Ценовник Последна промена: 12.05.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHost

Total products: 215
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

360

денови

Power Bank Natec Extreme Trevi 10000mAh Dual USB + Type-C Compact White

Производител: Natec

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

Power Bank Natec Extreme Trevi 10000mAh Dual USB + Type-C Compact Black

Производител: Natec

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

Power Bank Natec Extreme Trevi 20000mAh Dual USB + Type-C Black

Производител: Natec

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

Lenovo USB-C to HDMI 2.0b Adapter  Plug-and-play USB-C male input HDMI 2.0b output, M...

Part number: 4X90R61022

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

ThinkPad Ethernet Extension Cable Gen 2         &n...

Part number: 4X90Q84427

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

Lenovo 45W AC Adapter Charger (USB Type-C) ThinkPad 13 2nd Gen, X1 Tablet 2nd Gen, X1 Yoga...

Part number: 4X20M26256

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

Lenovo 65W AC Power Adapter Charger (USB Type-C tip) ThinkPad 13 2nd Gen, X1 Tablet 2nd Ge...

Part number: 4X20M26272

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

ThinkPad 65W AC Adapter (slim tip) V330-14ARR, P51s, TB 14-IML, T470, Yoga 370, TB 13s-IWL...

Part number: 0A36262

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

ThinkPad 90W AC Power Adapter Charger L430, L421, X1 Laptop, L520, S340, T430si, Edge E135...

Part number: 40Y7663

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

ThinkCentre 90W AC Adapter (Slim Tip) V530-22ICB, M920s, M90n-1, M625q, M720q, V410z, M710...

Part number: 4X20E75145

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

Lenovo USB-C 7-in-1 Hub Docking Interface: USB-C port; Expand Ports: 2 x USB3.0; USB2.0; H...

Part number: 4X90V55523

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

Lenovo 3 Cell battery Lenovo YOGA 500 (500-14ISK), ThinkPad Edge 2, Flex-3

Part number: 5B10K10236

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

ThinkPad 135W AC Adapter Charger (Slim Tip) TP P1, X1 Extreme 1st Gen, P1 Gen 2

Part number: 4X20Q88543

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

Lenovo USB-C Travel Hub Docking Interface: USB-C port; Expand Ports: HDMI, VGA, USB 3.0, G...

Part number: 4X90M60789

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

ThinkPad 170W AC Adapter (Slim Tip) T470, P51s, P51, P1, L570, L470, P53, Yoga 11 4th Gen,...

Part number: 4X20E50578

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

ThinkPad Battery 70+ (6 cell) ThinkPad T410, T420, T430, T510, T520, T530, W510, W520, W53...

Part number: 0A36302

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

ThinkPad Battery 77+ ThinkPad P50, Lithium-Ion (Li-Ion) technology, 6 cell system battery,...

Part number: 4X50K14091

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

ThinkPad USB-C MINI Dock HDMI or VGA, wired RJ45 network, two USB-A devices, and USB-C pow...

Part number: 40AU0065EU

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

Lenovo USB-C Laptop Power Bank 14000 mAh Charging in: USB-C port/ Slim Tip/ Round tip Char...

Part number: 40AL140CWW

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

ThinkPad Battery 41+ (6 cell) ThinkPad T61p R60e R61e/i T60p Z60m Z61p T500 W500 R500 SLx0...

Part number: 40Y6799

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

ThinkPad Battery 61+ ThinkPad T470 & T570

Part number: 4X50M08811

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

ThinkPad Battery 70++ (9 Cell) ThinkPad T410, T420, T430, T510, T520, T530, W510, W520, W5...

Part number: 0A36303

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

ThinkPad Pro Dock 65W Ports: 3 x USB 2.0, 3 x USB 3.0, Gigabit Eth, DP, DVI-D, VGA, Stereo...

Part number: 40A10065EU

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

ThinkPad USB-C Dock GEN2 Docking Interface: USB-C Cable Video Ports: 2 x DP, HDMI, 2 x USB...

Part number: 40AS0090EU

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

ThinkPad Ultra Docking Station 4 x USB 3.1 gen2 (10Gbps) with 1* always-on USB charging 2 ...

Part number: 40AJ0135EU

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

ThinkPad WiGig Dock Compatible with: WiGig Model Only (X1 Carbon 4Gen 20FB, 20FC, X1 Yoga,...

Part number: 40A60045EU

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

180

денови

Samsung Super Fast Charger Type-A to Type-C 15W Black

Производител: Samsung

Преглед
Во кошничка

Гаранција

180

денови

Notebook Battery 6 Cell 5200mAh 10.8V Compatible HP 4320S

Part number: HP4321LH

Производител: Unknown Brand

Преглед
Во кошничка

Гаранција

0

денови

Power Bank Platinet Portable for Smartphone and Tablet 5200mAh Leather Grey w/Micro USB Ca...

Part number: PMPB52LG

Производител: Platinet

Преглед
Во кошничка

Гаранција

0

денови

LAPTOP CHARGER ITECH 19V 4.74A for TOSHIBA/ACER

Part number: 19V 4.74A

Производител: Unknown Brand

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

Lenovo 45W AC Adapter for IdeaPad 100

Part number: GX20K11844

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

180

денови

Notebook Battery 6 cell 5200mAh 11.1V for Lenovo Y700

Part number: L14M4P23

Производител: Unknown Brand

Преглед
Во кошничка

Гаранција

0

денови

USB Universal Car Charger Atomic Micro 1A

Производител: Unknown Brand

Преглед
Во кошничка

Гаранција

0

денови

USB Universal Car Charger ZipKord 510CMIX 1.0A Retractable Micro USB w/30-Pin Dock Connect...

Производител: Unknown Brand

Преглед
Во кошничка

Гаранција

0

денови

USB Universal Car Charger Vivitar 2.1A w/Micro USB Cable White

Производител: Unknown Brand

Преглед
Во кошничка

Гаранција

0

денови

USB Universal Power Charger LDK 5V / 2A

Part number: USBPOWERCHARGER2A

Производител: LDK

Преглед
Во кошничка

Гаранција

0

денови

USB Universal Power Charger LDK 5V / 2.5A

Производител: LDK

Преглед
Во кошничка

Гаранција

0

денови

USB Universal Car Charger Natec 2A Dual Socket Black

Part number: NUC0564

Производител: Natec

Преглед
Во кошничка

Гаранција

0

денови

USB Universal Power Charger 2.1A Energenie Black 03

Производител: GEMBIRD

Преглед
Во кошничка

Гаранција

0

денови

USB Universal Power Charger 2.1A Energenie White 03

Производител: GEMBIRD

Преглед
Во кошничка

Гаранција

0

денови

Universal Fast Charger for Smartphones 2.0A White

Производител: Unknown Brand

Преглед
Во кошничка

Гаранција

0

денови

Power Bank Platinet Portable for Smartphone and Tablet 2600mAh Leather Black w/Micro USB C...

Part number: PMPB26LB

Производител: Platinet

Преглед
Во кошничка

Гаранција

0

денови

Power Bank Platinet Portable for Smartphone and Tablet 2600mAh Leather Blue w/Micro USB Ca...

Part number: PMPB26LBL

Производител: Platinet

Преглед
Во кошничка

Гаранција

0

денови

Power Bank Platinet Portable for Smartphone and Tablet 2600mAh Leather White w/Micro USB C...

Part number: PMPB26LW

Производител: Platinet

Преглед
Во кошничка

Гаранција

0

денови

Universal Fast Charger for Smartphones Qualcomm Quick Charge QC 3.0 White/Blue

Производител: Unknown Brand

Преглед
Во кошничка

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

продолжи
Наплата


Feedback