Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 412
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Дијагонала
- Сите -
Време на одзив
- Сите -
Дисплеј порти
- Сите -
Built-in Speakers
- Сите -
Резолуција на монитор
- Сите -
Тип на монитор
- Сите -
Screen Type
- Сите -
3D Ready
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

720

дена

Monitor 34" MSI MAG 341CQ LED Gaming 100Hz, 3440x1440 UWQHD, HDMI, DP, DVI, Curved, 2...

Part number: MAG341CQ

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Monitor 27" LG 27MK430H-B IPS LED 1920 x 1080, 5ms, VGA,HDMI,AMD FreeSync

Part number: 27MK430HB

Производител: LG

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

AOC LED 21,5'' 22B1H 1920x1080, 5ms, 200 cd/m2, HDMI, VGA, Black

Part number: 22B1H/01

Производител: AOC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

LENOVO D22-10 21.5" FHD, 102 dpi, 200 nits, 600:1, 5 ms, Tilt Stand, 3Y, HDMI, VGA (V...

Part number: 65E4KAC6EU

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

LENOVO S22e-19(A18215FS1)-21.5inch, 1920 x 1080, 4/ms (HDMI &VGA), Contrast 3000:1, 16...

Part number: 61C9KAR1EU

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

PHILIPS LED IPS 23.8'' 243V7QDAB Slim Design, 5ms, DVI, HDMI, speakers, Smart C...

Part number: 243V7QDAB/00

Производител: Philips

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Dell 23.8" Е2418HN Monitor

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Dell 21.5" P2219H Professional Monitor

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

PHILIPS LED IPS 27'' 276E9QJAB Slim Design, 5ms, HDMI, DP, speakers, Smart Cont...

Part number: 276E9QJAB/00

Производител: Philips

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

LENOVO ThinkVision T24i-10, 23.8" Wide, IPS, W-Led, 250 cd/m2, 1000:1, 3M:1, VGA + HD...

Part number: 61CEMAT2EU

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Dell 27" SE2719H Monitor

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Dell 23.8" P2419H Professional Monitor

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Dell 24" U2419H UltraSharp Monitor

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Dell 27" P2719H Professional Monitor

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Dell 27" U2719D UltraSharp Monitor

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Monitor 22" BL2283 BenQ IPS LED Eye-care 5ms 1000:1 VGA, 2xHDMI, Speakers

Part number: 9HLHSLATBE

Производител: BENQ

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Monitor 22" GW2283 BenQ IPS LED Eye-care 5ms 1000:1 VGA, 2xHDMI, Speakers

Part number: 9HLHLLATBE

Производител: BENQ

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Monitor 29" LG 29UM59A-P LED IPS, 21:9 UltraWide 2560 x 1080 / HDMI/USB

Part number: 29UM59AP

Производител: LG

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Monitor 27" Dell S2719DGF Gaming 2560x1440 TM 16:9 HDMI/DP/USB

Part number: S2719DGF

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Monitor 25'' XL2546 BenQ Zowie LED Gaming 1ms Wide 240Hz,USBx3,HDMIx2,DVI Dual,D...

Part number: 9HLG9LBQBE

Производител: BENQ

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Monitor 34" Dell P3418HW Curved 2560 x 1080 IPS HDMI/DP/mDP/USB

Part number: P3418HW

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Monitor 30" Dell UP3017 UltraSharp Premier Color 2560x1600 IPS 16:10/HDMI/DPmDP/USB

Part number: UP3017

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Monitor 34" LG 34UM88C-P LED IPS, 3440 x 1440 UltraWide QHD HDMI/DP

Part number: 34UM88CP

Производител: LG

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

MONITOR 27" DELL U2718Q ULTRA SHARP 4K LED IPS, 3840 x 2160, 5ms, HDMI, DP, Mini-DP, ...

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Monitor 24" MSI MAG241C LED Gaming 1ms, 144Hz, USBx3, HDMIx2, DP, Curved

Part number: MAG241C

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Monitor 24" MSI MAG241CR LED Gaming 1ms, 144Hz, USBx3, HDMIx2, DP, Curved, RGB, Hight...

Part number: MAG241CR

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Monitor 34" LG 34UC79G-B Curved LED IPS, 21:9 UltraWide 2560 x 1080/ HDMIx2/DP

Part number: 34UC79GB

Производител: LG

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Monitor 27" MSI MAG271C LED Gaming 1ms, 144Hz, USBx3, HDMIx2, DP, Curved

Part number: MAG271C

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Monitor 27" MSI MAG271CR LED Gaming 1ms, 144Hz, USBx3, HDMIx2, DP, Curved, RGB, Hight...

Part number: MAG271CR

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

ASUS 24" Wide VG248QZ, Panel Size: Wide Screen 24.0"(61.0cm) 16:9, Panel Backlig...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка
MONITOR 24" DELL S2417DG GAMING TN, 2560x1440,165 Hz, 1ms, G-Sync, HDMI, DP, 4xUSB 3.0
Гејминг

Цена

25.270  ден.

Гаранција

1080

дена

MONITOR 24" DELL S2417DG GAMING TN, 2560x1440,165 Hz, 1ms, G-Sync, HDMI, DP, 4xUSB 3....

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Monitor 27" LG 27MP59G-P Gaming IPS LED Full HD 1920x1080 HDMI/DP 1ms Black

Part number: 27MP59GP

Производител: LG

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Monitor 25" Dell Gaming AW2518HF 240Hz/ 1ms

Part number: AW2518HF

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

Asus 23" 3D Wide VG23AH, Panel Size: Wide Screen 23.0"(58.4cm), Panel Type : IPS...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

MONITOR 25" DELL U2518D ULTRA SHARP,LED IPS, 2560 x 1440, 5ms, HDMI,DP, DP-out, Mini-...

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Monitor 27" BL2780 Benq IPS 1920x1080 FHD, VGA, HDMI, Display port,Speakers, Black

Part number: 9HLGXLATBE

Производител: BENQ

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL P2719H, LED 27", VGA, HDMI, DP,USB (1920x1080) Black (16:9)- IPS Panel

Part number: 210-APXF

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Monitor 24" Dell U2419H UltraSharp FullHD, IPS,DP/HDMI

Part number: U2419H

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Monitor 24" LG 24MP59G-P IPS LED Full HD 1920x1080 VGA/HDMI/DP 1ms Black

Part number: 24MP59GP

Производител: LG

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

MONITOR 24" DELL U2419H, 16:9, 1920 x 1080, 60Hz, DP, mini DP, HDMI

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Monitor 29" LG 29WK500-P LED IPS 2560x1080 UltraWide Full HD 2xHDMI

Part number: 29WK500P

Производител: LG

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Monitor 24" Dell U2415 UltraSharp FHD IPS 16:10 2xHDMI/ 6xUSB

Part number: U2415

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Monitor 24" Philips 246V5LHAB LED V-Line, Full HD, VGA,HDMI, Speakers,1ms, Black

Part number: 246V5LHAB

Производител: Philips

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Monitor 29" LG 29UM69-GB LED IPS, 2560 x 1080 UltraWide Full HD HDMI/DP/Speakers

Part number: 29UM69GB

Производител: LG

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback