Ценовник Последна промена: 22.02.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 490
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Технологија на процесор
- Сите -
RAM капацитет
- Сите -
Оперативен систем
- Сите -
Бренд на графичка картичка
- Сите -
HDD
- Сите -
SSD
- Сите -
SSHD
- Сите -
Дијагонала
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

360

дена

ACER Aspire 3 (A315-53-51N2), Black, 15.6" FHD, Intel® Core™ i5-7200U, 4 GB...

Part number: NX.H2BEX.044

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

MOTOROLA MOTO G6 Play ( XT1922-2) RO 3+32 GL DS gold

Part number: PA9W0031RO

Производител: Motorola

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

MOTOROLA MOTO G6 Play ( XT1922-3) RO 3+32 BE DS deep indigo

Part number: PA9W0037RO

Производител: Motorola

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

MOTOROLA MOTO G6 (XT1925-5) RO 3+32G BE DS deep indigo

Part number: PAAL0000RO

Производител: Motorola

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

MOTOROLA ONE (XT1941-4) RO 4+64G BL DS

Part number: PAD40022RO

Производител: Motorola

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

MOTOROLA ONE (XT1941-4) RO 4+64G WH DS

Part number: PAD40025RO

Производител: Motorola

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

ACER Aspire 3 (A315-41-R2NE), Black, 15.6" HD, Ryzen™ 3 2200U, 4 GB, 1TB HDD, L...

Part number: NX.GY9EX.032

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL NB Inspiron 3567, Intel Core i3-7020U Processor (3MB Cache, 2.30 GHz), 15.6" FH...

Part number: N/A

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

ACER Aspire 3 (A315-41-R0T1), Black, 15.6" FHD, Ryzen™ 5 2500U, 4 GB, 1TB HDD, ...

Part number: NX.GY9EX.033

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

ACER Aspire 3 (A315-41G-R6YR), Black, 15.6" FHD, Radeon™ 535 2GB , Ryzen&trade...

Part number: NX.GYBEX.032

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

ACER Aspire 3 (A315-53G-54NA), Black, 15.6" FHD, Intel® Core™ i5-7200U, GeF...

Part number: NX.H18EX.041

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL NB Inspiron 3576, Intel Core i5-8250U (6MB Cache, up to 3.4GHz), 15.6" FHD (1920...

Part number: N/A

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL NB Inspiron 15 5000 (5570), i5-8250U, 15.6" FHD AG, 8GB DDR4, 2TB HDD, AMD Radeo...

Part number: N/A

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

LENOVO ThinkPad E480,14" Antiglare, Black, i5-8250U, 8GB DDR4 2400MHz, 1TB Hard Disk...

Part number: 20KQS0G700

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL NB G3 15 3579,Intel Core i5-8300H Processor(Quad-Core,8MB Cache,up to 4.0GHz w/TurboB...

Part number: N/A

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

ACER Predator Helios 300 (PH315-51-77XL), 15.6" FHD, Core™i7-8750H, GTX 1050Ti,...

Part number: NH.Q3HEX.020

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

LENOVO Legion Y530-15ICH-1060,15.6 FHD IPS AG 300N(2.6T)60, I7-8750H, 8G(1X8GBDDR4 2666),G...

Part number: 81LB0049RM

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

ACER Nitro 5 (AN515-52-75HH), 15.6" FHD, Core™ i7-8750H, GTX 1060 6GB, 8 GB, 25...

Part number: NH.Q3XEX.024

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

ACER Predator Helios 300 (PH317-52-74XN),17.3" FHD IPS, i7-8750H, GTX 1060, 16GB DDR4...

Part number: NH.Q3DEX.025

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Dell Inspiron 3573 (Black) - Intel® Pentium® N4000 Processor (up to 2.60GHz, 4MB)...

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

ASUS X507MA-EJ305 ( GRAY ), - Intel® Pentium® Silver N5000 Processor (4M Cache, up...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Dell Inspiron 3573 (Black) - Intel® Pentium® N5000 Processor (4M Cache up to 2.7 ...

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

ASUS X512UB-EJ013 (SLATE GRAY), Intel Core™ i3-7020U ( 2.3 GHz, 3M Cache), 4GB DDR4 ...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

ASUS X540UB-DM229 (Chocolate Black), 15.6" i3-8130U, 4GB DDR4, 256GB SSD, NVIDIA GeFo...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

ASUS X512UB-EJ050 ( SLATE GRAY ), - Intel Core i5-8250U (1.6GHz up to 3.4GHz, 6M Cache), 8...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Dell Inspiron 5570/Windows 10/TOUCHSCREEN (Silver) - Intel Core™ i7-8550U (8M Cach...

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

ASUS S530FN-BQ074 ( Gun Metal ), - Intel® Core™ i5-8265U Processor 1.6 GHz (6M C...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

ASUS S530FN-BQ230 ( Gun Metal ),15.6" i5-8265U, 8GB RAM DDR4, SATA 1TB+ 8GB Hybrid, N...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

ASUS X540UB-DM231 ( Chocolate Black ), - Intel Core i7-8550U (1.8GHz up to 4GHz, 8M Cache)...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

ASUS S530FN-BQ232 ( Gun Metal ), 15,6" i7-8565U, 8GB RAM DDR4, SATA 1TB HDD + 8GB Hyb...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Dell Inspiron 5579 CONVERTIBLE 2-IN-1 15,6" i7-8550U/ 8GB/ 256GB SSD/ Intel HD/ Windo...

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Dell Inspiron 5579 CONVERTIBLE 2-IN-1 / Win 10 PRO, - Intel® Core™ i7-8550U Proc...

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback