dimmable White, No Hub Requi...

Производител: TP-LINK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

VT-2645 40W=100W LED COB Downlight, Ладно Бела 6000K, SKU: 1165 V-TAC

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Bulb - 4W E27 G45 Filament Warm White Dimmable 300° 400 lm - NEW SKU : 4395

Part number: 4395

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Bulb - 4W E14 P45 Filament Warm White 300° 210 lm Dimmable - NEW SKU : 4394

Part number: 4394

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Bulb - 7W E27 A60 Thermoplastic 4500K 200° 470 lm SKU : 4377

Part number: 4377

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Bulb - 10W R7S Plastic 3000K 300° 800 lm SKU : 4369

Part number: 4369

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

End Safe Cap For Neon Flex SKU : 3334

Part number: 3334

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

Pin For Neon Flex SKU : 3333

Part number: 3333

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

Aluminum Profile For Neon Flex SKU : 2527

Part number: 2527

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1

дена

Aigostar Halogen Lamp, A55 E27 52w, 850 lm, EEI - D class, 2K h, 180041

Part number: as.hbA55E2752w

Производител: Aigostar

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1

дена

Aigostar Halogen Lamp, P55 E14 28w, 370 lm, EEI - D class, 2K h,180140

Part number: as.hbP45E1428w

Производител: Aigostar

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

Connector - LED Strip 3528 SKU : 3503

Part number: 3503

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

Connector - LED Strip 5050 SKU : 3504

Part number: 3504

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

Connector - LED Strip 5050 RGB SKU : 3505

Part number: 3505

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

Connector - LED Strip DC Female SKU : 3512

Part number: 3512

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

Flexible Connector - LED Strip 3528 SKU : 3500

Part number: 3500

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

Flexible Connector - LED Strip 5050 SKU : 3501

Part number: 3501

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

Flexible Connector - LED Strip 5050 RGB SKU : 3502

Part number: 3502

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

Flexible Connector - LED Strip 3528 DC Female SKU : 3507

Part number: 3507

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

Flexible Connector - LED Strip 5050 DC Female SKU : 3508

Part number: 3508

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Strip SMD3528 - 60LEDs White Non-waterproof 3.6W/m 4lm/led 120° SKU : 2005

Part number: 2005

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Strip SMD3528 - 60LEDs Warm White Non-waterproof 3.6W/m 4lm/led 120° SKU : 2016

Part number: 2016

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Strip SMD3528 - 60LEDs 4500K Non-waterproof 3.6W/m 4lm/led 120° SKU : 2041

Part number: 2041

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

Flexible Connector For RGB LED Strip With Pin SKU : 3506

Part number: 3506

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

6W External Surface Kit SKU : 9886

Part number: 9886

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

Joints For Tube - NEW SKU : 8072

Part number: 8072

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

GU10 Housing Round Movable White SKU : 3469

Part number: 3469

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

GU10 Housing Square Movable White SKU : 3472

Part number: 3472

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Strip SMD3528 - 60LEDs Yellow Non-waterproof 3.6W/m 4lm/led 120° SKU : 2009

Part number: 2009

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Strip SMD3528 - 60LEDs Green Non-waterproof 3.6W/m 4lm/led 120° SKU : 2011

Part number: 2011

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Strip SMD3528 - 60LEDs Blue Non-waterproof 3.6W/m 4lm/led 120° SKU : 2013

Part number: 2013

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Strip SMD3528 - 60LEDs Red Non-waterproof 3.6W/m 4lm/led 120° SKU : 2015

Part number: 2015

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

B22-E27 Convertor SKU : 3419

Part number: 3419

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback