Ценовник Последна промена: 15.12.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 237
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Технологија на процесор
- Сите -
Интерфејс
- Сите -
Капацитет
- Сите -
Кеш
- Сите -
Формат на диск
- Сите -
Тип на меморија
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

690

дена

WESTERN DIGITAL 4TB My Cloud Personal Cloud Storage - NAS

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL 2TB 7.2K RPM NLSAS 512n 3.5in Hot-plug Hard Drive, CusKit

Part number: 400-ALRR

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

HDD 3.5" 4TB External Western Digital My Cloud Personal Cloud Storage - NAS, Gigabit ...

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

HDD 3.5" 3TB External Western Digital My Cloud Personal Cloud Storage - NAS, Gigabit ...

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

HDD 3.5" 3TB External Western Digital My Book Live Ethernet: RJ-45 LAN, Black WDBACG0...

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

HDD 3.5" 6TB External Western Digital My Cloud Personal Cloud Storage - NAS, Gigabit ...

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

NAS Storage QNAP Work group/SOHO/Home TS-431P2-1G 4-Bay NAS,Annapurna Labs AL314 Quad cor...

Part number: TS-431P2-1G

Производител: QNAP

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

NAS Storage QNAP NAS License LIC-CAM-NAS-1CH

Part number: LIC-CAM-NAS-1CH

Производител: QNAP

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

NAS Storage QNAP NAS License LIC-CAM-NAS-2CH

Part number: LIC-CAM-NAS-2CH

Производител: QNAP

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

NAS Storage QNAP Home TS-128 1-bay NAS, ARM dual-core 1.1GHz, 1GB RAM, 3.5" SATA HDDs...

Part number: TS-128

Производител: QNAP

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

NAS Storage QNAP Home TS-228 2-bay NAS, ARM dual-core 1.1GHz, 1GB RAM, 3.5" SATA HDDs...

Part number: TS-228

Производител: QNAP

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

NAS Storage QNAP Work group/SOHO/Home TS-131P 1-Bay TurboNAS, ARM Cortex-A15 dual-core 1.7...

Part number: TS-131P

Производител: QNAP

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

NAS Storage QNAP NAS License LIC-CAM-NAS-4CH

Part number: LIC-CAM-NAS-4CH

Производител: QNAP

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

NAS Storage QNAP Work group/SOHO/Home TS-231P 2-Bay TurboNAS, ARM Cortex-A15 dual-core 1.7...

Part number: TS-231P

Производител: QNAP

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

NAS Storage QNAP Work group/SOHO/Home TS-231P2-1G 2-Bay NAS,Annapurna Labs AL314 Quad cor...

Part number: TS-231P2-1G

Производител: QNAP

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

NAS Storage QNAP Work group/SOHO/Home TS-431P 4-Bay TurboNAS, ARM Cortex-A15 dual-core 1.7...

Part number: TS-431P

Производител: QNAP

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

NAS Storage QNAP Work group/SOHO/Home TS-231P2-4G 2-Bay NAS,Annapurna Labs AL314 Quad cor...

Part number: TS-231P2-4G

Производител: QNAP

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

NAS Storage QNAP Work group/SOHO/Home TS-251A-2G 2-Bay NAS, 2GB DDR3L RAM (max 8GB), SATA ...

Part number: TS-251A-2G

Производител: QNAP

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

NAS Storage QNAP Work group/SOHO/Home TS-251+-2G 2-Bay NAS, Intel Celeron Quad-Core 2.0GHz...

Part number: TS-251+-2G

Производител: QNAP

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

NAS Storage QNAP Work group/SOHO/Home TS-251A-4G 2-Bay NAS, 4GB DDR3L RAM (max 8GB), SATA ...

Part number: TS-251A-4G

Производител: QNAP

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

NAS Storage QNAP Work group/SOHO/Home HS-251+ 2-bay TurboNAS, fanless, Intel Celeron quad-...

Part number: HS-251+

Производител: QNAP

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

NAS Storage QNAP Work group/SOHO/Home TS-431P2-4G 4-Bay NAS,Annapurna Labs AL314 Quad cor...

Part number: TS-431P2-4G

Производител: QNAP

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

NAS Storage QNAP Business -Middle end TS-253A-4G 2-Bay NAS, Intel Celeron Braswell N3150 q...

Part number: TS-253A-4G

Производител: QNAP

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

NAS Storage QNAP Business -Middle end TS-431X-2G 4-Bay NAS

Part number: TS-431X-2G

Производител: QNAP

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

NAS Storage QNAP Business -Middle end TS-431X2-2G 4-Bay NAS,Annapurna Labs AL314 Quad cor...

Part number: TS-431X2-2G

Производител: QNAP

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

NAS Storage QNAP Business -Middle end TBS-453A-4G 4-bay M.2 SSD NASbook, Intel Celeron N31...

Part number: TBS-453A-4G

Производител: QNAP

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

NAS Storage QNAP Business -Middle end UX-500P 5-Bay Expension Unit for TS-x51 Turbo NAS se...

Part number: UX-500P

Производител: QNAP

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

NAS Storage QNAP Work group/SOHO/Home TS-451A-2G 4-Bay NAS, 2GB DDR3L RAM (max 8GB), SATA ...

Part number: TS-451A-2G

Производител: QNAP

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

NAS Storage QNAP Business -Middle end TS-453Bmini-4G 4-Bay NAS, Intel Celeron J3455 quad-c...

Part number: TS-453Bmini-4G

Производител: QNAP

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback