Ценовник Последна промена: 22.02.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 39
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

360

дена

FDD 3.5" OEM

Part number: 279

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка
DELL Latitude E7440 14" A class Refurbished Intel® Core™ i5-4310U/ 4GB DDR3/ SSD 256GB/ NoOD/ Win10

Цена

22.000  ден.

Гаранција

365

дена

DELL Latitude E7440 14" A class Refurbished Intel® Core™ i5-4310U/ 4GB DDR3...

Part number: Latitude E7440

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Dell Optiplex 990 Mini Tower A class Refurbished Intel® Core™ i5-2400/ 8GB DDR3/...

Part number: Optiplex 990

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Dell Docking station PR03X

Part number: Docking

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

LG Flatron IPS231P IPS 23" Black 1920x1080 Full HD 16:9 VGA DVI Stereo Speakers A cla...

Part number: IPS231P

Производител: LG

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Lenovo ThinkPad X230 12.5" A class Refurbished 3G Intel® Core™ i5-3320M/ 4G...

Part number: X230

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Bundle 23" Monitor LG IPS + HP-8200 ELITE USDT A class Refurbished Intel® Core&tr...

Part number: HP8200 + Monitor

Производител: FUJITSU

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Bundle 22" Monitor HP + HP Compaq Elite 8200 USDT A class Refurbished Intel® Core...

Part number: HP8200 + Monitor

Производител: FUJITSU

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

90

дена

OTHER 500W 20+4 pin

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

FOR DESKTOP ONE COLLOR

Part number: 001493

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

LENOVO MULTIMEDIA

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

HP 1000/1200

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

VM SD256MBSecureDigitalCard

Производител: VM

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

MULTIMEDIA FUNCTION PANEL MF-A

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

CARTRIDGE 3200/5000/5700/7000/7200

Part number: PL 1980CMY

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

OTHER OEM 1700Mbps connection kit duo wireless

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Hdd 320GB WesternDigital 7200rpm, 8MB Cache SATA, 3.0Gb/s AV-GP, WD3200AVVS

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

2910

дена

60384 Динамо Хит Енерџи 2.0 , Селективен колектор

Производител: Fabbygo

Прегледај
Во кошничка
Fujitsu Esprimo E710 SFF A class Refurbished Intel® Pentium® G640/ 4GB RAM/ 320GB HDD/ DVD

Цена

6.106  ден.

Гаранција

365

дена

Fujitsu Esprimo E710 SFF A class Refurbished Intel® Pentium® G640/ 4GB RAM/ 320GB ...

Part number: Esprimo E710

Производител: FUJITSU

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

90

дена

[OUTLET] HEADPHONES A4 HS-9 NECKLACE MP3 INMOTION RED

Производител: GEMBIRD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

90

дена

[OUTLET] PERSONAL ALCOHOL DETECTOR SAFEMATE

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

90

дена

[OUTLET] COOLERMASTER CASE K350 Без напојување, малку користено

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback