Ценовник Последна промена: 01.12.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 340
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Дијагонала
- Сите -
Време на одзив
- Сите -
Дисплеј порти
- Сите -
Built-in Speakers
- Сите -
Резолуција на монитор
- Сите -
Тип на монитор
- Сите -
Screen Type
- Сите -
3D Ready
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

1080

дена

DELL P2219H, LED 21.5in monitor VGA, HDMI, DP (1920x1080) USB, IPS panel, Black EUR

Part number: 210-APWR

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

LENOVO ThinkVision L22e-20, 21.5 FHD, 4ms, 250nits, 16.7M, VGA+HDMI, HDMI cable

Part number: 65DEKAC1EU

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

LENOVO ThinkVision T2224d, 21.5", IPS, FHD, 250 nits, 7MS, 1000:1, VGA, DP (included ...

Part number: 61B1JAT1EU

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

HP Monitor 24y 23.8", FHD, IPS, AG, 250 cd/m?, 1000:1, 16:09, 8ms, VGA, HDMI, 1 year

Part number: 2YV10AA

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL S2319H, 23" IPS, HDMI, VGA,(1920 x 1080),Speakers, 3 yrs

Part number: 210-APBR

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL LED 23" P2319H, VGA, HDMI, DP,USB (1920x1080) Black - IPS Panel

Part number: 210-APWT

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL P2419H, LED 23.8", VGA, HDMI, DP, USB (1920x1080) Black - IPS Panel

Part number: 210-APWU

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL P2719H, LED 27", VGA, HDMI, DP,USB (1920x1080) Black (16:9)- IPS Panel

Part number: 210-APXF

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

LENOVO ThinkVision P27q-10, 27" ,Borderless, 2560x1440 QHD, 350 cd/m2, Lift Tilt Swi...

Part number: 61A86AT1EU

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Monitor 22" Dell E2216HV FullHD TN VGA

Part number: E2216HV

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Monitor 22" LG 22MK430H-B IPS LED 1920 x 1080, 5ms, VGA,HDMI,AMD FreeSync

Part number: 22MK430HB

Производител: LG

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

ASUS 24" Wide VP247HAE, Panel Size: Wide Screen 23.6"(59.9cm) 16:9, True Resolut...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Monitor 24" LS24F350FHU Samsung LED PLS Full HD 1920x1080, VGA, HDMI, 4ms Super Slim

Part number: S24F350FHU

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Monitor 24" LS24F352FHU Samsung LED PLS Full HD 1920x1080, VGA, HDMI, 4ms Super Slim

Part number: LS24F352FHUXEN

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Monitor 24" LG 24MK430H-B IPS LED 1920 x 1080, 5ms, VGA,HDMI,AMD FreeSync

Part number: 24MK430HB

Производител: LG

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Monitor 24" LC24F396FHUX Samsung Curved 1800R VA Panel, Full HD 1920x1080, HDMI, VGA,...

Part number: LC24F396FHU

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Monitor 24" LC24F390FHU Samsung Curved 1800R VA Panel, Full HD 1920x1080, HDMI, VGA, ...

Part number: LC24F390FHUXEN

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Monitor 24" LG 24MK600M-B IPS LED 1920x1080, 5ms, VGA,HDMI,AMD FreeSync,Thin Bezel

Part number: 24MK600MB

Производител: LG

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Monitor 24" Dell P2419H FullHD IPS HDMI/DP/VGA/USB

Part number: P2419H

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Monitor 27" LG 27MK400H-B LED 1920 x 1080, 2ms, VGA,HDMI,AMD FreeSync

Part number: 27MK400HB

Производител: LG

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

ASUS 24" Wide VG248QZ, Panel Size: Wide Screen 24.0"(61.0cm) 16:9, Panel Backlig...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Monitor 27" Dell P2719H FullHD IPS HDMI/DP/VGA/USB

Part number: P2719H

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Monitor 24" MSI MAG241C LED Gaming 1ms, 144Hz, USBx3, HDMIx2, DP, Curved

Part number: MAG241C

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Monitor 29" LG 29UM69-GB LED IPS, 2560 x 1080 UltraWide Full HD HDMI/DP/Speakers

Part number: 29UM69GB

Производител: LG

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

ASUS 32" Wide VA326N-W 1800R Curved Monitor, 144Hz rapid refresh rate for incredibly-...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Monitor 27" MSI MAG271C LED Gaming 1ms, 144Hz, USBx3, HDMIx2, DP, Curved

Part number: MAG271C

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Monitor 34" LG 34UM69G-B LED IPS, 2560 x 1080 UltraWide Full HD HDMI/DP/Speakers

Part number: 34UM69GB

Производител: LG

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Monitor 25'' XL2536 BenQ Zowie LED Gaming 1ms Wide 144Hz,USBx3,HDMIx2,DVI Dual,D...

Part number: 9HLGALBQBE

Производител: BENQ

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Monitor 27" MSI MAG271CR LED Gaming 1ms, 144Hz, USBx3, HDMIx2, DP, Curved, RGB, Hight...

Part number: MAG271CR

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Monitor 34" LG 34WK650-W LED IPS 2560x1080 UltraWide Full HD 2xHDMI/DP/Speakers

Part number: 34WK650W

Производител: LG

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Monitor 32" MSI AG32CQ LED Gaming 1ms, 144Hz, QHD, HDMI, DP, DVI, Curved

Part number: AG32CQ

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Monitor 28" Dell S2817Q Ultra HD 4K 3840x2160 TN/2xHDMI/DP/mDP

Part number: S2817Q

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Monitor 27" Dell UP2716D UltraSharp PremierColor

Part number: UP2716D

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Monitor 27" Dell U2715H QHD 2560x1440/IPS/2xHDMI/2xDP/1xMDP/6xUSB

Part number: U2715H

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Monitor 55" Dell E5515H VA Led 1920x1080p VGA/HDMI x 2/USB2.0 x 2 w/Speakers

Part number: E5515H

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Monitor 24" Dell U2417H UltraSharp FullHD, IPS, DP/mDP/HDMI

Part number: U2417H

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

ASUS 24" Wide VS248HR GAMING, Panel Size: Wide Screen 24.0"(61.0cm) 16:9, True R...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback