Ценовник Последна промена: 01.12.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 307
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Напојувања
- Сите -
Тип на куќиште
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

1800

дена

Case CM Chassic ELITE 430 Black Midi

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

30

дена

SP-ATX-PALU/B Pininfarina black Stylish Italian design Full Tower Case , durable & lig...

Производител: Spire

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Spire Case OEMJ1523B Micro ATX,700W, 20+4pin

Part number: OEMJ1523B-700W-E1

Производител: Spire

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Spire Case OEMJ1522B Micro ATX,700W, 20+4pin

Part number: OEMJ1522B-700W-E1

Производител: Spire

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

NJOY MiddleTower ATX CASE

Part number: CPCS-AC00UAH-BL01A

Производител: nJoy

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

CASE NZXT microATX H400 w/WINDOW 3x AER F120 fan, White Black, CA-H400B-W1

Part number: CA-H400B-W1

Производител: NZXT

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

CASE NZXT microATX H400 w/WINDOW 3x AER F120 fan, Black, CA-H400B-B1

Part number: CA-H400B-B1

Производител: NZXT

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

CASE NZXT microATX H400 w/WINDOW 3x AER F120 fan, Black Red, CA-H400B-BR

Part number: CA-H400B-BR

Производител: NZXT

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

CASE NZXT ATX Mid-Tower H700i w/WINDOW 3xAer F120, 1xAer F140, Black Red CA-H700W-BB

Part number: CA-H700W-BR

Производител: NZXT

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Deepcool GH-01 Graphics Card Holder

Part number: DPGCH2GH01

Производител: DeepCool

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

ATX Midi Tower Case Natec Genesis Titan 750 Gaming Blue w/o PSU

Part number: NPC1126

Производител: Natec

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

ATX Midi Tower Case Deepcool MATREXX 55 w/USB 3.0, 2x USB 2.0

Part number: DPATXMATREXX55

Производител: DeepCool

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

ATX Midi Tower Case Natec Genesis Titan 800 Gaming Blue w/o PSU

Part number: NPC1129

Производител: Natec

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

ATX Midi Tower Case Natec Genesis Titan 800 Gaming Green w/o PSU

Part number: NPC1130

Производител: Natec

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

ATX Micro / ITX Case Sharkoon S1000 Window w/2xUSB 3.0, 2xFans

Part number: S1000WINDOW

Производител: Sharkoon

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

ATX Midi Tower Case Natec Genesis Irid 300 Gaming Green w/o PSU

Part number: NPC1133

Производител: Natec

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

ATX Midi Tower Case Sharkoon VS7 Window Gaming w/2xUSB 3.0, 2x120mm+1x120mm Blue LED Fans

Part number: VS7WINDOW

Производител: Sharkoon

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

ATX Midi Tower Case Deepcool Dukase V3 Black w/USB 3.0, USB 2.0, 2x 120mm Fan

Part number: DPATXDUKBKV3

Производител: DeepCool

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

ATX Midi Tower Case Sharkoon TG4 Blue Gaming w/2xUSB 3.0, 4x120mm Blue LED Fans

Part number: TG4BLUE

Производител: Sharkoon

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

ATX Midi Tower Case Deepcool Earlkase RGB V2 w/USB 3.0, USB 2.0, x2 Fans (1x RGB 120 mm, 1...

Part number: DPATXERLKBKGLSRGBV2

Производител: DeepCool

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

ATX Midi Tower Case Deepcool MATREXX 55 ADD-RGB 3F w/USB 3.0, 2x USB 2.0, x3 RGB 120mm Fan...

Part number: DPATXMATREXX55AR3F

Производител: DeepCool

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

ATX Midi Tower Case Sharkoon TG4 RGB Gaming w/2xUSB 3.0, 4x120mm RGB Fans

Part number: TG4RGB

Производител: Sharkoon

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

ATX Midi Tower Case Sharkoon NIGHT SHARK RGB Gaming w/2xUSB 3.0, 2xUSB 2.0, 3x120mm RGB Fa...

Part number: NIGHTSHARKRGB

Производител: Sharkoon

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

CoolerMaster Case HAF X, RC-942-KKN1, Full black chassis w/two X dock /Front 230mm Red LED...

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

CASE NZXT ATX Mid-Tower NOCTIS 450 ROG w/WINDOW 3x120mm, 1x140mm CA-RO450-G1

Part number: CA-RO450-G1

Производител: NZXT

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

ATX Midi Tower Case Deepcool Genome II Black w/Red Liquid Cooling System 2xUSB 3.0, 120mm ...

Part number: DPATXLCSGENBKRD2

Производител: DeepCool

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

CoolerMaster Cosmos SE, Black , Transprent window version, COS-5000-KWN1

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

ATX Midi Tower Case Deepcool BARONKASE LIQUID Black w/RGB Liquid Cooling System 2xUSB 3.0,...

Part number: DPMATXBNKSBKLQD

Производител: DeepCool

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

CASE NZXT mini-ITX MANTA w/WINDOW 2x120mm, 1x120mm Matte Black/Black CA-MANTW-M1

Part number: CA-MANTW-M1

Производител: NZXT

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

CASE NZXT mini-ITX MANTA w/WINDOW 2x120mm, 1x120mm Matte Black/Red CA-MANTW-M2

Part number: CA-MANTW-M2

Производител: NZXT

Прегледај
Во кошничка
Spire Case S1506B X2 ATX, 600W, 20+4pin, 1xUSB 3.0, 1xUSB 2.0, HD Audio
Бесплатна достава

Цена

3.173  ден.

Гаранција

360

дена

Spire Case S1506B X2 ATX, 600W, 20+4pin, 1xUSB 3.0, 1xUSB 2.0, HD Audio

Part number: S1506B-600Z-PPFC-U3

Производител: Spire

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

CASE NZXT ATX Mid-Tower PHANTOM 410 w/WINDOW 2x120mm, 1x140mm White CA-PH410-W1

Part number: CA-PH410-W1

Производител: NZXT

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

ATX Midi Tower Case Zalman Z11 Plus HF1 Black

Part number: Z11PLUSHF1

Производител: Zalman

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Spire Case S1506B X2 ATX, 650W, 20+4pin, 1xUSB 3.0, 1xUSB 2.0, HD Audio
Бесплатна достава

Цена

3.490  ден.

Редовна цена:

3.583 ден.

Гаранција

360

дена

Spire Case S1506B X2 ATX, 650W, 20+4pin, 1xUSB 3.0, 1xUSB 2.0, HD Audio

Part number: S1506B-650Z-APFC-U3

Производител: Spire

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

ATX Midi Tower Case Sharkoon T3-W Gaming w/2xUSB 3.0, 2x120mm Blue LED Fans

Part number: T3WBLUE

Производител: Sharkoon

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

ATX Midi Tower Case Deepcool Tesseract SW Black/Blue w/USB 3.0, USB 2.0, 2x Blue LED Fan

Part number: DPCCATXTSRBKBL

Производител: DeepCool

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

ATX Micro Case Deepcool Frame w/USB 3.0, 2xUSB 2.0, Card-reader

Part number: DPMATXDPFRAME

Производител: DeepCool

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

600

дена

Cooler Master Case, Mid-Tower, ATX, Micro-ATX, Mini-ITX, Front: Blue LED 120mm x 2, 120m...

Part number: RC-593-KWN2

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

600

дена

Cooler Master Case, Mid Tower, ATX, mATX, Front 120mm fan, Rear: 120mm SickleFlow fan, USB...

Part number: NSE-300-KKN1

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

600

дена

Cooler Master Case, Mid Tower, ATX, mATX, Mini-ITX, Front: 140x25mm fan x2, Rear: 140x25mm...

Part number: MCZ-005M-KWN00

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

600

дена

Cooler Master Case, Mid-Tower, ATX, microATX, Mini-ITX, Front: 140mm x1, Rear: 140mm x1, ...

Part number: MCX-0005-KWN00

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

X2(Spire) Gamer Case, Full Tower, ATX, Micro ATX, SPITZER 20, 1x window side panel, 2x120m...

Part number: X2-C6020W-V2/W-U3

Производител: Spire

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

600

дена

Cooler Master Case, Full Tower, mATX, ATX, Front: 200 mm red LED fan x 1, 700RPM, Top: 200...

Part number: RC-912A-KWN1

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

600

дена

Cooler Master Case Enforcer, ATX, W/O PSU, with window, Black

Part number: SGC-1000-KWN1

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

600

дена

Cooler Master Case, Mid-Tower, Mid Tower, Micro-ATX, Mini-ITX, Front 120mm fan x 2, Rear:...

Part number: MCW-L3S2-KN5N

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback