Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 283
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Чипсет
- Сите -
Chipset Series
- Сите -
Сокет
- Сите -
Тип на меморија
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

720

дена

MB ASROCK A320M-HDV R4.0 AM4, M-ATX, 2xDDR4 3200Mhz (OC), SATA3 USB3, M.2, VGA, DVI-D, HDM...

Производител: ASROCK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

MB ASROCK 1151 H310CM-HDV ,2xDDR4 2666MHz, DVI-D, VGA,HDMI, PCIex16, PCIex1, 4xSATAIII, 4x...

Производител: ASROCK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

MB ASROCK 1151 H310CM-HDV/M.2 ,2xDDR4 2666MHz, DVI-D, VGA,HDMI, PCIex16, 2xPCIex1, 4xSATAI...

Производител: ASROCK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

MB ASROCK AM4 B450 Pro4 4xDDR4 3200Mhz (O.C), 2xPCIex16, 4xPCIex1, 6xSATAIII, 2xM.2, 2xUSB...

Производител: ASROCK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

MB ASROCK AM4 B450 STEEL LEGEND 4xDDR4 3533+(OC),2xPCIex16, 4xPCIex1, 2xM.2, 6xSATAIII, RA...

Производител: ASROCK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

MB ASROCK 1151 B360 Gaming K4 4xDDR4 2666Mhz, VGA, DP, HDMI, 2xPCIex16, 4xPCIex1, 2xM.2, 6...

Производител: ASROCK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

MB ASROCK 1151 Z390 Phantom Gaming 4S ATX, 4xDDR4 4300+(OC), HDMI, 2xPCIex16, 3xPCIex1,1xM...

Производител: ASROCK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

MB ASROCK 1151 Z390 Pro4, 4xDDR4 4300+MHz (OC), VGA, DVI, HDMI, 2xPCIex16, 3xPCIex1, 1xPCI...

Производител: ASROCK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

MB ASROCK 1151 Z390M Pro4 Micro ATX, 4xDDR4 4300Mhz+(OC), DVI, HDMI,D-sub, 2xPCIex16,2xPCI...

Производител: ASROCK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

MB ASROCK 1151 Z390 Phantom Gaming 6 ATX, 4xDDR4 4300+(OC), VGA, DP, HDMI, 3xPCIex16, 3xPC...

Производител: ASROCK

Прегледај
Во кошничка

Попуст

ASRock BUNDLE MB 1151 V2 ASR B360M-HDV + VGA ASRock PHANTOM GDR RX570 4G
Бесплатна достава Пакет Гејминг

Цена

12.500  ден.

Редовна цена:

13.661 ден.

Гаранција

1080

дена

ASRock BUNDLE MB 1151 V2 ASR B360M-HDV + VGA ASRock PHANTOM GDR RX570 4G

Производител: ASROCK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

ASUS PRIME H310M-R 2.0, Intel Socket 1151 for 8th and 9th Generation Core Processors, Chip...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

MB MSI B360M PRO-VH LGA1151 DDR4 2666MHz OC SATA3 M.2 USB3.1 GBit LAN HDMI/VGA

Part number: B360MPROVH

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

MB Gigabyte H310M-S2P 2.0 LGA1151 DDR4 2666MHz SATA3 M.2 USB3.1 GBit LAN HDMI/DVI/VGA

Part number: GAH310MS2P20

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

MB MSI B360M GAMING PLUS LGA1151 DDR4 2666MHz OC SATA3 M.2 USB3.1/Type-C GBit LAN HDMI/DVI...

Part number: B360MGAMINGPLUS

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

MB Gigabyte B365M DS3H LGA1151 DDR4 2666MHz SATA3 M.2 USB3.1 GBit LAN HDMI/DVI/VGA

Part number: GAB365MDS3H

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

MB Gigabyte B365 M AORUS ELITE LGA1151 DDR4 2666MHz SATA3 2xM.2 USB3.1/Type-C GBit LAN DP/...

Part number: GAB365MAORUSELITE

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

MB Gigabyte Z390 M LGA1151 DDR4 4266MHz OC SATA3 2xM.2 USB3.1/Type-C GBit LAN DP/HDMI/DVI

Part number: GAZ390M

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

MB Gigabyte X399 DESIGNARE EX Socket TR4 DDR4 3600MHz OC SATA3 3xM.2 USB3.1/Type-C WiFi BT...

Part number: GAX399DESIGNAREEX

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

ASUS TUF X470-PLUS GAMING, AMD AM4 Socket AMD Ryzen™ 2nd Generation/Ryzen with Radeo...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

ASUS ROG STRIX Z370-E GAMING, Intel® Socket 1151 for 8th Generation Core™ Proces...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

MB Gigabyte X470 AORUS Ultra Gaming AM4 DDR4 3200MHz OC SATA3 2xM.2 USB3.1/Type-C HDMI

Part number: GAX470AORUSULTRAGAMING

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

MB Gigabyte B450M-DS3H AM4 DDR4 3200MHz OC SATA3 M.2 USB3.1 HDMI/DVI

Part number: GAB450MDS3H

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

MB Gigabyte A320M-S2H V2 AM4 DDR4 3200MHz OC SATA3 M.2 USB 3.1 HDMI/DVI/VGA GBit LAN

Part number: GAA320MS2HV2

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

MB Gigabyte Z390 AORUS ELITE LGA1151 DDR4 4266MHz OC SATA3 2xM.2 USB3.1/Type-C GBit LAN HD...

Part number: GAZ390AORUSELITE

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

MB MSI B250M PRO-VD LGA1151 DDR4 2400MHz SATA3 M.2 USB3.1 GBit LAN DVI/VGA

Part number: B250MPROVD

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

MB Gigabyte B450M-S2H AM4 DDR4 3200MHz OC SATA3 M.2 USB3.1 HDMI/DVI/VGA

Part number: GAB450MS2H

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

MB Gigabyte B450 AORUS ELITE AM4 DDR4 3200MHz OC SATA3 2xM.2 USB3.1 HDMI/DVI

Part number: GAB450AORUSELITE

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

MB Gigabyte H110-D3A Mining (6 PCIe) LGA1151 DDR4 2400MHz SATA3 M.2 USB3.1 GBit LAN VGA

Part number: GAH110D3A

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

MB Gigabyte H310M-S2V 2.0 LGA1151 DDR4 2666MHz SATA3 USB3.1 GBit LAN DVI/VGA

Part number: GAH310MS2V20

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

MB Gigabyte A320M-H AM4 DDR4 3200MHz OC SATA3 M.2 USB 3.1 HDMI/DVI GBit LAN

Part number: GAA320MH

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

MB Gigabyte H310M-DS2 2.0 LGA1151 DDR4 2666MHz SATA3 USB3.1 GBit LAN VGA

Part number: GAH310MDS220

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

MB Gigabyte H370-HD3 LGA1151 DDR4 2666MHz SATA3 2xM.2 USB 3.1 Type-C GBit LAN HDMI/DVI/VGA

Part number: GAH370HD3

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

MB Gigabyte Z390 GAMING X LGA1151 DDR4 4266MHz OC SATA3 2xM.2 USB3.1 GBit LAN HDMI

Part number: GAZ390GAMINGX

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

MB Gigabyte B360M-D2V LGA1151 DDR4 2666MHz SATA3 M.2 USB3.1 GBit LAN DVI/VGA

Part number: GAB360MD2V

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

MSI B350M PRO-VDH, AMD/RYZEN Series Processors, 4DDR4, 1PCI-Ex16, 2PCI-Ex1, VGA, DVI, HDMI...

Part number: B350M PRO-VDH

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка
MSI H97M-E35, Socket: Intel® 1150, Chipset: Intel® H97, DDR3, 1600MHz
Бесплатна достава

Цена

4.619  ден.

Гаранција

690

дена

MSI H97M-E35, Socket: Intel® 1150, Chipset: Intel® H97, DDR3, 1600MHz

Part number: H97M-E35

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

990

дена

GIGABYTE MB GA-B85M-HD3 R4 (rev. 1.0),Socket: Intel® 1150, Chipset: B85, 2xDDR3 1600/1...

Part number: GA-B85M-HD3 R4 1.0A

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

MSI Z270-A PRO, 1151,4DDR4,2PCI-Ex16,4PCI-Ex1,M.2,6SATA3,8USB 3.1

Part number: Z270-A PRO

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

MB ASROCK AM4 X370 GAMING X 4xDDR4 3200+MHZ (OC)

Производител: ASROCK

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback