Ценовник Последна промена: 12.05.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

Total products: 14
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

365

денови

DELL OptiPlex 7010 USFF - Mini PC Core™ i3-3220/ 8GB DDR3/ 120GB SSD/ DVD

Part number: 7011 USFF

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

DELL OptiPlex 7010 USFF - Mini PC Core™ i7-3770s/ 8GB DDR3/ 240GB SSD/ DVD

Part number: 7013 USFF

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

Lenovo ThinkCentre M93p Mini PC Core™ i3-4130T/ RAM 4GB DDR3/ HDD 500GB/ No ODD

Part number: Lenovo M93 MINI PC i3

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 270 ден.
DELL OptiPlex 7010 USFF - Mini PC Core™ i5-2400s/ 8GB DDR3/ 120GB SSD/ DVD

Цена

9.900  ден.

Редовна цена:

10.170 ден.

Гаранција

365

денови

DELL OptiPlex 7010 USFF - Mini PC Core™ i5-2400s/ 8GB DDR3/ 120GB SSD/ DVD

Part number: 7011 USFF

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

Lenovo ThinkCentre M93p Mini PC Core™ i5-4670T/ RAM 4GB DDR3/ HDD 500GB/ No ODD

Part number: Lenovo M93 MINI PC i5

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

DELL OptiPlex 7010 USFF Core™ i5-3470s/ RAM 8GB DDR3/ SSD 240GB/ DVD

Part number: DELL 7010 USFF i5/SSD

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 1.600 ден.
DELL OptiPlex 390 SFF Core™ i5-2400/ RAM 8GB DDR3/ SSD 120GB/ DVD

Цена

10.900  ден.

Редовна цена:

12.500 ден.

Гаранција

365

денови

DELL OptiPlex 390 SFF Core™ i5-2400/ RAM 8GB DDR3/ SSD 120GB/ DVD

Part number: DELL 390 SFF i5/SSD

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

DELL OptiPlex 3020 SFF Core™ i5-4670T/ RAM 8GB DDR3/ SSD 240GB/ DVD

Part number: DELL 3020 i5/SSD

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

HP EliteDesk 800 G1 Mini PC Core™ i5-4570T/ RAM 8GB DDR3/ SSD 240GB/ No optic

Part number: HP 800 MINI PC i5/SSD

Производител: Hp

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

Fujitsu Esprimo Q920 Mini PC Core™ i5-4570T/ RAM 8GB DDR3/ SSD 240GB/ No optic

Part number: Fujitsu Q920 MINI PC i5

Производител: FUJITSU

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 1.000 ден.
HP EliteDesk 800 G1 Mini PC Core™ i5-4570T/ 8GB RAM/ 240 GB SSD

Цена

13.900  ден.

Редовна цена:

14.900 ден.

Гаранција

365

денови

HP EliteDesk 800 G1 Mini PC Core™ i5-4570T/ 8GB RAM/ 240 GB SSD

Part number: Elitedesk 800 G1 SSD

Производител: Hp

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

DELL OptiPlex 9020 USFF Core™ i5-4460s/ RAM 8GB DDR3/ SSD 240GB/ DVD

Part number: DELL 9020 USFF i5/SSD

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 1.700 ден.
DELL OptiPlex 3010 Desktop Core™ i5-3470/ RAM 8GB DDR3/ SSD 240GB/ DVD

Цена

13.300  ден.

Редовна цена:

15.000 ден.

Гаранција

365

денови

DELL OptiPlex 3010 Desktop Core™ i5-3470/ RAM 8GB DDR3/ SSD 240GB/ DVD

Part number: DELL 3010 i5/SSD

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 3.500 ден.
HP EliteDesk 800 G2 Mini PC Core™ i5-6500T/ 8GB DDR4/ 500 GB HDD
Бесплатна достава

Цена

22.400  ден.

Редовна цена:

25.900 ден.

Гаранција

365

денови

HP EliteDesk 800 G2 Mini PC Core™ i5-6500T/ 8GB DDR4/ 500 GB HDD

Part number: Elitedesk 800 G2

Производител: Hp

Преглед
Во кошничка

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

продолжи
Наплата


Feedback