Ценовник Последна промена: 12.05.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

Total products: 210
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Чипсет
- Сите -
Chipset Series
- Сите -
Сокет
- Сите -
Тип на меморија
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

1080

денови

GIGABYTE MB 8th, 9th Gen i7/i5/i3/Pen/Cele,LGA1151,H310M,2xDDR4,max. 32GB,IntgGraphCPU,1PC...

Part number: H310M S2V 2.0

Производител: GIGABYTE

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

GIGABYTE MB 8th, 9th Gen i7/i5/i3/Pen/Cele,LGA1151, H310M, 2 x DDR4 DIMM, max 32GB, IntgGr...

Part number: H310M S2H 2.0

Производител: GIGABYTE

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

GIGABYTE MB 8th, 9th Gen i9/i7/i5/i3/Pen/Cele,LGA1151,H310M,2xDDR4,max. 32GB,IntgGraphCPU,...

Part number: H310M S2P 2.0 1.0

Производител: GIGABYTE

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

GIGABYTE MB 8th,9th Gen i9/ i7/i5/i3/Pen/Cele,LGA1151,B365M, 4xDDR4,max.64GB,IntgGraphCPU,...

Part number: B365M DS3H 1.0

Производител: GIGABYTE

Преглед
Во кошничка

Гаранција

0

денови

MSI B365M MORTAR, B365, LGA1151, 4DDR4, 1PCI-Ex16, 2PCI-EX1, 1M.2, 6SATA3,_x000D_ 6USB3.1

Производител: MSI

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

GIGABYTE MB 8th,9th, Gen i7/i5/i3 LGA1151, Z390 Aorus Pro, 4xDDR4,max.128GB, 1xPCI-ex16@16...

Part number: Z390 AORUS PRO 1.0

Производител: GIGABYTE

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

MB Gigabyte B450M-H AM4 DDR4 3600MHz OC SATA3 M.2 USB3.1 HDMI/VGA

Производител: GIGABYTE

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

GIGABYTE MB 8th, 9th Gen i9/ i7/i5/i3/Pen/Cele,LGA1151, B365, 2xDDR4,max. 32GB,IntgGraphCP...

Part number: B365M H 1.0

Производител: GIGABYTE

Преглед
Во кошничка

Гаранција

690

денови

MSI Z270-A PRO, 1151,4DDR4,2PCI-Ex16,4PCI-Ex1,M.2,6SATA3,8USB 3.1

Part number: Z270-A PRO

Производител: MSI

Преглед
Во кошничка
ASUS PRIME B450M-A, AMD AM4 Socket AMD Ryzen 2nd Gen
Гејминг

Цена

4.435  ден.

Гаранција

1050

денови

ASUS PRIME B450M-A, AMD AM4 Socket AMD Ryzen 2nd Gen

Производител: ASUS

Преглед
Во кошничка
MSI B450 GAMING PLUS MAX RYZEN DDR4-4133+ USB3.2 DVI/HDMI
Гејминг

Цена

7.103  ден.

Гаранција

1080

денови

MSI B450 GAMING PLUS MAX RYZEN DDR4-4133+ USB3.2 DVI/HDMI

Part number: B450GAMINGPLUSMAX

Производител: MSI

Преглед
Во кошничка

Гаранција

690

денови

MSI B350M PRO-VDH, AMD/RYZEN Series Processors, 4DDR4, 1PCI-Ex16, 2PCI-Ex1, VGA, DVI, HDMI...

Part number: B350M PRO-VDH

Производител: MSI

Преглед
Во кошничка
GigaByte GA-AX370-Gaming K5 AM4, 4xDDR4, 1xPCI-ex16 @16
Гејминг

Цена

8.516  ден.

Гаранција

990

денови

GigaByte GA-AX370-Gaming K5 AM4, 4xDDR4, 1xPCI-ex16 @16

Part number: GA-AX370-Gaming K5

Производител: GIGABYTE

Преглед
Во кошничка

Гаранција

720

денови

MSI Z370 GAMING PLUS with RGB LED Strip-400mm, 1151,4DDR4,2PCI-Ex16,4PCI-Ex1,8USB3.1,6USB2...

Part number: Z370 GAMING PLUS

Производител: MSI

Преглед
Во кошничка

Гаранција

720

денови

MSI B250M PRO-VDH, B250, LGA1151, 4DDR4, 1PCI-Ex16, 2PCI-EX1, 1M.2, 6SATA3, 6USB3.1 Gen1

Part number: B250M PRO-VDH

Производител: MSI

Преглед
Во кошничка

Гаранција

720

денови

MSI Z370-A PRO with RGB LED Strip-400mm, 1151,4DDR4,2PCI-Ex16,4PCI-Ex1,1x.2, 8USB3.1,6SATA...

Part number: Z370-A PRO

Производител: MSI

Преглед
Во кошничка

Гаранција

990

денови

GigaByte GA-H110-D3A 7th/6th Gen i7/i5/i3/Pen/Celeron, LGA1151, H110 Mining, 2xDDR4, max. ...

Part number: GA-H110-D3A

Производител: GIGABYTE

Преглед
Во кошничка

Гаранција

990

денови

GigaByte GA-H110M-S2V MB 6th Gen, LGA1151, H110, 2 x DDR4, 1600 MHz, max. 62GB

Part number: GA-H110M-S2V 1.0

Производител: GIGABYTE

Преглед
Во кошничка
MSI X570 GAMING EDGE WIFI RYZEN DDR4 4400+MHz PCIe4.0 USB3.2 Gbit LAN WiFi AC RGB Mystic Light
Гејминг

Цена

13.340  ден.

Гаранција

1080

денови

MSI X570 GAMING EDGE WIFI RYZEN DDR4 4400+MHz PCIe4.0 USB3.2 Gbit LAN WiFi AC RGB Mystic L...

Part number: X570GAMINGEDGEWIFI

Производител: MSI

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

MSI H310M PRO-VD PLUS LGA1151 DDR4 2666MHz SATA3 USB3.1 GBit LAN VGA/DVI

Part number: H310MPROVDPLUS

Производител: MSI

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

GigaByte Z390 D LGA1151 DDR4 4266MHz OC SATA3 M.2 USB3.1 GBit LAN HDMI

Part number: GAZ390D

Производител: GIGABYTE

Преглед
Во кошничка
GigaByte Z390 AORUS MASTER LGA1151 DDR4 4400MHz OC SATA3 3xM.2 USB3.1/Type-C GBit LAN HDMI
Гејминг

Цена

19.185  ден.

Гаранција

1080

денови

GigaByte Z390 AORUS MASTER LGA1151 DDR4 4400MHz OC SATA3 3xM.2 USB3.1/Type-C GBit LAN HDMI

Part number: GAZ390AORUSMASTER

Производител: GIGABYTE

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

MSI B365M PRO-VDH LGA1151 DDR4 2666MHz SATA3 USB3.1 GBit LAN VGA/DVI/HDMI

Part number: B365MPROVDH

Производител: MSI

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

BIOSTAR G41D3+ LGA775 2xDDR3 1333Mhz

Производител: BIOSTAR

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

MB MSI A320M A-PRO MAX RYZEN DDR4-3200MHz M.2 USB3.2 DVI/HDMI

Part number: A320MAPROMAX

Производител: MSI

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

Gigabyte GA-H110M-H 6th Gen i7/i5/i3/Pen/Celeron, LGA1151, H110, 2 x DDR4 max 32GB, Intg G...

Part number: GA-H110H

Производител: GIGABYTE

Преглед
Во кошничка

Гаранција

720

денови

ASROCK A320M-HDV R4.0 AM4, M-ATX, 2xDDR4 3200Mhz (OC)

Производител: ASROCK

Преглед
Во кошничка

Гаранција

720

денови

MB ASROCK 1151 H110M-DVS R3.0, 2xDDR4 2133MHz

Производител: ASROCK

Преглед
Во кошничка

Гаранција

720

денови

ASROCK H310CM-HDV , 1151 2xDDR4 2666MHz

Производител: ASROCK

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

MSI H310M PRO-VDH PLUS LGA1151 DDR4 2666MHz SATA3 USB3.1 GBit LAN VGA/DVI/HDMI

Part number: H310MPROVDHPLUS

Производител: MSI

Преглед
Во кошничка

Гаранција

720

денови

MB ASROCK AM3+ 760GM-HDV 2xDDR3 1800MHz, PCIe 2.0 x16, PCIe 2.0 x1, PCI, 4x SATA2, 8x USB ...

Производител: ASROCK

Преглед
Во кошничка

Гаранција

720

денови

MSI H310M PRO-VDH, s.1151, Intel ®H310, 2xDDR4, DVI,VGA,HDMI, PCI-Ex16, PCI-Ex1, SATAI...

Part number: H310M PRO-VDH

Производител: MSI

Преглед
Во кошничка

Гаранција

720

денови

MSI H270 PC MATE, 1151, 4DDR4, 2PCI-Ex16, 3PCI-Ex1,PCI,M.2,6SATA3,USB 3.1

Part number: H270 PC MATE

Производител: MSI

Преглед
Во кошничка

Гаранција

720

денови

MSI H270 TOMAHAWK ARCTIC s.1151, 4DDR4,2PCI-Ex16,4PCI-Ex1,TPM, DVI,HDMI

Part number: 911-7A68-004

Производител: MSI

Преглед
Во кошничка

Гаранција

720

денови

MB ASROCK 1151 H310CM-HDV/M.2 ,2xDDR4 2666MHz, DVI-D, VGA,HDMI, PCIex16, 2xPCIex1, 4xSATAI...

Производител: ASROCK

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

GigaByte H310M S2P 8th Gen i7/i5/i3/Pen/Cele, LGA1151, H310M, 2xDDR4, max. 32GB

Part number: H310M S2P

Производител: GIGABYTE

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

GigaByte H310M-S2P 2.0 LGA1151 DDR4 2666MHz SATA3 M.2 USB3.1 GBit LAN HDMI/DVI/VGA

Part number: GAH310MS2P20

Производител: GIGABYTE

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1080

денови

GigaByte H310N 2.0 Mini-ITX LGA1151 DDR4 2666MHz SATA3 M.2 USB3.1 GBit LAN HDMI/DVI/VGA

Part number: GAH310N20

Производител: GIGABYTE

Преглед
Во кошничка

Гаранција

1050

денови

MB ASROCK J4105B-ITX Quad-Core J4105(up to 2.5 GHz),2x SO-DIMM DDR4 2400Mhz,1xPCIe 2.0 x16...

Производител: ASROCK

Преглед
Во кошничка
GigaByte MB AMD AM4, AB350, 4xDDR4, max.64GB, 1xPCI-ex16 @16,  1xPCI-ex16@4, 1xPCI-ex16 @1, 2xPCI-E x1, M.2. PCIe con, 6xSATA 6Gb/s, 8xUSB 3.1, 5xUSB2, HDMI, Dsub, 1hTPM, ATX
Гејминг

Цена

5.547  ден.

Гаранција

990

денови

GigaByte MB AMD AM4, AB350, 4xDDR4, max.64GB, 1xPCI-ex16 @16, 1xPCI-ex16@4, 1xPCI-ex16 @1...

Part number: GA-AB350-Gaming 3

Производител: GIGABYTE

Преглед
Во кошничка

Гаранција

720

денови

GigaByte J4005N D2P Dual-Core (up to 2.7 GHz), 2xDDR4 2400Mhz

Производител: GIGABYTE

Преглед
Во кошничка

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

продолжи
Наплата


Feedback