Ценовник Последна промена: 01.12.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHostГаранција

720

дена

Drzac za LCD FX-550

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

SONY BRAVIA OLED KD55AF9BAEP, 55" (140cm) Android 4K HDR OLED TV, Resolution 3840x21...

Производител: Sony

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

SAMSUNG UE43NU7402UXXH, 43" (108cm) UltraHD Smart TV

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

SAMSUNG UE40NU7192UXXH, 40" (102cm) UltraHD Smart TV, Resolution: 3.840 x 2.160, Pur ...

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL P2719H, LED 27", VGA, HDMI, DP,USB (1920x1080) Black (16:9)- IPS Panel

Part number: 210-APXF

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Monitor 29" LG 29UM69-GB LED IPS, 2560 x 1080 UltraWide Full HD HDMI/DP/Speakers

Part number: 29UM69GB

Производител: LG

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL P2219H, LED 21.5in monitor VGA, HDMI, DP (1920x1080) USB, IPS panel, Black EUR

Part number: 210-APWR

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

LENOVO ThinkVision L22e-20, 21.5 FHD, 4ms, 250nits, 16.7M, VGA+HDMI, HDMI cable

Part number: 65DEKAC1EU

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Попуст

LENOVO ThinkVision T2224d, 21.5", IPS, FHD, 250 nits, 7MS, 1000:1, VGA, DP (included cables), Tilt
Бесплатна достава

Цена

6.100  ден.

Редовна цена:

6.791 ден.

Гаранција

1080

дена

LENOVO ThinkVision T2224d, 21.5", IPS, FHD, 250 nits, 7MS, 1000:1, VGA, DP (included ...

Part number: 61B1JAT1EU

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

LENOVO T22i-10 -21.5 inch IPS, WLED, 250 cd/m2, 1000:1, 3M:1, 4MS, VGA + HDMI™ 1.4 +...

Part number: 61A9MAR1EU

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

ASUS 22" Wide VZ229HE, Panel Size: Wide Screen 21.5"(54.6cm) 16:9, True Resoluti...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

HP Monitor 24y 23.8", FHD, IPS, AG, 250 cd/m?, 1000:1, 16:09, 8ms, VGA, HDMI, 1 year

Part number: 2YV10AA

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL S2319H, 23" IPS, HDMI, VGA,(1920 x 1080),Speakers, 3 yrs

Part number: 210-APBR

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL LED 23" P2319H, VGA, HDMI, DP,USB (1920x1080) Black - IPS Panel

Part number: 210-APWT

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL SE2719H, 27" IPS, HDMI, VGA,(1920 x 1080),3 yrs

Part number: 210-AQKM

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

LENOVO ThinkVision T24i-10, 23.8" Wide, IPS, W-Led, 250 cd/m2, 1000:1, 3M:1, VGA + HD...

Part number: 61CEMAT2EU

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

LENOVO ThinkVision® T27i-10, 27" IPS WLED, 4MS, 1000:1, 3M:1, VGA + HDMI 1.4 + DP...

Part number: 61C6MAT1EU

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

ASUS VC279HE Panel Size Wide Screen 27.0" Full HD 1920 x 1080 resolution, Panel Backl...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL UltraSharp U2419H 60.4cm (23.8") IPS,(1920x1080), HDMI, DP, USB 3.0,3 yrs

Part number: 210-AQYU

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL S2719H 27"FHD IPS, 2x HDMI, Speakers,3 yrs

Part number: 210-APDS

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

LENOVO ThinkVision P27q-10 , 27" QHD, 2560x1440, 350 cd/m2, 6 ms, 1000:1, Lift, Tilt,...

Part number: 61A8GAT1EU

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

ACER X1123H, DLP 3D, SVGA, 3600Lm, 20000/1, HDMI, Speaker, 2.25kg

Part number: MR.JPQ11.001

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

ACER X118H, DLP 3D, SVGA, 3600 lm, 20000/1, HDMI, Audio, 2.5kg

Part number: MR.JPV11.001

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL U2717D InfinityEdge QHD 2560 x 1440, IPS, HDMI ,DP, mDP, USB 3.0,3y

Part number: 210-AICW

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

ACER P1650, DLP 3D, WUXGA, 3500Lm, 10000/1, HDMI, 10W, DC 5V, Bag, 3.7Kg

Part number: MR.JQA11.001

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

ACER P5330W DLP 3D, WXGA, 4500lm, 20000/1, HDMI, RJ45, 16W, Bag, 2.7kg

Part number: MR.JPJ11.001

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

ONE FOR ALL SV1295, TC Antenna Ourdoor, Built-in wide band amplifier, Gain 40dB

Производител: One For All

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

ONE FOR ALL SV9425, Amplified indoor HD TV antenna, Automatic Gain Control, 4G LTE filter,...

Производител: One For All

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Monitor 20" LG 20MK400AB LED 1366 x 768 VGA 5ms 16:9 Black

Part number: 20MK400AB

Производител: LG

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

ST 22NE5000 21.5" Superior Technology LED monitor (16:9) FHD, TN panel A grade 7:3 ...

Производител: ST

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Monitor 22" LG 22MK400AB LED 1920 x 1080 VGA 5ms 16:9 Black

Part number: 22MK400AB

Производител: LG

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Monitor 22" Dell E2216HV FullHD TN VGA

Part number: E2216HV

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Monitor 22" LG 22MK400HB IPS LED 1920 x 1080, 5ms, VGA,HDMI,AMD FreeSync

Part number: 22MK400HB

Производител: LG

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

ST TX9 pro, Superior technology, 4K Android SMART Box, Android 7.0, CPU: Amlogic S912, 2.0...

Производител: ST

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

ST 24NE5000 23.6" Superior Technology LED monitor (16:9) FHD TN panel, A Grade 7:3...

Производител: ST

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Monitor 22" LG 22MK430H-B IPS LED 1920 x 1080, 5ms, VGA,HDMI,AMD FreeSync

Part number: 22MK430HB

Производител: LG

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

ASUS 24" Wide VP247HAE, Panel Size: Wide Screen 23.6"(59.9cm) 16:9, True Resolut...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback