Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 7
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Тип на оптички уред
- Сите -
Дијагонала
- Сите -
Технологија на процесор
- Сите -
Брзина на процесор
- Сите -
RAM капацитет
- Сите -
HDD
- Сите -
SSD
- Сите -
Тип на оперативен систем
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Попуст

DELL OPTIPLEX 9020 AIO 23" A class Refurbished Intel® Core™ i5-4570S / 8GB DDR3/ 120GB SSD/ DVD-RW/ Win 10 Pro
Бесплатна достава SSD

Цена

27.900  ден.

Редовна цена:

28.900 ден.

Гаранција

365

дена

DELL OPTIPLEX 9020 AIO 23" A class Refurbished Intel® Core™ i5-4570S / 8GB ...

Part number: OPTIPLEX 9020

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

All in One DELL OPTIPLEX 9020 AIO 23" A class Refurbished Intel® Core™ i5-4570S / 8GB DDR3/ 120GB SSD/ DVD-RW/ Win 10 Pro
Бесплатна достава SSD

Цена

27.900  ден.

Редовна цена:

28.900 ден.

Гаранција

365

дена

All in One DELL OPTIPLEX 9020 AIO 23" A class Refurbished Intel® Core™ i5-4...

Part number: OPTIPLEX 9020

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

All in One LENOVO Thinkcentre M93z A class Refurbished 23" FullHD Intel® Core&tra...

Part number: M93z

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Bundle 19" Monitor Lenovo + PC DELL OptiPlex 7010 Intel® Core™ i3-3220/ 4GB RAM/ 250GB HDD/ DVD-RW/ Win10Home
Бесплатна достава Пакет

Цена

13.500  ден.

Редовна цена:

15.500 ден.

Гаранција

365

дена

Bundle 19" Monitor Lenovo + PC DELL OptiPlex 7010 Intel® Core™ i3-3220/ 4GB...

Part number: OptiPlex 7010 + Moniotr

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Bundle 19" Monitor Fujitsu + Fujitsu Esprimo E710 SFF A Class Refurbished Intel® Pentium® G640/ 4GB RAM/ 320GB HDD/ DVD/ Win10Home
Бесплатна достава Пакет

Цена

9.900  ден.

Редовна цена:

11.900 ден.

Гаранција

365

дена

Bundle 19" Monitor Fujitsu + Fujitsu Esprimo E710 SFF A Class Refurbished Intel® ...

Part number: Esprimo E710 + Monitor

Производител: FUJITSU

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Bundle 24" Monitor HP LED + HP Elitedesk 800 G1 Mini PC A Class Refurbished Intel® Core™ i5-4570S / 4GB RAM/ 500 GB HDD/ Windows 10 Home
Бесплатна достава Пакет

Цена

22.500  ден.

Редовна цена:

23.500 ден.

Гаранција

365

дена

Bundle 24" Monitor HP LED + HP Elitedesk 800 G1 Mini PC A Class Refurbished Intel®...

Part number: HP800G1 + Monitor

Производител: FUJITSU

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback