Ценовник Последна промена: 04.12.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 22
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Технологија на процесор
- Сите -
Интерфејс
- Сите -
Капацитет на диск
- Сите -
Кеш
- Сите -
Формат на диск
- Сите -
Тип на меморија
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

720

дена

Synology DiskStation DS218j 2 HDDBAY NET NAS SERVER

Производител: Synology

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Synology NAS Disk Station DS918+ 4-Bay 64-bit Quad-core 1.5GHz

Part number: DS918PLUS

Производител: Synology

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

HDD 3.5" 4TB External Western Digital My Cloud EX2 Ultra Black (2x2TB), 1.3 GHz Marve...

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

HDD 3.5" 8TB External Western Digital My Cloud Home NAS Server, LAN, USB, White, WDBV...

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback