Ценовник Последна промена: 08.10.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 106
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Капацитет на диск
- Сите -
Тип на мемориска картичка
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

1050

дена

PQI MICRO SD 2GB

Part number: PQ-2048-AE

Производител: Pqi

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

Kingston High Endurance microSD Card 128GB

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Verbatim Micro SDHC Card 16GB, Class 10, incl. adapter

Part number: 44082

Производител: VERBATIM

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

SILICON POWER Micro SD 8GB,TF_SDHC C4W/A

Part number: SP008GBSTH004V10SP

Производител: Silicon Power

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

A-DATA Memory Stick Speedy SD DUO MLC 1GB

Производител: A DATA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

SILICON POWER Micro SD 8GB,TF_SDHC C10W/A

Part number: SP008GBSTH010V10SP

Производител: Silicon Power

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

SILICON POWER Micro SD 16GB,TF_SDHC C10W/A

Part number: SP016GBSTH010V10SP

Производител: Silicon Power

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Verbatim Micro SDHC Card 32GB, Class 10, incl. adapter

Part number: 44083

Производител: VERBATIM

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

SILICON POWER Micro SD 32GB,TF_SDHC C10W/A

Part number: SP032GBSTH010V10SP

Производител: Silicon Power

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

SILICON POWER Micro SD 16GB, SDHC C4 W/A

Part number: SP016GBSTH004V10SP

Производител: Silicon Power

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

SILICON POWER 32GB TB SDHC U1 color SR 104

Part number: SP032GBSTHBU1V20SP

Производител: Silicon Power

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Verbatim Micro SDXC Card 64GB, Class 10, incl. adapter

Производител: VERBATIM

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Verbatim Micro SDXC Card 128GB Class 10 UHS incl. adapter

Part number: 44085

Производител: VERBATIM

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

SILICON POWER 128GB,TF_SDXC UHS-I U1,SR104 mode,W/A

Part number: SP128GBSTXBU1V10SP

Производител: Silicon Power

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Secure Digital Micro Kingston 16GB SDHC cl4 w/Adapter

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

Secure Digital Kingston 32GB SDHC High Speed Class10 UHS-I 45MB Read

Part number: SD10VG232GB

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

32GB SDHC Class 10 UHS-I 90MB/s read 45MB/s write Flash Card

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Secure Digital Micro Kingston 8GB SDHC CL4

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

Secure Digital Micro Kingston 32GB SDHC cl10 UHS-I 45MB Read

Part number: SDC10G232GBSP

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

Mobility Kit 64GB Class10 USB, reader ,SD Micro w/adapter Kingston

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

Mobility Kit 32GB Class10 USB, reader ,SD Micro w/adapter Kingston

Part number: MBLY10G232GB

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

Secure Digital Micro Kingston 16GB SDHC cl10 UHS-I 45MB Read w/Adapter

Part number: SDC10G216GB

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

Secure Digital Micro Kingston 64GB SDHC cl10 UHS-I 45MB Read w/Adapter

Part number: SDC10G264GB

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

Secure Digital Micro Kingston 32GB SDHC cl10 UHS-I 45MB Read w/Adapter

Part number: SDC10G232GB

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

128GB SDXC Class 10 UHS-I 90MB/s read 45MB/s write Flash Card

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

Kingston 64GB SDXC Canvas Select 80R CL10 UHS-I, Speeds up to 80 MB/s Read, SDS/64GB

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

Kingston 256GB microSDXC Canvas Select 80R CL10 UHS-I Card + SD Adapter, Speeds up to 80 M...

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

Kingston 64GB microSDXC Canvas React 100R/80W U3 UHS-I V30 A1 Card + SD Adptr, SDCR/64GB

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Card Reader ALL in 1 USB 2.0 UGO

Part number: UCZ1006

Производител: Natec

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1

дена

Memorex mini SD Travel card 1GB 331094

Part number: 331094

Производител: MEMOREX

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Secure Digital Micro Platinet 16GB SDHC High Speed Class10 w/Adapter

Part number: PMMSD1610

Производител: Platinet

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

Secure Digital Micro Verbatim 16GB SDHC High Speed Class10 w/Adapter

Part number: 44082

Производител: VERBATIM

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

Mobility Kit 16GB Class10 USB, reader, SD Micro w/adapter Kingston

Part number: MBLY10G216GB

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

Secure Digital Verbatim 16GB SDHC High Speed Class10

Part number: 43962

Производител: VERBATIM

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback