Ценовник Последна промена: 08.10.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 258
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Чипсет
- Сите -
Chipset Series
- Сите -
Сокет
- Сите -
Тип на меморија
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

1050

дена

ASUS EX-B365M-V GAMING, Intel® Socket 1151 9th / 8th Gen Intel® Core™, Pent...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

MB Gigabyte X570 AORUS MASTER AM4 DDR4 4400MHz OC SATA3 3xM.2 USB3.2/Type-C PCIe 4.0

Part number: GAX570AORUSMASTER

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

MB Gigabyte B365M-H LGA1151 DDR4 2666MHz SATA3 M.2 USB3.1 GBit LAN HDMI/VGA

Part number: GAB365MH

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

MB Gigabyte B365M-D3H LGA1151 DDR4 2666MHz SATA3 M.2 USB3.1 Type-C GBit LAN DP/HDMI/DVI/VG...

Part number: GAB365MD3H

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

MB ASROCK 1151 H110M-HDV R3.0 2xDDR4 2133MHz, VGA, DVI, HDMI

Производител: ASROCK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

MB ASROCK 1150 H81M-VG4 R4.0, 2xDDR3 1600MHz, VGA, 1xPCIex16, 1xPCIex1, 2xSATAII, 2xSATAII...

Производител: ASROCK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

MB ASROCK AM4 B450M-HDV R4.0 2xDDR4 3200Mhz(O.C), 1xPCIex16,1xPCIex1, HDMI,DVI-D,D-Sub,4xS...

Производител: ASROCK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

MB ASROCK 1151 B365M-HDV 2xDDR4 2666Mhz, VGA, DVI-D, HDMI

Производител: ASROCK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

MB ASROCK AM4 X570 Phantom Gaming 4 4xDDR4 4066+MHZ (OC), HDMI, DP, 2xPCIex16, 2xPCIex1, 2...

Производител: ASROCK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

MB MSI H310M PRO-VD PLUS LGA1151 DDR4 2666MHz SATA3 USB3.1 GBit LAN VGA/DVI

Part number: H310MPROVDPLUS

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

ASUS PRIME H310M-D R2.0, Intel Socket 1151 for 8th Generation Core Processors, Chipset: In...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

MB Gigabyte B365M-HD3 LGA1151 DDR4 2666MHz SATA3 M.2 USB3.1 GBit LAN HDMI/DVI/VGA

Part number: GAB365MHD3

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

ASUS PRIME B365-PLUS, Intel Socket 1151 9th / 8th Gen Intel Core, Pentium Gold and Celeron...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

MB Gigabyte Z390 D LGA1151 DDR4 4266MHz OC SATA3 M.2 USB3.1 GBit LAN HDMI

Part number: GAZ390D

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

MB MSI B450 TOMAHAWK MAX RYZEN DDR4-4133MHz USB3.1 DVI/VGA/HDMI RGB Mystic Light

Part number: B450TOMAHAWKMAX

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

MB MSI X570 A-PRO RYZEN DDR4 4400+MHz PCIe4.0 USB3.2 Gbit LAN

Part number: X570APRO

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

MB MSI X570 GAMING EDGE WIFI RYZEN DDR4 4400+MHz PCIe4.0 USB3.2 Gbit LAN WiFi AC RGB Mysti...

Part number: X570GAMINGEDGEWIFI

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

MB Gigabyte X570 AORUS ULTRA AM4 DDR4 4400MHz OC SATA3 3xM.2 USB3.2/Type-C PCIe 4.0 HDMI

Part number: GAX570AORUSULTRA

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

ASUS ROG CROSSHAIR VIII HERO, AMD X570 ATX gaming motherboard with PCIe 4.0, 16 power stag...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD AM4 X570 ATX gaming motherboard with PCIe 4.0, dual M.2, 14...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

ASUS ROG STRIX X570-F Gaming, AMD X570 ATX gaming motherboard with PCIe 4.0, Intel Gigabit...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

990

дена

GigaByte MB Intel Core X-series, LGA2066, X299, 8xDDR4, max.128GB, 2xPCI-ex16 @16, 1xPCI-e...

Part number: X299 AORUS Gaming 3

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

ASUS PRIME X570-PRO, AMD AM4 ATX motherboard with PCIe 4.0, 14 DrMOS power stages, DDR4 44...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

ASUS PRIME X570-P, AMD AM4 ATX motherboard with PCIe 4.0, 12 DrMOS power stages, DDR4 4400...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

ASROCK Z370 TAICHI, Supports 8th Generation Intel Core Processors (Socket 1151), Supports ...

Производител: ASROCK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

ASUS TUF B360M-E GAMING, Intel LGA 1151 mATX gaming motherboard with Aura Sync RGB LED lig...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback