Ценовник Последна промена: 22.08.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

15.1.2018

Супер сте само продолжете така!

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 9
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Тип на оптички диск
- Сите -
Дијагонала
- Сите -
Технологија на процесор
- Сите -
Брзина на процесор
- Сите -
RAM капацитет
- Сите -
HDD
- Сите -
SSD
- Сите -
Тип на оперативен систем
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

365

дена

All in One Dell Optiplex 9030 AIO 23 " i5-4590s 4th gen /8GB /500Gb /DVD RW /Webcam/W...

Part number: OPTIPLEX 9030

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Paket 22" Monitor HP + HP Compaq Elite 8200 USDT A class Refurbished Intel® Core&...

Part number: HP8200 + Monitor

Производител: FUJITSU

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Paket Philips монитор 190B7 19" + Fujitsu Esprimo C5731 SFF Intel® Core™2 D...

Part number: Esprimo C5731 + Monitor

Производител: FUJITSU

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Paket 20" Monitor Dell + PC DELL OptiPlex 3010 A class Refurbished Intel® Core&tr...

Part number: OptiPlex 3010 + Moniotr

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Paket 23" Monitor LG IPS + HP-8200 ELITE USDT A class Refurbished Intel® Core&tra...

Part number: HP8200 + Monitor

Производител: FUJITSU

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

All in One LENOVO THINKCENTRE M71Z AIO 20" A class Refurbished Intel® Core™...

Part number: M71Z

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

All in One LENOVO Thinkcentre M93z A class Refurbished 23" FullHD Intel® Core&tra...

Part number: M93z

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

All in One HP 8200 ELITE AIO 23" Full HD A class Refurbished Intel® Core™ i...

Part number: 8200 ELITE

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

All in One DELL OPTIPLEX 9020 AIO 23" A class Refurbished Intel® Core™ i5-4...

Part number: OPTIPLEX 9020

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback