Ценовник Последна промена: 12.05.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

Total products: 14
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

365

денови

DELL OptiPlex 7010 USFF - Mini PC Core™ i3-3220/ 8GB DDR3/ 120GB SSD/ DVD

Part number: 7011 USFF

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

DELL OptiPlex 7010 USFF - Mini PC Core™ i7-3770s/ 8GB DDR3/ 240GB SSD/ DVD

Part number: 7013 USFF

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

Lenovo ThinkCentre M93p Mini PC Core™ i3-4130T/ RAM 4GB DDR3/ HDD 500GB/ No ODD

Part number: Lenovo M93 MINI PC i3

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 270 ден.
DELL OptiPlex 7010 USFF - Mini PC Core™ i5-2400s/ 8GB DDR3/ 120GB SSD/ DVD

Цена

9.900  ден.

Редовна цена:

10.170 ден.

Гаранција

365

денови

DELL OptiPlex 7010 USFF - Mini PC Core™ i5-2400s/ 8GB DDR3/ 120GB SSD/ DVD

Part number: 7011 USFF

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

Lenovo ThinkCentre M93p Mini PC Core™ i5-4670T/ RAM 4GB DDR3/ HDD 500GB/ No ODD

Part number: Lenovo M93 MINI PC i5

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

DELL OptiPlex 7010 USFF Core™ i5-3470s/ RAM 8GB DDR3/ SSD 240GB/ DVD

Part number: DELL 7010 USFF i5/SSD

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 1.600 ден.
DELL OptiPlex 390 SFF Core™ i5-2400/ RAM 8GB DDR3/ SSD 120GB/ DVD

Цена

10.900  ден.

Редовна цена:

12.500 ден.

Гаранција

365

денови

DELL OptiPlex 390 SFF Core™ i5-2400/ RAM 8GB DDR3/ SSD 120GB/ DVD

Part number: DELL 390 SFF i5/SSD

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

DELL OptiPlex 3020 SFF Core™ i5-4670T/ RAM 8GB DDR3/ SSD 240GB/ DVD

Part number: DELL 3020 i5/SSD

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

HP EliteDesk 800 G1 Mini PC Core™ i5-4570T/ RAM 8GB DDR3/ SSD 240GB/ No optic

Part number: HP 800 MINI PC i5/SSD

Производител: Hp

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

Fujitsu Esprimo Q920 Mini PC Core™ i5-4570T/ RAM 8GB DDR3/ SSD 240GB/ No optic

Part number: Fujitsu Q920 MINI PC i5

Производител: FUJITSU

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 1.000 ден.
HP EliteDesk 800 G1 Mini PC Core™ i5-4570T/ 8GB RAM/ 240 GB SSD

Цена

13.900  ден.

Редовна цена:

14.900 ден.

Гаранција

365

денови

HP EliteDesk 800 G1 Mini PC Core™ i5-4570T/ 8GB RAM/ 240 GB SSD

Part number: Elitedesk 800 G1 SSD

Производител: Hp

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

DELL OptiPlex 9020 USFF Core™ i5-4460s/ RAM 8GB DDR3/ SSD 240GB/ DVD

Part number: DELL 9020 USFF i5/SSD

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 1.700 ден.
DELL OptiPlex 3010 Desktop Core™ i5-3470/ RAM 8GB DDR3/ SSD 240GB/ DVD

Цена

13.300  ден.

Редовна цена:

15.000 ден.

Гаранција

365

денови

DELL OptiPlex 3010 Desktop Core™ i5-3470/ RAM 8GB DDR3/ SSD 240GB/ DVD

Part number: DELL 3010 i5/SSD

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 3.500 ден.
HP EliteDesk 800 G2 Mini PC Core™ i5-6500T/ 8GB DDR4/ 500 GB HDD
Бесплатна достава

Цена

22.400  ден.

Редовна цена:

25.900 ден.

Гаранција

365

денови

HP EliteDesk 800 G2 Mini PC Core™ i5-6500T/ 8GB DDR4/ 500 GB HDD

Part number: Elitedesk 800 G2

Производител: Hp

Преглед
Во кошничка

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

продолжи
Наплата


Feedback