Ценовник Последна промена: 12.05.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

Total products: 37
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -
Заштеда: 400 ден.
[OUTLET] SteelSeries Dota 2 Special Edition Rival 100 Optical Gaming Mouse
Бесплатна достава Гејминг Распродажба

Цена

2.000  ден.

Редовна цена:

2.400 ден.

Гаранција

90

денови

[OUTLET] SteelSeries Dota 2 Special Edition Rival 100 Optical Gaming Mouse

Производител: SteelSeries

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 20 ден.
[OUTLET] MOUSE PAD GMA-20D G-CUBE FLOWERS
Бесплатна достава Распродажба

Цена

100  ден.

Редовна цена:

120 ден.

Гаранција

90

денови

[OUTLET] MOUSE PAD GMA-20D G-CUBE FLOWERS

Производител: GEMBIRD

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 30 ден.
[OUTLET] NOTEBOOK STAND HANTOL 3 FAN BLUE TRANSPARENT 3mm
Бесплатна достава Распродажба

Цена

150  ден.

Редовна цена:

180 ден.

Гаранција

90

денови

[OUTLET] NOTEBOOK STAND HANTOL 3 FAN BLUE TRANSPARENT 3mm

Производител: Hantol

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 148 ден.
[OUTLET] Bluetooth Headset GMB BHP-BER-BK Stereo Berlin Black
Бесплатна достава Распродажба

Цена

740  ден.

Редовна цена:

888 ден.

Гаранција

90

денови

[OUTLET] Bluetooth Headset GMB BHP-BER-BK Stereo Berlin Black

Производител: GEMBIRD

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 80 ден.
[OUTLET] KEYBOARD KB-9140L BACKLIGHT USB 33 HOTHEYS
Бесплатна достава Распродажба

Цена

400  ден.

Редовна цена:

480 ден.

Гаранција

90

денови

[OUTLET] KEYBOARD KB-9140L BACKLIGHT USB 33 HOTHEYS

Производител: GEMBIRD

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 30 ден.
[OUTLET] DLV-B03 350K pixels webcam usb silver/black
Бесплатна достава Распродажба

Цена

150  ден.

Редовна цена:

180 ден.

Гаранција

90

денови

[OUTLET] DLV-B03 350K pixels webcam usb silver/black

Производител: GEMBIRD

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 80 ден.
[OUTLET] BELKIN LAPTOP COOLING PAD F5L001 WHITE
Бесплатна достава Распродажба

Цена

400  ден.

Редовна цена:

480 ден.

Гаранција

90

денови

[OUTLET] BELKIN LAPTOP COOLING PAD F5L001 WHITE

Производител: BELKIN

Преглед
Во кошничка

Гаранција

90

денови

[OUTLET] Bluetooth Headset Omega R320 V3.0 EDR

Производител: Omega

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 40 ден.
[OUTLET] Speakers Manhattan, 2150, 2x2w, USB, Black/Gray
Бесплатна достава Распродажба

Цена

200  ден.

Редовна цена:

240 ден.

Гаранција

90

денови

[OUTLET] Speakers Manhattan, 2150, 2x2w, USB, Black/Gray

Производител: MANHATTAN

Преглед
Во кошничка

Гаранција

90

денови

[OUTLET] VIVAX HOME Отварач за вино WO-101B

Производител: Vivax

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 60 ден.
[OUTLET] KEYBOARD A4 KR-85 COMFORTKEY PS/2 BLACK
Бесплатна достава Распродажба

Цена

300  ден.

Редовна цена:

360 ден.

Гаранција

90

денови

[OUTLET] KEYBOARD A4 KR-85 COMFORTKEY PS/2 BLACK

Производител: A4 Tech

Преглед
Во кошничка

Гаранција

90

денови

[OUTLET] Trust Wired Gamepad for PC and PS3, GXT 540, with solid grip for comfortable gam

Производител: TRUST

Преглед
Во кошничка

Гаранција

90

денови

[OUTLET] Genius Headphone + Microphone HS-520, In-line volume control and microphone mute

Производител: GENIUS

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 100 ден.
[OUTLET] IP NETWORK CAMERA GEMBIRD CAM77IP
Бесплатна достава Распродажба

Цена

500  ден.

Редовна цена:

600 ден.

Гаранција

90

денови

[OUTLET] IP NETWORK CAMERA GEMBIRD CAM77IP

Part number: CAM77IP

Производител: GEMBIRD

Преглед
Во кошничка

Гаранција

90

денови

[OUTLET] Tablet PC MediacomWinpad W801 3G Z3735G/1GB/32GB

Производител: MEDIACOM

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 20 ден.
[OUTLET] MULTIMEDIA CARD MOBILE APACER 2GB
Бесплатна достава Распродажба

Цена

100  ден.

Редовна цена:

120 ден.

Гаранција

90

денови

[OUTLET] MULTIMEDIA CARD MOBILE APACER 2GB

Производител: APACER

Преглед
Во кошничка

Гаранција

90

денови

[OUTLET] DIGITAL CAMERA BAG ICON VINYL (BLACK)

Производител: GEMBIRD

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 30 ден.
[OUTLET] UCOM UC-158M 2.0 MEGAPIXELS WEB CAMERA
Бесплатна достава Распродажба

Цена

150  ден.

Редовна цена:

180 ден.

Гаранција

90

денови

[OUTLET] UCOM UC-158M 2.0 MEGAPIXELS WEB CAMERA

Part number: UC-158M

Производител: Ucom

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 40 ден.
[OUTLET] MOUSE OPTICAL SKY-M1 W/LCD VOIP TELEPHONE
Бесплатна достава Распродажба

Цена

200  ден.

Редовна цена:

240 ден.

Гаранција

90

денови

[OUTLET] MOUSE OPTICAL SKY-M1 W/LCD VOIP TELEPHONE

Производител: GEMBIRD

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 60 ден.
[OUTLET] SWEEX NOTEBOOK STAND DS024
Бесплатна достава Распродажба

Цена

300  ден.

Редовна цена:

360 ден.

Гаранција

90

денови

[OUTLET] SWEEX NOTEBOOK STAND DS024

Производител: Sweex

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 60 ден.
[OUTLET] CAMERA DISNEY WC301 1.3-5MP MICKEY MOUSE
Бесплатна достава Распродажба

Цена

300  ден.

Редовна цена:

360 ден.

Гаранција

90

денови

[OUTLET] CAMERA DISNEY WC301 1.3-5MP MICKEY MOUSE

Производител: GEMBIRD

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 60 ден.
[OUTLET] CAMERA DISNEY WC330 1.3-5MP CARS
Бесплатна достава Распродажба

Цена

300  ден.

Редовна цена:

360 ден.

Гаранција

90

денови

[OUTLET] CAMERA DISNEY WC330 1.3-5MP CARS

Производител: GEMBIRD

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 60 ден.
[OUTLET] ETHERNET CARD PCMCIA 32-BIT 10/100 NIC-N3 GEMBIRD
Бесплатна достава Распродажба

Цена

300  ден.

Редовна цена:

360 ден.

Гаранција

90

денови

[OUTLET] ETHERNET CARD PCMCIA 32-BIT 10/100 NIC-N3 GEMBIRD

Производител: GEMBIRD

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 60 ден.
[OUTLET] TP-LINK PoE Splitter TL-POE10R
Бесплатна достава Распродажба

Цена

300  ден.

Редовна цена:

360 ден.

Гаранција

90

денови

[OUTLET] TP-LINK PoE Splitter TL-POE10R

Производител: TP-LINK

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 80 ден.
[OUTLET] WIRELESS ROUTER BELKIN 1WAN/4LAN 54MBPPS W/MODEM
Бесплатна достава Распродажба

Цена

400  ден.

Редовна цена:

480 ден.

Гаранција

90

денови

[OUTLET] WIRELESS ROUTER BELKIN 1WAN/4LAN 54MBPPS W/MODEM

Производител: BELKIN

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 90 ден.
[OUTLET] Tablet Case Omega Maryland Black 9,7"
Бесплатна достава Распродажба

Цена

450  ден.

Редовна цена:

540 ден.

Гаранција

90

денови

[OUTLET] Tablet Case Omega Maryland Black 9,7"

Производител: Omega

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 100 ден.
[OUTLET] SPEAKERS 2.0 GEMBIRD SPK 623 PORTABLE USB BLACK
Бесплатна достава Распродажба

Цена

500  ден.

Редовна цена:

600 ден.

Гаранција

90

денови

[OUTLET] SPEAKERS 2.0 GEMBIRD SPK 623 PORTABLE USB BLACK

Производител: GEMBIRD

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 120 ден.
[OUTLET] TENDA WIRELESS N ROUTER 150MBPS N3
Бесплатна достава Распродажба

Цена

600  ден.

Редовна цена:

720 ден.

Гаранција

90

денови

[OUTLET] TENDA WIRELESS N ROUTER 150MBPS N3

Производител: TENDA

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 275 ден.
[OUTLET] TENDA WIRELESS N ROUTER 150MBPS W316R
Бесплатна достава Распродажба

Цена

650  ден.

Редовна цена:

925 ден.

Гаранција

90

денови

[OUTLET] TENDA WIRELESS N ROUTER 150MBPS W316R

Производител: TENDA

Преглед
Во кошничка

Гаранција

90

денови

[OUTLET] Speakers ACME, 2.1, SS204, 2W+2x2W, Black

Производител: GEMBIRD

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 160 ден.
[OUTLET] NOTEBOOK BAG I-BOX NW551 FOR LADIES UP TO 15.6"
Бесплатна достава Распродажба

Цена

800  ден.

Редовна цена:

960 ден.

Гаранција

90

денови

[OUTLET] NOTEBOOK BAG I-BOX NW551 FOR LADIES UP TO 15.6"

Производител: GEMBIRD

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 194 ден.
[OUTLET] COOLER MASTER NOTEPAL X1 R9-NBC-2WAK-GP
Бесплатна достава Распродажба

Цена

970  ден.

Редовна цена:

1.164 ден.

Гаранција

90

денови

[OUTLET] COOLER MASTER NOTEPAL X1 R9-NBC-2WAK-GP

Производител: Cooler Master

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 200 ден.
[OUTLET] E-NET NETGEAR RANGEMAX NEXT WIRELESS USB 2.0 DUAL BAND 2.4GHz OR 5GHz
Бесплатна достава Распродажба

Цена

1.000  ден.

Редовна цена:

1.200 ден.

Гаранција

90

денови

[OUTLET] E-NET NETGEAR RANGEMAX NEXT WIRELESS USB 2.0 DUAL BAND 2.4GHz OR 5GHz

Производител: NETGEAR

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 240 ден.
[OUTLET] CASE LOGIC 10.1" SNAPVIEW FOLIO FOR SAMSUNG GALAXY TAB 3 (17.5 X 1 X 24.4) PHLOX
Бесплатна достава Распродажба

Цена

1.200  ден.

Редовна цена:

1.440 ден.

Гаранција

90

денови

[OUTLET] CASE LOGIC 10.1" SNAPVIEW FOLIO FOR SAMSUNG GALAXY TAB 3 (17.5 X 1 X 24.4) P...

Производител: Case Logic

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 2.510 ден.
[OUTLET] Acer 23,6" KA240HQBbid Full HD
Бесплатна достава Распродажба

Цена

7.200  ден.

Редовна цена:

9.710 ден.

Гаранција

90

денови

[OUTLET] Acer 23,6" KA240HQBbid Full HD

Производител: ACER

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 3.340 ден.
[OUTLET] Mini PC Barebone Gigabyte BRIX BKi3HA-7100 i3-7100U
Бесплатна достава Распродажба

Цена

16.700  ден.

Редовна цена:

20.040 ден.

Гаранција

90

денови

[OUTLET] Mini PC Barebone Gigabyte BRIX BKi3HA-7100 i3-7100U

Производител: GIGABYTE

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 4.000 ден.
[OUTLET] CPU CORE i7-5820K SIX CORE 3.3GHz LGA 2011-3 15MB
Бесплатна достава Распродажба

Цена

20.000  ден.

Редовна цена:

24.000 ден.

Гаранција

90

денови

[OUTLET] CPU CORE i7-5820K SIX CORE 3.3GHz LGA 2011-3 15MB

Производител: Intel

Преглед
Во кошничка

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

продолжи
Наплата


Feedback